9087 відвідувачів онлайн

За минулий тиждень із зони АТО в лікарню Дніпра доставили 7 важкопоранених бійців, - головний лікар

раненый
Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив головний лікар лікарні Сергій Риженко в ефірі "112 Україна".

"За минулий тиждень доставили 7 осіб. Усі з мінно-вибуховими пораненнями і травмами. Абсолютно всі - "важкі" бійці. Зараз вони всі потихеньку йдуть на поправку", - сказав він.
За його словами, з-під Маріуполя в Дніпро доставили військового з важкими пораненнями: мінно-вибухова травма, численні осколкові поранення голови (зокрема, обличчя) і внутрішніх органів. За кілька днів йому перелили вже близько 5 літрів крові. Операція тривала майже 10 годин.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Надлюди": чуттєве відео про життя поранених ветеранів АТО. ВІДЕО

"Нейрохірургам вдалося з лобової частки дістати кілька осколків, а також частини кісток, які залетіли глибоко в мозок", - розповів Риженко.
Топ коментарі
+21
Боже, поможи
показати весь коментар
03.07.2017 22:20 Відповісти
+20
Храни Вас, Бог, ребята и низкий поклон врачам и медицинскому персоналу!
показати весь коментар
03.07.2017 22:23 Відповісти
+7
За прошлую неделю из зоны АТО в больницу Днепра доставили 7 тяжелораненых бойцов, - главврач - Цензор.НЕТ 5873
показати весь коментар
03.07.2017 22:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Боже, поможи
показати весь коментар
03.07.2017 22:20 Відповісти
За прошлую неделю из зоны АТО в больницу Днепра доставили 7 тяжелораненых бойцов, - главврач - Цензор.НЕТ 5873
показати весь коментар
03.07.2017 22:23 Відповісти
Храни Вас, Бог, ребята и низкий поклон врачам и медицинскому персоналу!
показати весь коментар
03.07.2017 22:23 Відповісти
https://www.facebook.com/RodriguezScreen/?ref=nf&hc_ref=NEWSFEED За прошлую неделю из зоны АТО в больницу Днепра доставили 7 тяжелораненых бойцов, - главврач - Цензор.НЕТ 511 https://www.facebook.com/RodriguezScreen/?hc_ref=NEWSFEED&fref=nf Daniel Rodriguez https://www.facebook.com/RodriguezScreen/videos/488439211493580/ 21 год. · https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn# 72-я мехбригада ВСУ контратаковала нелюдей ВС РФ, физически уничтожила 10 российско-нацистких солдат ВС РФ и сожгла экипаж российского танка с уникальным позывным "Белый орёл".
https://www.facebook.com/pages/Ministry-of-Defence-Russia/139252636094327?fref=mentions Ministry of Defence (Russia) , вы уже вдовам и сиротам этого экипажа страховки приготовили (или как всегда начфины отполовинили на округ и на москву???)?
https://youtu.be/HkAaP_NKDmM
За прошлую неделю из зоны АТО в больницу Днепра доставили 7 тяжелораненых бойцов, - главврач - Цензор.НЕТ 9439 За прошлую неделю из зоны АТО в больницу Днепра доставили 7 тяжелораненых бойцов, - главврач - Цензор.НЕТ 3771
показати весь коментар
03.07.2017 22:23 Відповісти
Да, Вот только где же стугны ??? Или бронекатера нужнее, по воде наступать будем или как ?
показати весь коментар
03.07.2017 22:33 Відповісти
Пора раненых возить в Феофанию .Хватит там разных ДЭРЖУКРМУДАКОВ лечить !!!
показати весь коментар
03.07.2017 22:26 Відповісти
да там больше госрусмордей...не прикидывайся дурачком,а мажь лыжи
показати весь коментар
03.07.2017 22:30 Відповісти
нужно сдать кровь.
показати весь коментар
03.07.2017 22:27 Відповісти
В них стреляли те, для кого Лутковская поменяла риторику. Нашим бойцам Лутковская не хочет помочь?
показати весь коментар
03.07.2017 22:29 Відповісти
https://www.facebook.com/sternenko?hc_ref=NEWSFEED Сергій Стерненко з https://www.facebook.com/sergiy.sternenko?hc_ref=NEWSFEED Sergiy Sternenko та https://www.facebook.com/# ще 16 .

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1953960018213671&set=a.1421231108153234.1073741828.100007990746919&type=3 5 год ·
Товариство! Анонс для https://www.facebook.com/hashtag/%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D1%81%D0%B0?source=feed_text&story_id=1953960031547003 #Одеса !
Дуже важливо!
Як я неодноразово писав, багато різних сил намагається зробити усе, щоб в м. Б-Дністровському не було храмів УПЦ КП. Сепед них і риг-сєпар, екс-комендант антімайдана і народний депутат Барвіненко, який через своїх людей подав позов до суду про скасування рішення Б-Дністровської міськради про виділення землі під церкву.Завтра, у вівторок, 4 липня о 12:20 має відбутись засідання у цій справі.
Одеський апеляційний адміністративний суд. Вул. Софіївська, 19.
Важливо бути!
Репост вітається.Фото самого Барвіненка в колясці додаю.Побачимось!)
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1953960018213671&set=a.1421231108153234.1073741828.100007990746919&type=3 За прошлую неделю из зоны АТО в больницу Днепра доставили 7 тяжелораненых бойцов, - главврач - Цензор.НЕТ 9838
показати весь коментар
03.07.2017 22:31 Відповісти
Парни отдают жизнь и здоровье. Только вопрос Для чего ? Пока видим только Минский позорняк.
показати весь коментар
03.07.2017 22:34 Відповісти
Парни отдают жизнь и здоровье. Только вопрос Для чего ?
Для того чтоб поцовато - оффшорный с подельниками и дальше спокойно мутил свой бизнес под охраной Сабакова,Отброскина,Голубана.....
показати весь коментар
03.07.2017 22:53 Відповісти
за уголовника Сралина дохли пачками 4 года
показати весь коментар
03.07.2017 22:55 Відповісти
Это вы свинья сдохнете под забором. А люди умирали за Родину, какая бы плохая она для них бы не была.
показати весь коментар
03.07.2017 23:45 Відповісти
Вони страждають за всіх нас...Помирають...
Мусимо цінувати їх,справжніх...
Нехай Господь дарує цим хлопцям швидке зцілення та щасливу долю ...
показати весь коментар
03.07.2017 22:35 Відповісти
ну и зачем такие подробности выкладывать в диагнозе главврачу в общий доступ? Антиреклама службы в зоне "ато".
показати весь коментар
03.07.2017 22:50 Відповісти
Крыс кремля доставляют в госпиталь Санкт-Кадырбургера из Украины и Сирии.Ежедневно прибывает 2-3 борта с хмырями педофила...
показати весь коментар
03.07.2017 22:51 Відповісти