За минулу добу двоє українських воїнів загинули, ще у трьох - вогнепальні поранення, - штаб АТО

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-центру штабу АТО, опублікованому у Фейсбуці.
"На жаль, учора внаслідок обстрілу з боку проросійських бандформувань двоє українських воїнів загинули. Ще у трьох бійців сил АТО - вогнепальні поранення", - йдеться в повідомленні.
Як повідомляли раніше, 2 липня бойовики 20 разів обстріляли позиції сил АТО.
Земля Вам пухом,Герої.
Смерть клятим москалям !!
Схиляю голову в жалобі.