Ситуація в районі проведення АТО дещо покращилася: за добу - 15 обстрілів, - штаб

штаб ато
Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні на сторінці прес-центру штабу АТО, опублікованому у Фейсбуці.

У штабі зазначили, що загалом ситуація в районі проведення АТО, порівняно з попередньою добою, покращилася й поступово стабілізується, про що свідчить не лише кількість здійснених вчора бойовиками збройних провокацій, але й характер зброї супротивника та щільність самих обстрілів. Так, за минулу добу окупанти 15 разів відкривали вогонь по позиціях українських захисників, при цьому артилерії чи іншого забороненого Мінськими угодами озброєння бандити не застосовували.

На приморському напрямку супротивник учора відкривав вогонь по наших оборонних укріпленнях сім разів: "Увечері незаконні збройні формування били по позиціях українських армійців у районі Павлополя, Лебединського, Гнутового й Широкиного зі стрілецької зброї. Поблизу Водяного - з великокаліберного кулемету. Окрім того, ще зранку і вдень ворог застосовував проти оборонців Гнутового й Лебединського автоматичні станкові гранатомети".

Читайте також: Росія розмістила 60 тис. військових біля кордонів з Україною, на Донбасі й у Криму, - Міноборони України

У штабі також нагадали, що на донецькому напрямку вчора проросійські бандформування ще до світанку відкривали вогонь по позиціях сил АТО в районі Авдіївки, Опитного й Зайцевого з гранатометів різних модифікацій, великокаліберних кулеметів, подекуди - з озброєння БМП. Фактично на цих же ділянках лінії бойового зіткнення ворожі збройні провокації відбулись уже після заходу сонця.

"Спершу окупанти відкривали вогонь із гранатометів і великокаліберних кулеметів по українських воїнах, котрі обороняють Авдіївку. Згодом, застосувавши БМП і стрілецьку зброю, найманці обстріляли один із наших опорних пунктів поблизу Зайцевого. Загалом на цьому напрямку впродовж минулої доби супротивник порушував режим припинення вогню 6 разів", - йдеться в повідомленні.

На луганському напрямку найспокійніше було вчора. Тут підрозділи російсько-терористичних військ порушували "тишу" лише двічі: "Ще вдень під ворожим вогнем із гранатометів і БМП опинилися наші укріплення поблизу н.п. Кряківка. А пізно ввечері бойовики зі стрілецької зброї різних калібрів і підствольних гранатометів обстріляли один з українських підрозділів, що тримає оборону поблизу Станиці Луганської".

Як повідомляли раніше, 3 липня бойовики 22 рази обстріляли позиції сил АТО.
Коментувати
Сортувати:
Чекають чергову гуманітарку , треба на кожному опорнику по полоненому кацапу на бутилку посадити .
показати весь коментар
05.07.2017 07:48 Відповісти
Скорше ***** дупу береже.
показати весь коментар
05.07.2017 07:49 Відповісти
Не дивно-G-20 на носі.
показати весь коментар
05.07.2017 07:49 Відповісти
Обстановка улучшилась, 15 обстрелов.
показати весь коментар
05.07.2017 07:55 Відповісти
дибіли!!! що означає "покращилася"??? покращиться воно лише тоді, коли не буде ЖОДНОГО пострілу!!! а з такою подачею отримаєм тиск від європартньоров, мовляв "уже хорьошо - дайош вибори"... однозначно дибіли!
показати весь коментар
05.07.2017 08:10 Відповісти
Покращення життя вже сьогодні. Ми всі - Свідки Покращення. З обридлим до нудоти присмаком соєвого шоколаду.
показати весь коментар
05.07.2017 08:33 Відповісти
У штабі дармоїдів з імітації АТО звикли міряти свої заслуги по-совєцьки : кількість людино-обстрілів, соляро-кілометрів, сепаратисто-амністій.
показати весь коментар
05.07.2017 08:31 Відповісти
Совпадает. Вчера под Мариком было тихо. А вот 2-е суток до этого, твари как с цепи сорвались: хреначили из всего, к чему БК был.
показати весь коментар
05.07.2017 08:45 Відповісти
Улучшение наступит тогда, когда всю прокацапскую мразь пинком под зад вышвырнут, а самые токсичные отбросы утилизируют. А так это просто временное снижение активности сепаров.
показати весь коментар
05.07.2017 08:59 Відповісти