Ситуація в районі проведення АТО дещо покращилася: за добу - 15 обстрілів, - штаб

У штабі зазначили, що загалом ситуація в районі проведення АТО, порівняно з попередньою добою, покращилася й поступово стабілізується, про що свідчить не лише кількість здійснених вчора бойовиками збройних провокацій, але й характер зброї супротивника та щільність самих обстрілів. Так, за минулу добу окупанти 15 разів відкривали вогонь по позиціях українських захисників, при цьому артилерії чи іншого забороненого Мінськими угодами озброєння бандити не застосовували.
На приморському напрямку супротивник учора відкривав вогонь по наших оборонних укріпленнях сім разів: "Увечері незаконні збройні формування били по позиціях українських армійців у районі Павлополя, Лебединського, Гнутового й Широкиного зі стрілецької зброї. Поблизу Водяного - з великокаліберного кулемету. Окрім того, ще зранку і вдень ворог застосовував проти оборонців Гнутового й Лебединського автоматичні станкові гранатомети".
У штабі також нагадали, що на донецькому напрямку вчора проросійські бандформування ще до світанку відкривали вогонь по позиціях сил АТО в районі Авдіївки, Опитного й Зайцевого з гранатометів різних модифікацій, великокаліберних кулеметів, подекуди - з озброєння БМП. Фактично на цих же ділянках лінії бойового зіткнення ворожі збройні провокації відбулись уже після заходу сонця.
"Спершу окупанти відкривали вогонь із гранатометів і великокаліберних кулеметів по українських воїнах, котрі обороняють Авдіївку. Згодом, застосувавши БМП і стрілецьку зброю, найманці обстріляли один із наших опорних пунктів поблизу Зайцевого. Загалом на цьому напрямку впродовж минулої доби супротивник порушував режим припинення вогню 6 разів", - йдеться в повідомленні.
На луганському напрямку найспокійніше було вчора. Тут підрозділи російсько-терористичних військ порушували "тишу" лише двічі: "Ще вдень під ворожим вогнем із гранатометів і БМП опинилися наші укріплення поблизу н.п. Кряківка. А пізно ввечері бойовики зі стрілецької зброї різних калібрів і підствольних гранатометів обстріляли один з українських підрозділів, що тримає оборону поблизу Станиці Луганської".
Як повідомляли раніше, 3 липня бойовики 22 рази обстріляли позиції сил АТО.
Сортувати:
Правила форума Рада форумчан
буков
показати весь коментар
05.07.2017 07:48 Відповісти Мені подобається 2 Посилання Саша Крест
показати весь коментар
05.07.2017 07:49 Відповісти Мені подобається 1 Посилання Саша Крест
показати весь коментар
05.07.2017 07:49 Відповісти Мені подобається 0 Посилання Aleks_15
показати весь коментар
05.07.2017 07:55 Відповісти Мені подобається 0 Посилання Геннадій Бикодір #382285
показати весь коментар
05.07.2017 08:10 Відповісти Мені подобається 3 Посилання John Smith #264142
показати весь коментар
05.07.2017 08:33 Відповісти Мені подобається 0 Посилання John Smith #264142
показати весь коментар
05.07.2017 08:31 Відповісти Мені подобається 0 Посилання Alexander Cherepchenko
показати весь коментар
05.07.2017 08:45 Відповісти Мені подобається 0 Посилання Кардан_вал
показати весь коментар
05.07.2017 08:59 Відповісти Мені подобається 1 Посилання