14205 відвідувачів онлайн
15 814 40

"Мінська група - не лавка зі звільнення всіх убивць", - Геращенко про вимоги терористів відпустити співробітників "Беркуту", які стріляли по Майдану, - Ірина Геращенко

геращенко даллеман
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це вона написала в Фейсбуці.
Геращенко зазначила: "Мінськ. Гуманітарна група, де українську сторону також представляють В. Медведчук, експерти СБУ та обмудсмен Лутковська.
Ми так і не отримали інформації про долю 132 заручників, яких утримують на окупованих територіях, інформацію про конкретних людей і прізвища, незважаючи на всі наші запити і вимоги. Нам лише заявили, що в ОРДО утримують 55 українців (без прізвищ), а в ОРЛО - 14.

Втретє протягом останнього місяця, ми поставили на групі питання про долю Станіслава Асєєва (В. Медведчук також направляв кілька запитів з вимогою негайно надати інформацію про його місце перебування). Так ось, представники ОРДО сьогодні цинічно заявили, що у них немає ніякої офіційної інформації про Станіслава! Що вони не знають, чи затримували таку людину і де він.
Ми виступили з вимогою до координаторів ОБСЄ в гуманітарній групі і ТКГ публічно зробити заяву про долю журналіста, його затримання і незаконне ув'язнення, вимагати від ОРДО інформацію про журналіста і доступ до нього".
"Також я закликала координатора ОБСЄ в гуманітарній групі Т. Фріша особисто відвідати затриманого на Донбасі кадрового російського "заблукалого" військового, сержанта Агєєва, який сьогодні перебуває у в'язниці (збираємо свідчення для Гааги про російську військову присутність, і Агєєв - цінний свідок). І надати з вуст координатора ОБСЄ інформацію на Мінській гуманітарній групі і ТКГ про кадрового російського військового, направленого російською владою вбивати українців. Щоб росіяни не говорили, що "іхтамнєт", - продовжила віце-спікер.
Вона зазначила: "ОРДЛО продовжують блокувати процес звільнення. Не дали відповіді на наш список про утримання 132 українців. А потім договорилися вже до того, що 39 наших військових, незаконно утримуваних на окупованих територіях, - це військові злочинці, не підлягають амністії і звільненню. Мені здається, що на це порушення Мінських угод, на блокування питання звільнення заручників має відреагувати ОБСЄ і лідери "нормандського формату", де питання звільнення заручників порушується Україною як пріоритетне".
"Представники ОРДЛО також наполягають на тому, щоб до списків на звільнення були включені ті, хто не має ніякого стосунку до конфлікту на Донбасі. Зокрема, "беркутівці", які вбивали Героїв Небесної Сотні на Майдані. Позиція всіх українських представників тут однозначна: мінська група - не лавка зі звільнення всіх убивць і криміналітету, тому шантаж не пройде. Я виступила з такою заявою: якщо ОРДЛО, контрольовані РФ, вимагають від України звільнення 63 злочинців, які пов'язані з інспірованим конфліктом на Донбасі, то ми вимагаємо негайного звільнення всіх незаконно утримуваних кримських татар (а їх вже понад 30)", - підкреслила Геращенко.

Вона заявила: "Також ми вимагаємо негайного звільнення всіх політв'язнів у РФ, зокрема, Сущенка, Сенцова, Кольченка, Карпюка, Клиха, Панова, Виговського, інших наших хлопців. Негайного. На крики ОРДЛО, що політв'язні - кримські татари не мають стосунку до мінських угода, у нас одна відповідь: вбивці-беркутівці теж не мають ніякого стосунку до мінських угод".
"Також ми жорстко поставили питання недопуску МКЧХ в тюрми на окупованих територіях. Протягом цих років не було жодного відвідування та особистої зустрічі представниками МКЧХ заручників як в ОРДЛО, так і політв'язнів у РФ. Важка зустріч. Дуже чекаю, що в нормандському форматі, коли б не відбулася ця зустріч або телефонна розмова, питання безпеки та звільнення заручників буде ключевим. Повинні витягнути наших", - резюмувала Геращенко.
Топ коментарі
+20
Да вони там , над вами , просто знущаються ... продовжуйте свій "мінський процес"
показати весь коментар
05.07.2017 17:33 Відповісти
+11
Как только г"ндон медведчук занялся обменом наших пленных - НИ ОДНОГО человека не было освобождено ! Гнать этого упыря оттуда ссаными тряпками !
показати весь коментар
05.07.2017 18:32 Відповісти
+9
Бл.дь,это просто униденип всей Уераины-присуствие медвейчука на переговорах от Украины! Герпщенет не хочет пороха хаставить убрать эту мразь? Или пусть ***** представляет
показати весь коментар
05.07.2017 17:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Может им ещё моторолу с гиви воскресить?
показати весь коментар
05.07.2017 17:31 Відповісти
Да вони там , над вами , просто знущаються ... продовжуйте свій "мінський процес"
показати весь коментар
05.07.2017 17:33 Відповісти
це точо...
ныби не знають що рошенка одних беркутівців відпустив , а інших на службу собі узяв.
ІДІОТ , не розуміє що беркут яника крутий лише проти безбройних , а проти ПРОЙШОВШИХ ВІЙНУ типове ГІВНО.
показати весь коментар
05.07.2017 18:53 Відповісти
так отпускать некого. эта беркутня вся давно в новой полиции - очьень важьно работает.
показати весь коментар
05.07.2017 17:33 Відповісти
"такая корова нужна самому ..." (с)
показати весь коментар
05.07.2017 17:45 Відповісти
опасная игра, ведь могут протрезветь после слов "не лавочка"
показати весь коментар
05.07.2017 17:35 Відповісти
-А где Салли?
-Я его отпустил.
"Минская группа - не лавочка по освобождению всех убийц", - донецкие боевики потребовали отпустить сотрудников "Беркута", стрелявших по Майдану, - Ирина Геращенко - Цензор.НЕТ 9052
показати весь коментар
05.07.2017 17:36 Відповісти
Бл.дь,это просто униденип всей Уераины-присуствие медвейчука на переговорах от Украины! Герпщенет не хочет пороха хаставить убрать эту мразь? Или пусть ***** представляет
показати весь коментар
05.07.2017 17:38 Відповісти
Пукин не разрешает.
показати весь коментар
05.07.2017 21:52 Відповісти
Нам важно БЫСТРО обменять пленных. Это важно. ЭТО надо сделать как можно скорее.
показати весь коментар
05.07.2017 17:38 Відповісти
"Представители ОРДЛО также настаивают на том, Источник: https://censor.net/n446645 - WTF ?!
показати весь коментар
05.07.2017 17:38 Відповісти
Не понятна логика И. Геращенко. Если обменивают реальных российских военнослужащих, которые пришли на нашу землю убивать украинцев, то почему бы не обменять на наших бойцов беркутовцев, вина которых еще даже не доказана в суде?
показати весь коментар
05.07.2017 17:40 Відповісти
А вина крымских татар-доказана? Тогда вообще давайте всех на всех с кацапами менять,но так не хотят-же.
показати весь коментар
05.07.2017 17:42 Відповісти
Всех на всех - это правильно. Но из этой статьи следует, что в данном случае всех на всех не устраивает почему то Геращенко.
показати весь коментар
05.07.2017 17:54 Відповісти
А при чём беркутовцы к Донбассу и минским соглашениям?
Если бы кацапьё согласилось отдать всех наших пленных, крымских татар и наших политзаключённых, отдали бы мы им всех.
А так они хотят у нас забрать действительно всех, а нам даже не всех военнопленных отдать.
показати весь коментар
05.07.2017 18:44 Відповісти
Вы так уже всех отпустили. Потом скажите мало доказательств и свидетелей.
показати весь коментар
05.07.2017 17:43 Відповісти
А почему УБЛЮДОК Медведчук есть, а Азарова нет? Почему есть Лутковская, а нет Бондаренко? Почему есть Геращенко там, а нет Мунтян?
показати весь коментар
05.07.2017 17:44 Відповісти
А кого менять то? Тех беркутовцев, что разстреливали майдан уже давно поотпускали наши гуманные и толерантные кривоохоронцы та кривосудие..
показати весь коментар
05.07.2017 17:46 Відповісти
Ирина, жрать народные деньги за посиделки это преступление.
показати весь коментар
05.07.2017 17:46 Відповісти
А Луну,они достать не просили?Лавочка..Сидит Ирка на рельсе,тут Захараст подходит:Слышь подвинься,расселась на всю рельсу
показати весь коментар
05.07.2017 17:49 Відповісти
Удивляюсь плохой работе наших пограничников.
На 3 годе войны не найти у "заблудившихся" в Херсоне ФСБ-ов по кило героина и по Искандеру - непрофессионально. Гнать этих бездельников в шею, а на замену Торнадовцев, с испытательным сроком.
показати весь коментар
05.07.2017 18:10 Відповісти
Только сейчас поняли, что они и есть "лавочка"...
показати весь коментар
05.07.2017 18:11 Відповісти
Мертвечука с чучмой упакуйте лет на 20 сразу процесс пойдет.
показати весь коментар
05.07.2017 18:18 Відповісти
Как только г"ндон медведчук занялся обменом наших пленных - НИ ОДНОГО человека не было освобождено ! Гнать этого упыря оттуда ссаными тряпками !
показати весь коментар
05.07.2017 18:32 Відповісти
Борьбу за
территориальную целостность единой Украины пиар-власть подменяет "борьбой"
за "освобождение заложников", которой не будет конца.

показати весь коментар
05.07.2017 18:46 Відповісти
Тогда требуйте Овоща с Азіровім.
показати весь коментар
05.07.2017 18:56 Відповісти
Да и пшонку,захерченко,царева...короче,долго перечислять, всю компанию беженцев.Или для мертвечуковцев они "табу"?
показати весь коментар
05.07.2017 19:04 Відповісти
Бандитов сепарастов не надо брать в плен.. А своих хлопцев надо выкупать. Сепары за бабло родную мать и дочерей продадут.
показати весь коментар
05.07.2017 18:59 Відповісти
Выкупать? Это уже есть. "Самозваный «генерал-лейтенант лёческих войск» Рубан...развернул бизнес по обмену пленных и заложников из Лугандона...Так вот, этот деятель открыто вещал три основополагающих постулата своего бизнеса. Первый, если за пленного или заложника требуют выкуп - надо собирать деньги. Второй, важно доверие той стороны, ибо без этого - ничего не получится. Третий постулат вытекает из второго - там доверяют именно ему (Рубану) и никто другой не может в это дело влазить..." (antucolorados). Так что эта ниша уже занята...
показати весь коментар
05.07.2017 19:53 Відповісти
я вообще не понимаю как с этими тварями с ордло вести переговоры,когда их нужно уничтожать как бешеных собак
показати весь коментар
05.07.2017 19:22 Відповісти
Ви хоч би своїх бійців звільнили,що в Україні сидять по сепарським брехням!
показати весь коментар
05.07.2017 20:29 Відповісти
ну да!!Украина везде должна быть первой!!(на что и весь расчёт!!)а потом последует:,,их там нет!!" их и нас (тем более не было)мы не при делах!!и так далее и тому подобное кому как любо!!так что овчинникоффф!!не хочу опускаться до оскорблений!!назову тебя русаком!!так что старайся!!мож до звания,,КАЦАП" дотянеш!!(русский немец ты наш!!)
показати весь коментар
06.07.2017 02:09 Відповісти
Покуда кровавый адольф путлер отмашку не даст никакого обмена не будет, эти бандюки ничего не решают. Кровавая кремлёвская хунта даёт указания, чтобы эти бандиты придумывали разные причины.
показати весь коментар
05.07.2017 23:03 Відповісти
Рашка обосралась признаться о нападении на Украину на высшем уровне . Ху.. ло Педафил недоношенный давно понял о своей катастрофической ошибке с окупацией нашей страны . Имеется определенный срок до поражения Рашки . Ничего не изменишь . Часы запущены . Весь Мир ждет развала недоразвитой бензозаправки , у которой даже забрали ее главный козырь - цену на газ и нефть ))))) . Трамп в Восточной Европе собирается вообще открыть торговлю сжиженым газом вместо рашенским . Рашке конец скоро . Идет агония .
показати весь коментар
06.07.2017 06:27 Відповісти
снова она бредит о "заложниках", эта ющенковская секретарша совсем не может военнопленного отличить от заложника. Зачем таких посылать на переговоры? Медведчук, Лутеовская, а в 2014 и Шуфрича посылали) бл как уже надоел минский цирк 4й год.
показати весь коментар
06.07.2017 07:59 Відповісти
Ну, якщо нацик мєдвєдчук там, то Україна може бути спокійна
показати весь коментар
06.07.2017 09:38 Відповісти
мінська група - це не лавочка, це кунст-камера уродів , на яку тратиться така ******* купа лаве, що навіть бояться прошепотіти цю цифру.
*** остогидла вже ця тупорила стінгазета. бутусов розганяй нах своїх довбойобів і сам розпускайся . В Україні нема журналістики. Все що ви намагаєтесь тут розповісти і проананізувати, один напівпритомний напівжурналіст Скрипін описав двома словами: ******* або(і) *******. В польщу на штукатурку!
показати весь коментар
06.07.2017 10:12 Відповісти