7028 відвідувачів онлайн
2 091 19

Порушив питання про підтримку українського бізнесу недорогими ресурсами, - Гройсман провів зустріч із радою директорів ЄБРР

кризис ебрр

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на зустрічі з радою директорів Європейського банку реконструкції і розвитку порушив питання про фінансову підтримку українського бізнесу та економіки.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він повідомив в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Щойно завершилася зустріч із радою директорів ЄБРР. Я вважаю, що ця зустріч була конструктивною, і ми будемо рухатися далі. У нас портфель взаємодії, понад 12 млрд доларів, є багато проектів як системних структурних, так і окремих інфраструктурних, в енергетиці. Я порушив питання, що було б дуже добре підтримувати якісними недорогими кредитними ресурсами український бізнес та економіку. Дуже добре, що ЄБРР прийняв рішення почати кредитування в національній валюті України", - сказав прем'єр-міністр.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Україна ініціює початок переговорів щодо ЗВТ із Великою Британією після Brexit, - Гройсман
Топ коментарі
+6
ТЫ ЗАБЫЛ БАЗАРНИК ПО КАКОЙ ЦЕНЕ ТЫ ГАЗ И ЭЛЕКТРИКУ БИЗНЕСУ ПРОДАЕШЬ ТВАРЬ РОТЕРДАМ ПЛЮС И НЕМЕЦКИЙ ХАБ ЭТО ТЕБЕ **** НАВЯЗАЛ
показати весь коментар
05.07.2017 21:47 Відповісти
+4
Шо оно мелет?
На кого это расчитано???
показати весь коментар
05.07.2017 21:47 Відповісти
+3
Поднял вопрос о поддержке украинского бизнеса недорогими ресурсами, - Гройсман провел встречу с советом директоров ЕБРР - Цензор.НЕТ 7935
показати весь коментар
05.07.2017 21:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Шо оно мелет?
На кого это расчитано???
показати весь коментар
05.07.2017 21:47 Відповісти
Сначала хук справа, а потом пинок подзад, это поддержка называется.
показати весь коментар
05.07.2017 22:01 Відповісти
Гройсман такое ощущение что издевается над народом Украины.
Пустите на украинский рынок иностранные банки, разрешите пейпел, хождение всех валют, получение кредитов в иностранной валюты от всех мировых банков и всё будет как надо.


Нет, это базарное убожество рассуждает о каких то фантастических поддержках.
Он идиот или считает украинцев идиотами?

показати весь коментар
05.07.2017 22:13 Відповісти
ТЫ ЗАБЫЛ БАЗАРНИК ПО КАКОЙ ЦЕНЕ ТЫ ГАЗ И ЭЛЕКТРИКУ БИЗНЕСУ ПРОДАЕШЬ ТВАРЬ РОТЕРДАМ ПЛЮС И НЕМЕЦКИЙ ХАБ ЭТО ТЕБЕ **** НАВЯЗАЛ
показати весь коментар
05.07.2017 21:47 Відповісти
Вся эта шобла держит бабло в офшорах и в Англии. Все через одного купили английское гражданство, а лохам лапшу на уши вешают уже не вилками, а вагонами...
показати весь коментар
05.07.2017 21:49 Відповісти
А что там в **********???
показати весь коментар
05.07.2017 21:51 Відповісти
Поднял вопрос о поддержке украинского бизнеса недорогими ресурсами, - Гройсман провел встречу с советом директоров ЕБРР - Цензор.НЕТ 7935
показати весь коментар
05.07.2017 21:51 Відповісти
а здесь жарища и дожди тропические.
показати весь коментар
05.07.2017 21:57 Відповісти
порохоботов интересует что том на рашкостане, тебе не все равно минстецькая балаболка?
показати весь коментар
05.07.2017 22:16 Відповісти
А ********* что интересует?
показати весь коментар
05.07.2017 22:18 Відповісти
Прежде всего Украина должна своему бизнесу помогать.
показати весь коментар
05.07.2017 21:51 Відповісти
Petya A ... лексеич ... "зашифрував" ВСІ системи українського уряду і вимагає...
показати весь коментар
05.07.2017 21:57 Відповісти
Поїхав гроші просити і це очікувано, це все, на що цей базарний торговець не здатний.
показати весь коментар
05.07.2017 21:57 Відповісти
Поддерживаю на 100%! Он продал Украину с потрохами! Все на выборы! Тимошенко наш президент!
показати весь коментар
05.07.2017 22:22 Відповісти
Интересно, а ты почему не донёс в СФ?
показати весь коментар
05.07.2017 23:03 Відповісти
хрося а с каких фуев в Украине кредит в иностранной валюте дают под пиратские проценты?
показати весь коментар
05.07.2017 22:13 Відповісти
Не хочу портить себе карму... Кто бы похитил это чудо в перьях? Не мешайте бизнесу работать и никаких денег не нужно просить. Или деньги пойдут на развитие шыкаладной отрасли...