Якщо "Газпром" не виконає рішення Стокгольмського арбітражу - втратить активи за кордоном, - "Нафтогаз"

"Ми не бачимо варіантів для "Газпрому" не виконати рішення Стокгольмського арбітражу. Ситуація відрізняється від, наприклад, "ЮКОСу", тому що ми тут маємо говорити не про Росію, а про "Газпром". Це корпорація, юридична особа, в якої є активи за кордоном, немає ніякого суверенного імунітету. "Газпром" буде змушений виконувати рішення", - пояснив Вітренко.
За його словами, арбітраж ще не виніс остаточний вердикт, але якихось неприємних рішень для України чекати не слід.
Нагадаємо, 31 травня Стокгольмський арбітражний інститут ухвалив рішення щодо спору між "Нафтогазом України" і "Газпромом" щодо контракту 2009 року про постачання газу.
Суть рішення:
1) умову "бери або плати" скасовано;
2) заборону реекспорту газу скасовано;
3) формула ціни переглянута з 2014 року (вводиться європейська ціна).
Топ коментарі
Платить будут рабы и даже на этом бояри заработают
но суд не занимался бухгалтерскими расчетами суммы
которую ГазПрём - обязан вернуть НафтоГазу
Пока шо шведы предложили сторонам самим договорится о сумме
на основании решения арбитража... но если к осени не договорятся
тогда они сами насчитают... кстати ГазПрём уже объявил что подает
иск в гажданский суд Стокгольма - на арбитражный суд Стокгольма...
Ну не нравится козломордым это решение...
Чем это обычно заканчивается уже ни раз за последнии годы все видили, как пэрэмога превращается в зраду, но продолжают все в Украине и дальше прыгать на граблях.
законодательно заставить 170 млн рабов их купить.
вывести в оффшор и обанкротиться.