Демонстрація в Гамбурзі проти саміту "великої двадцятки" закінчилася безладами і сутичками з поліцією

Радикально налаштовані демонстранти закидали поліцейських пляшками, димовими шашками та іншими предметами. У відповідь поліція застосувала водомети і перцевий газ. Правоохоронні органи повідомили, що нападу зазнав і один із працівників прес-служби поліції, якого довелося евакуювати в безпечне місце. Пізніше стало відомо, що шість службовців поліції отримали травми, головним чином після того, як у них влучили пляшки.
Заворушення спалахнули майже відразу після початку ходи. Поліція зупинила її, щоб ізолювати близько 1 тис. радикалів у масках, які були в натовпі демонстрантів. Це різко загострило ситуацію.
Незабаром після початку зіткнень організатори "Welcome to Hell" повідомили, що акція протесту завершена.
Топ коментарі
ПыСы. И да. Вы, с серёгой из бриттов и алексом, похоже в анабиозе были, когда украинцы протестовали в 13-14-м годах?
"Капитализм умрет в 2017!
Покупайте наш мерч!"Вот вроде не умерли еще те, кто помнит ГДР, но...
Левачье - это катастрофа.