Стокгольмський арбітраж винесе рішення щодо спору "Газпрому" і "Нафтогазу" не пізніше 30 листопада цього року

"Газпром" нагадує, що 31 травня 2017 року арбітраж виніс проміжне (окреме) рішення з певних питань. "Газпром" розглядає можливість подачі апеляції на проміжне рішення шведського суду. Висновки щодо проміжного рішення для "Газпрому" можуть бути оцінені після того, як сторони арбітражу, на вимогу суду, досягнутий або не зможуть досягти домовленостей з певних питань, але в будь-якому випадку після того, як буде винесено остаточне рішення", - пишуть у "Газпромі".
"19 червня 2017 року арбітраж Стокгольма вирішив, що остаточне рішення буде винесено не пізніше 30 листопада 2017 року", - йдеться в документі.
У прес-службі НАК "Нафтогаз України" агентству "Інтерфакс-Україна" підтвердили, що остаточне рішення арбітражу за контрактом на поставку газу очікується до грудня 2017 року.
Нагадаємо, 31 травня Стокгольмський арбітражний інститут ухвалив рішення щодо спору між "Нафтогазом України" і "Газпромом" щодо контракту 2009 року про постачання газу.
Суть рішення:
1) умову "бери або плати" скасовано;
2) заборону реекспорту газу скасовано;
3) формула ціни переглянута з 2014 року (вводиться європейська ціна).
Топ коментарі
Каждый президент в этой стране просто обязан: узурпировать власть, сфотографироваться с президентом Америки и посадить Юлию Владимировну...
Только такие идиоты как ты этого не понимают.
В таких как ты один "железный" аргумент, что фарофка фсе украла. А барыга Порошенко, только остатки доедает.
Гриша, все и так знают, что вы сектанты.
┈┈┈┈┈┈┈▏▕┈┈LIKE┈┈
┈┈┈┈┈┈┈▏▕▂▂▂┈┈┈
▂▂▂▂▂▂╱┈▕▂▂▂▏┈┈
▉▉▉▉▉┈┈┈▕▂▂▂▏┈┈
▉▉▉▉▉┈┈┈▕▂▂▂▏┈┈
▔▔▔▔▔▔╲▂▕▂▂▂▏┈┈
а вы гречковзятели и лохи.
Я ищу, а ты голову расшибаешь перед иконой непогрешимой.
А йулька из той же песочницы, что и барыга, но из другого уголка - это, Гриша застой.
Что ж делать?
ПыСы. А нервничать, Гриша, не нужно - ты же только дразнишь тут меня.
Отстань . Мне с тобой не интересно! Или провацируешь?
Тогда пошлю!
А баны и я получаю. Правда бывают мне иногда поблажки (сам вижу),но никого ни о чём не просил и с администрацией форума не знаком. Но и вашу компанию не всегда банят, даже если уже наговорили. Потому не нужно прибеднятся, Григорий. Мы в равных условиях.
Передышка!
конфіскують за поребриком, та там і так багато ласих до них.. ШаКАЛадом не
підмажеш-хабарництво...
У Святогірську Донецької області жінки втекли від журналістів, які показали їм портрет лідера ОУН Степана Бандери.
https://www.facebook.com/bochkala/videos/1561178133934570/
только вчера попытался напомнить порохоботне:
============================================
https://censor.net/user/337929
решение, для начала, огласите.
https://censor.net/comments/locate/446826/019212f8-f517-7212-95b9-496118103adf
============================================
так нет, уже шампанским в шоколад стреляли...
Чукча писатель, читай новость внимательно.. Для особенньіх вьіделено синим.
https://censor.net/comments/locate/446826/019212f8-f51a-706b-93a0-cce9597a065bhttps://censor.net/user/327023
Особо одаренным напомню, что это ещё не окончательное решение.
https://censor.net/comments/locate/446826/019212f8-f51c-713e-8801-ce8b25c27e6bhttps://censor.net/user/131801
Єто тебе "кисель" сказал?)
https://censor.net/comments/locate/446826/019212f8-f51e-730c-b5e0-fa8dff5145a8https://censor.net/user/86215
Это ему в методичке написали
...