Трамп про санкції проти РФ: "Нічого не буде зроблено, поки не вирішаться проблеми України та Сирії"

"На моїй зустрічі з президентом Путіним санкції не обговорювалися. Нічого не буде зроблено, поки не вирішаться проблеми України та Сирії", - пише він.
Нагадаємо, раніше США ввели санкції стосовно 38 фізосіб і організацій з РФ у зв'язку з агресією Росії проти України.
Топ коментарі
коробейник мля...
Cьогодні о 16:25 depo.ua
Про це у " Фейсбуці " написав Олександр Славський, передає Depo.ua .
"Як ви знаєте, я з 29 червня по 8 липня проходив військові збори в Чабанці (розташування 28 омбр), тому що входжу в резерв загону територіальної оборони. Так ось, держава за участь в цих зборах платить невелику суму (мені 120 грн., наприклад).
Так ось всім учасникам військових зборів заплатили на карти Альфа-Банк Україна. Держава, в особі чиновників Міністерства оборони, заплатило військовослужбовцям невеликий гонорар через банк, кінцевими власниками якого є росіяни", - пише чоловік.
Про кінцевих власників йдеться на сайті АльфаБанк Украіна
Що це означає?
1. Всі списки військовослужбовців (нехай навіть загону тер.оборони) стали доступні росіянам,
2. Банк, власником якого є росіяни, обслуговує структури мін.оборони,
3. Росіяни отримують дохід від операцій з бюджетними державними грошима.
"Це означає, що у держави немає системи захисту інформації. Що чиновники Міністерство оборони України віддали перевагу приватному банку, з російськими власниками, державному (наприклад Ощадбанк)", - додає чоловік.
"Я не знаю яких політичних поглядів дотримуються Михайло Фрідман і Герман Хан. Можливо вони навіть не погані люди. Можливо вони ніколи не співпрацюють з представниками держави, які окупували частину України заради захисту якої проводилися ці збори", підсумував чоловік.
я не шучю - так оно предусмотренно.
ну вот, показал ))
и где они. В Дебальцево.
хорошо, если пропили.
парализованный в инвалидном кресле Антон Мамаев отобрал моторолер у солдата спецназа РАБссии и получил срок 4,5 года тюрьмы.Самое интересное что инвалид весит всего 18 килограмм...
а в єто время на мокшанских болотах...