Бойовики нарощують свою вогневу активність уздовж усієї лінії зіткнення. За добу - 38 обстрілів, - штаб АТО

"Порівняно із попередніми днями кількість та інтенсивність ворожих обстрілів зросли майже вдвічі. Окрім того, супротивник усе частіше застосовує артилерію та інші заборонені Мінськими угодами зразки озброєння. Так, упродовж минулої доби окупанти 38 разів відкривали вогонь по позиціях ЗС України. Десять таких збройних провокацій здійснив супротивник із використанням мінометів різних калібрів. Традиційно левова частка випадків застосування загарбниками зброї проти українських захисників відбулась за темної пори доби", - йдеться в повідомленні.
Так, за даними штабу, на приморському напрямку було гаряче: "Підконтрольні Росії гібридні озброєні банди 20 разів порушували режим припинення вогню. Зокрема, з 82-мм мінометів бойовики обстрілювали наші позиції в районі Березового, Новотроїцького, Красногорівки й Новомихайлівки. Там само, а також поблизу Широкиного, Водяного, Павлополя, Гнутового й Мар'їнки, кремлівські найманці методично обстрілювали українських армійців із гранатометів, великокаліберних кулеметів, стрілецької зброї, на окремих ділянках - з озброєння БМП".
На донецькому напрямку проросійські незаконні збройні формування відкривали вогонь по підрозділах сил АТО 8 разів. Майже всі ці збройні провокації зафіксовані у передмісті Авдіївки.
"Особливо ворог знахабнів із настанням сутінок, коли з майже усього наявного у нього піхотного озброєння, а також мінометів калібрів 120 і 82 мм, почав обстрілювати одразу декілька наших опорних пунктів на підступах до цього міста. Окрім того, вже пізно ввечері бандити з протитанкових гранатометів обстріляли один із підрозділів українського війська, що тримає оборону неподалік від Верхньоторецького", - йдеться в повідомленні.
На луганському напрямку вчора також було неспокійно. Російсько-терористичні бандформування 10 разів застосували зброю проти підрозділів сил АТО.
"Обстрілявши ще зранку зі 120-мм мінометів позиції ЗС України в районі Кримського й Новотошківського, окупанти продовжили обстріли вдень. Зокрема, зі стрілецької зброї бойовики вели вогонь поблизу селища Жовте, двічі обстрілювали оборонців Кримського з гранатометів і великокаліберних кулеметів, а в районі Малинового били з підствольних гранатометів. Увечері бандити з піхотного озброєння обстрілювали укріплення українських армійців біля Донця й Золотого. Поблизу Новоолександрівки злочинці били з БМП. А військовослужбовців ЗС України, котрі тримають оборону в районі Новозванівки, загарбники пізно ввечері обстріляли з 82-мм мінометів, автоматичних станкових гранатометів і великокаліберних кулеметів", - повідомили в прес-центрі АТО.
Як повідомляли раніше, 8 липня бойовики 27 разів обстріляли позиції сил АТО.
Топ коментарі
***** вернулося в кацапію, не вдоволене Трампом?
Непонятно, штаб АТО жалуется, хвастается или отчитывается?