14 203 133

"Прийнято рішення про продовження переговорів із лоукостером", - директор "Борисполя" Рябікін про ситуацію з Ryanair

ryanair
Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Рябікін зазначив: "Щойно закінчили нараду в прем'єра щодо ситуації з Ryanair.
Прийнято рішення про продовження переговорів із лоукостером і про аналіз ситуації з боку НАБУ та Антимонопольного комітету.
Завдяки позиції прем'єр-міністра питання повернуто в площину законодавства, економіки і здорового глузду. Зі свого боку готовий до будь-якого аудиту - міжнародного, міжвідомчого, урядового та ін.
Упевнений, мої аргументи будуть почуті й ми прийдемо до конструктивного вирішення про затвердження стратегії розвитку аеропортів, що працюють у лоу-кост сегменті. Саме така стратегія може стати флагманом розвитку регіональних аеропортів і дати стимул росту сателітів міст-мільйонників".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Ryanair відмовився працювати в Україні через керівництво МАУ і "Борисполя", - Омелян

Нагадаємо, раніше авіакомпанія Ryanair заявила про відмову працювати в Україні через невиконання угоди з боку аеропорту "Бориспіль".
Топ коментарі
+32
Рябикина на Х.Е.Р. и пусть другие договариваются, тварь зажранная
показати весь коментар
11.07.2017 18:48 Відповісти
+20
Ах ты ж крыса, как отставка замаячила сразу переговоров захотел!
показати весь коментар
11.07.2017 18:50 Відповісти
+16
он похоже ждал взятку или откат от
показати весь коментар
11.07.2017 18:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
И сегодня они заявили, что у них нет планов возвращать в Украину дочернюю компанию, а все развитие будет идти из Венгрии. Так что они показали, насколько серьезно они восприняли отказ Райана.
показати весь коментар
12.07.2017 19:48 Відповісти
Нада организовать две независимые компании в одной один терминал в другой другой
и пусть крутятся.
показати весь коментар
11.07.2017 21:34 Відповісти
- Рябикина - на нары! Это же чистай вады сабатаж!
показати весь коментар
11.07.2017 19:31 Відповісти
офф топ

"Ребят, я прихожу в бешенство только от одного: ну ладно, реконструкция тротуаров. Ну ладно, в конце концов гранит долговечней асфальта - хоть дети порадуются. Ну ладно, я даже могу понять, почему одновременно вскрыли ВСЁ - наверно, чтобы одновременно и закончить. Но ПОЧЕМУ, БЛ.ТЬ, ЗА ЭТИМИ ЗАБОРАМИ НИКОГО НЕТ??? В любой столице мира работали бы круглосуточно, в три смены, днём, ночью - ведь у горожан проблемы! Заглядываю за полосатые занавески - НИКОГО! Изредка промелькнёт кто-то загорелый, звероподобный. Техника стоит. Ну почему нас держат за говно, а мы терпим?"

Андрей Макаревич (с)
показати весь коментар
11.07.2017 19:37 Відповісти
"Принято решение о продолжении переговоров с лоукостером", - директор "Борисполя" Рябикин о ситуации с Ryanair - Цензор.НЕТ 8113
показати весь коментар
11.07.2017 19:47 Відповісти
В Борисполе на выходе таксисты снова хватают за руки, ночью таксисты могут стоять, но это стоит 100 гривен в час для местной мафии (это для чужих, для своих расценки другие). патрульные-"близнецы" - в курсе происходящего (интересно сколько им обламывается). Неудивительно, что Райнеир в такое г. не хочет летать.
показати весь коментар
11.07.2017 19:54 Відповісти
О.уїти! Послугу він зробив- переговори будуть продовжені, може ще премію собі хоче, що так важко працював? Замість того, щоб всіми силами приваблювати і затягувати всі можливі авіакомпанії в Бориспіль, воно так звисока "ну добре, послухаємо той Райанеар, що вони нам запропонують.."!
показати весь коментар
11.07.2017 19:58 Відповісти
думаешь ему нужна премия? https://public.nazk.gov.ua/declaration/baf1fb39-6b17-4a7e-beeb-6db2b5b65d9c
показати весь коментар
12.07.2017 07:44 Відповісти
https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Ftexty.org.ua%2Fpg%2Farticle%2Fnewsmaker%2Fread%2F77790%2Fryanair_zvyk_shantazhuvaty_ajeroporty_Z_Boryspolem_ne&h=ATON1qs8pYlAboQWo5j84eIQ5AeVyY0jPLO3nJGJPe0AntE4hGnTITL_ZN3TacaEqJYRL2mRc8RCg2CWTKa_ArRUok4eFR95vccXGa_mCeFPKX4l0peS6Oic0ZmGSqHItzbimZPRKoE&enc=AZO-wzf0qhOmi03jhuSl0TKVpyQMk27jBqVs84AgvCbUE5J-Iyb-VIoyoNsJ-3RERrtMr1JfFvKLVhgfkcxaYtWpL-ynA68vSRFfI5rMyL4OE8WZY9FCTOGCvQXo-ffQhCmReZjeTOm-BqctNmMbp5gvBss1n8EaJODWHda9aYlMLg&s=1 Ryanair звик шантажувати аеропорти. З Борисполем не вийшло - і це не трагедія

http://texty.org.ua/pg/article/newsmaker/read/77790/ryanair_zvyk_shantazhuvaty_ajeroporty_Z_Boryspolem_ne
показати весь коментар
11.07.2017 19:58 Відповісти
Зато вышло с Лондоном парижем и так далее по всей ЕС
я лично летал 3 часа 20 кг багажа 30 евро
а ты лИДЕР на букву п шакал адный
показати весь коментар
11.07.2017 21:36 Відповісти
Зашаталось креслице под cpaкой?
показати весь коментар
11.07.2017 20:00 Відповісти
дебилы. эта говнокампания везде где можно обгадилась.
показати весь коментар
11.07.2017 20:05 Відповісти
"Огласите весь список, пожалуйста!"
показати весь коментар
12.07.2017 09:07 Відповісти
Юляботи, порохоботи, ригоботи..... На арену виходять нові - бєняботи
показати весь коментар
11.07.2017 20:06 Відповісти
Достали ватники.
За чей счет банкет хотите?
Опять государство должно оплачивать ваши перелеты?
Идите работать, а не сидите в форуме.
показати весь коментар
11.07.2017 20:19 Відповісти
Що значить "апять"? Коли це наші перельоти оплачувала держава?
показати весь коментар
11.07.2017 22:34 Відповісти
кацапське лайно Рябікіна геть!

кацапа-вредителя Рябикина на гилляку!

https://www.facebook.com/rjabikin.pavel

«Бориспіль» на шляху війни: основні тези з прес-конференції Павла Рябікіна

Що не влаштовує аеропорт у вимогах лоукостера Ryanair?

Минулого тижня генеральний директор МА «Бориспіль» Павло Рябікін заявив про те, що https://mind.kiev.ua/news/20173915-borispil-********-dogovir-z-ryanair аеропорт відправив https://mind.kiev.ua/news/20173915-borispil-********-dogovir-z-ryanair лоукостеру Ryanair https://mind.kiev.ua/news/20173915-borispil-********-dogovir-z-ryanair підписану угоду про співпрацю . Представники державного підприємства внесли у цей договір кілька суттєвих пунктів. Зокрема, «Бориспіль» не планує надавати авіакомпанії знижку на напрямок «Лондон-Київ»; наполягає на тому, щоб усі судові провадження з цією авіакомпанією велися в українських судах; а також перевізнику на початковому етапі пропонують працювати в старому терміналі «B» і не обіцяють обслуговувати літак за 25 хвилин. Під час сьогоднішньої прес-конференції Рябікін пояснив, чому «Борисполю» принципово відстояти ці пункти. Mind наводить основні тези гендиректора аеропорту.До Лондона - без знижок
Авіакомпанія не отримає сумарну знижку в розмірі $7,5 на обслуговування одного пасажира по одному з чотирьох напрямків з Києва, а саме - Київ-Лондон (аеропорт Станстед). Як пояснив Павло Рябікін, наказ Мінінфраструктури дає право керівникові аеропорту надавати знижку авіакомпанії при початку польотів до нового аеропорту, але в публічній оферті «Борисполя» знижка надається, якщо польоти починаються за новим напрямком, який розташований не менш ніж в 100 км від аеропорту, в який вже виконуються польоти.
Станстед - новий аеропорт для польотів з Києва, але він розташований якраз приблизно в 100 км від аеропорту Гетвік і на відстані 80 км від аеропорту Хітроу. У Гетвік літає МАУ, з Хітроу в Бориспіль - British Airways.
Відзначимо, що напрямок на Лондон - найбільш комерційно привабливий для Ryanair з усіх заявлених компанією рейсів - тут є платоспроможний попит і сформований ринок. Саме до Лондона лоукостер мав намір літати найчастіше - він заявляв про 5 рейсів на тиждень.Що з іншими напрямками?
Крім Лондона, Ryanair збирався літати до Києва ще зі Стокгольма (4 рейси на тиждень), Манчестера (3 рейси) і голландського Едінховена (3 рейси). Знижки на ці напрямки в розмірі $7,5 дійсно передбачаються. Але в «Борисполі» готові їх затвердити, якщо авіаперевізник щороку нарощуватиме кількість пасажирів на 150 000 осіб. Авіакомпанія поки що гарантувала лише 150 000 осіб на рік, але не обіцяла щорічного приросту на тому рівні, який вимагають в «Борисполі».Стривай, літак
Ще одна важлива деталь - у тому договорі, який відправило на підписання Ryanair керівництво «Борисполя», немає пункту, де аеропорт бере на себе зобов'язання обслуговувати літаки авіакомпанії протягом 25 хвилин. «Наша технологія не дозволяє забезпечувати інтервал обслуговування судна за 25 хвилин. Тому ми запропонували наш норматив, який трохи менше години. Це друге питання, яке вимагає узгодження [крім відсутності знижки на маршруті до Лондона], оскільки ми навряд чи зможемо зробити 25-хвилинну пішохідну технологію», - заявив 7 липня http://biz.liga.net/all/transport/intervyu/3700239-glava-borispolya-esli-ryanair-khochet-k-nam-letat-on-priletit.htm в інтерв'ю Liga.net Павло Рябікін.
Швидкість обслуговування - базова вимога до аеропортів з боку лоукостерів. «У чому секрет роботи лоукост-авіакомпанії? Справа не в дотаціях [знижках] від аеропорту, хоча це для нас важливо, а в максимальному використанні літаків. Нам важливо, щоб наш літак могли обслужити за 30 хвилин», - заявив 16 січня 2017 року на круглому столі «Передумови та виклики розвитку лоукост-авіаперевезень в Україні» Давида Мамулаішвілі (Davit Mamulaishvili) глава департаменту з розвитку доходів авіакомпанії WiizzAir.Новачкам в - «В»?
Аеропорт «Бориспіль» пропонує обслуговувати Ryanair в старому терміналі «B», замість терміналу «F». Для цього є дві причини - технічна та економічна. Технічна полягає в тому, що в старому терміналі для аеропорту є можливість значно знизити час обслуговування. Економічна - експлуатація нового терміналу, за словами заступника гендиректора аеропорту Євгена Дихне, окупається лише за умови виконання 30 лоукост-рейсів на добу. Стільки рейсів лоукостер поки не гарантує.
При цьому керівництво «Борисполя» не виключає, що з часом може перевести Ryanair в термінал F. Але для того, щоб відновити роботу цього терміналу, за словами Рябікіна, аеропорту потрібно близько півроку і близько 100 млн гривень.
Нагадаємо, що термінал F був побудований у 2010 році, а у 2013 році його було вирішено законсервувати - через відсутність необхідного рівня завантаження.Судитися в Україні?
Усі судові розгляди в «Борисполі» авіакомпанії пропонують вести в українських судах, спираючись на українське законодавство. «У Ryanair вимагають, щоб спірні питання вирішувалися в Лондонському арбітражі із застосуванням лондонського права. Ми ж наполягаємо, що питання повинні вирішуватися в судовому порядку в українських інстанціях», - зазначає Павло Рябікін.Чим обґрунтовують свої умови в «Борисполі»?
Перспективою великих фінансових втрат. Це найбільш незрозуміла частина аргументів керівника аеропорту, оскільки до своїх розрахунків він включив не лише ті втрати, які понесе аеропорт через надання знижок лоукостеру, але й усі можливі ризики, пов'язані зі співпрацею з цим лоукостером.
Наприклад, надання фіксованої знижки в розмірі $7,5 на обслуговування в напрямку «Київ-Лондон» для Ryanair може стати прецедентом, який використають інші авіакомпанії - теж захочуть отримати такий же дисконт від «Борисполя». Зараз в аеропорт літає 53 авіакомпанії. За підрахунками Рябікіна, якщо всі вони затребують таку знижку, аеропорт щорічно недоотримуватиме близько 2 млрд гривень.


показати весь коментар
11.07.2017 20:42 Відповісти
Тези гавно..і тупо тупа відмазка....там ше квіточку на тортік забув вказати...шо Бориспіль зажадав спори розглядати в українських судах...бу га га
показати весь коментар
12.07.2017 02:19 Відповісти
Коли несила постить зраду, Срачі розводить немалі,
З'їж просто плитку шоколаду
І буде хунта, буде тато
І лоу-кост в Борисполі.
показати весь коментар
11.07.2017 21:01 Відповісти
«Писать на стенах туалета
увы, мой друг, не мудрено,
среди говна вы все поэты,
среди поэтов вы - говно»
показати весь коментар
12.07.2017 09:09 Відповісти
Какая не принципиальнось у элитных"кадров".А какой гибкий позвоночник, наверное специально тренирует.Так что же нет миллиардных убытков или себе в угоду пусть аэропорт несёт убытки? А если их нет тогда был саботаж в интересах третьих лиц."Прокурор" где ты? А если убытки будут тогда зачем государству подобные управленцы да и те кто их назначает и согласовывает? Гройсманы ау, у вас вечно нет денег, а тут миллиардами разбрасываетесь!
показати весь коментар
11.07.2017 21:06 Відповісти
чего все к Ранэйру пристебались? На них свет клином сошелся? Их условия действительно драконовские. Надо рассмотреть EasyJet и т.д., углубить сотрудничество с Визэр, стоит захотеть...
показати весь коментар
11.07.2017 21:12 Відповісти
Ryanair работают практически по всему миру , и только вот в Украине возникают подобные терки. Мне кажется, что конкуренты ненужны некоторым всем известным лицам в Украине. Хотя требования Ryanair что- то улучшить у нас же связаны и с безопасностью пассажиров в том числе. С таким отношением к жизни мы будем еще сто летать на старых самолетах за безумные деньги. Я все мечтаю о лоукостерах из Одессы, а тут даже в Киев его не впускают, а именно это и происходит. Что уж говорить об одесской банде.
Если бы все реально хотели добра украинцам, как это было заявлено, то были бы у нас и лоукостеры и иностранные банки без посредников с кредитам под три годовых. И заводы мусорные и даже свое офигительное оружие.
показати весь коментар
11.07.2017 21:24 Відповісти
Однажды я летел из Стокгольма в Ригу за одну крону, компанией Ryanair. Спасибо нашим п#дорам за "все для людей"
показати весь коментар
11.07.2017 21:45 Відповісти
а шо эту шваль рябинкина еще кто-то спрашивает?))) да он себя явно наместником Бога на земле почувствовал)))))) дерьмецо, подавился маувской взяткой, не пролезла морда в ящик, земля под ногами загорелась, тепреь говен вонючий пятый угол ищет?!)))) и это ведь не в одном одном дело... это целая эпоха руководителей, неважно в какой сфере... это абсолютно не шарящее в бизнесе, в нормальном человеческом капиталистическом бизнесе - я именно об этой составляющей современного общества говорю - так вот работать ни этот рябинкин или кто он там, ни директорат мау, ни топ менеджент облгазов, облэнерго, короче всех тех направлений, где крутятся бабки, не будут и никогда не захотят! в башке этих смешно сказать "руководителей", лежит штамп - напи***зд***ить, огородиться забором, и из простых граждан Украины сделать либо батраков, либо лакеев, он же типа Пан, или барин, а в современном цивилизованном мире этому чучелу одно клеймо - вор, взяточник, и абсолютный непрофессионал в том направлении (в данном случае - в авиации), где его поставили - УПРАВЛЯТЬ процессом, а НЕ ПИ..ЗД**ИТЬ!!!! Блин, как же иногда хочется просто за горло подержать такую сволоту.... сколько молодежи уже уехало из страны, и ребятки же со светлыми головами... чтобы такая вот овца в борисполе, получив втихаря чемоданчик с изюмом, разговняла супер контракт с авиаперевозчиком... отродье... у меня нет слов больше
показати весь коментар
11.07.2017 21:56 Відповісти
Принято решение о продолжении переговоров с лоукостером", - директор "Борисполя" Рябикин о ситуации с Ryanair...



пилять, а Ryanair знает что принято решение и он продолжает переговоры?


кацапське лайно Рябікіна геть!

кацапа-вредителя Рябикина на гилляку!

https://www.facebook.com/rjabikin.pavel

«Бориспіль» на шляху війни: основні тези з прес-конференції Павла Рябікіна

Що не влаштовує аеропорт у вимогах лоукостера Ryanair?

Минулого тижня генеральний директор МА «Бориспіль» Павло Рябікін заявив про те, що https://mind.kiev.ua/news/20173915-borispil-********-dogovir-z-ryanair аеропорт відправив https://mind.kiev.ua/news/20173915-borispil-********-dogovir-z-ryanair лоукостеру Ryanair https://mind.kiev.ua/news/20173915-borispil-********-dogovir-z-ryanair підписану угоду про співпрацю . Представники державного підприємства внесли у цей договір кілька суттєвих пунктів. Зокрема, «Бориспіль» не планує надавати авіакомпанії знижку на напрямок «Лондон-Київ»; наполягає на тому, щоб усі судові провадження з цією авіакомпанією велися в українських судах; а також перевізнику на початковому етапі пропонують працювати в старому терміналі «B» і не обіцяють обслуговувати літак за 25 хвилин. Під час сьогоднішньої прес-конференції Рябікін пояснив, чому «Борисполю» принципово відстояти ці пункти. Mind наводить основні тези гендиректора аеропорту.До Лондона - без знижок
Авіакомпанія не отримає сумарну знижку в розмірі $7,5 на обслуговування одного пасажира по одному з чотирьох напрямків з Києва, а саме - Київ-Лондон (аеропорт Станстед). Як пояснив Павло Рябікін, наказ Мінінфраструктури дає право керівникові аеропорту надавати знижку авіакомпанії при початку польотів до нового аеропорту, але в публічній оферті «Борисполя» знижка надається, якщо польоти починаються за новим напрямком, який розташований не менш ніж в 100 км від аеропорту, в який вже виконуються польоти.
Станстед - новий аеропорт для польотів з Києва, але він розташований якраз приблизно в 100 км від аеропорту Гетвік і на відстані 80 км від аеропорту Хітроу. У Гетвік літає МАУ, з Хітроу в Бориспіль - British Airways.
Відзначимо, що напрямок на Лондон - найбільш комерційно привабливий для Ryanair з усіх заявлених компанією рейсів - тут є платоспроможний попит і сформований ринок. Саме до Лондона лоукостер мав намір літати найчастіше - він заявляв про 5 рейсів на тиждень.Що з іншими напрямками?
Крім Лондона, Ryanair збирався літати до Києва ще зі Стокгольма (4 рейси на тиждень), Манчестера (3 рейси) і голландського Едінховена (3 рейси). Знижки на ці напрямки в розмірі $7,5 дійсно передбачаються. Але в «Борисполі» готові їх затвердити, якщо авіаперевізник щороку нарощуватиме кількість пасажирів на 150 000 осіб. Авіакомпанія поки що гарантувала лише 150 000 осіб на рік, але не обіцяла щорічного приросту на тому рівні, який вимагають в «Борисполі».Стривай, літак
Ще одна важлива деталь - у тому договорі, який відправило на підписання Ryanair керівництво «Борисполя», немає пункту, де аеропорт бере на себе зобов'язання обслуговувати літаки авіакомпанії протягом 25 хвилин. «Наша технологія не дозволяє забезпечувати інтервал обслуговування судна за 25 хвилин. Тому ми запропонували наш норматив, який трохи менше години. Це друге питання, яке вимагає узгодження [крім відсутності знижки на маршруті до Лондона], оскільки ми навряд чи зможемо зробити 25-хвилинну пішохідну технологію», - заявив 7 липня http://biz.liga.net/all/transport/intervyu/3700239-glava-borispolya-esli-ryanair-khochet-k-nam-letat-on-priletit.htm в інтерв'ю Liga.net Павло Рябікін.
Швидкість обслуговування - базова вимога до аеропортів з боку лоукостерів. «У чому секрет роботи лоукост-авіакомпанії? Справа не в дотаціях [знижках] від аеропорту, хоча це для нас важливо, а в максимальному використанні літаків. Нам важливо, щоб наш літак могли обслужити за 30 хвилин», - заявив 16 січня 2017 року на круглому столі «Передумови та виклики розвитку лоукост-авіаперевезень в Україні» Давида Мамулаішвілі (Davit Mamulaishvili) глава департаменту з розвитку доходів авіакомпанії WiizzAir.Новачкам в - «В»?
Аеропорт «Бориспіль» пропонує обслуговувати Ryanair в старому терміналі «B», замість терміналу «F». Для цього є дві причини - технічна та економічна. Технічна полягає в тому, що в старому терміналі для аеропорту є можливість значно знизити час обслуговування. Економічна - експлуатація нового терміналу, за словами заступника гендиректора аеропорту Євгена Дихне, окупається лише за умови виконання 30 лоукост-рейсів на добу. Стільки рейсів лоукостер поки не гарантує.
При цьому керівництво «Борисполя» не виключає, що з часом може перевести Ryanair в термінал F. Але для того, щоб відновити роботу цього терміналу, за словами Рябікіна, аеропорту потрібно близько півроку і близько 100 млн гривень.
Нагадаємо, що термінал F був побудований у 2010 році, а у 2013 році його було вирішено законсервувати - через відсутність необхідного рівня завантаження.Судитися в Україні?
Усі судові розгляди в «Борисполі» авіакомпанії пропонують вести в українських судах, спираючись на українське законодавство. «У Ryanair вимагають, щоб спірні питання вирішувалися в Лондонському арбітражі із застосуванням лондонського права. Ми ж наполягаємо, що питання повинні вирішуватися в судовому порядку в українських інстанціях», - зазначає Павло Рябікін.Чим обґрунтовують свої умови в «Борисполі»?
Перспективою великих фінансових втрат. Це найбільш незрозуміла частина аргументів керівника аеропорту, оскільки до своїх розрахунків він включив не лише ті втрати, які понесе аеропорт через надання знижок лоукостеру, але й усі можливі ризики, пов'язані зі співпрацею з цим лоукостером.
Наприклад, надання фіксованої знижки в розмірі $7,5 на обслуговування в напрямку «Київ-Лондон» для Ryanair може стати прецедентом, який використають інші авіакомпанії - теж захочуть отримати такий же дисконт від «Борисполя». Зараз в аеропорт літає 53 авіакомпанії. За підрахунками Рябікіна, якщо всі вони затребують таку знижку, аеропорт щорічно недоотримуватиме близько 2 млрд гривень.
показати весь коментар
11.07.2017 22:50 Відповісти
"Принято решение о продолжении переговоров с лоукостером", - директор "Борисполя" Рябикин о ситуации с Ryanair - Цензор.НЕТ 963
показати весь коментар
11.07.2017 23:58 Відповісти
Мне кажется, что небольшой Майдан на Бориспольском аэропорту не помешал бы сделать бориспольских барыг более сговорчивыми. Украинцам надо летать в Европу занедорого.
показати весь коментар
12.07.2017 06:25 Відповісти
Лично мне повезло один раз слетать из Венеции на Мальту в ноябре за 1 евроцент! Теперь, правда, такого не бывает. Но вот в прошлом году летал из Великобритании в Германию за 5 фунтов! Даёшь Раянэйр в Украину!
показати весь коментар
12.07.2017 06:30 Відповісти
Причём во втором случае билет купил за день до полёта!
показати весь коментар
12.07.2017 06:31 Відповісти
Харя цього Рябикіна - москальська в кубі !!!
показати весь коментар
12.07.2017 09:10 Відповісти
З Пабєдай домовляйся, кацапська падла!
показати весь коментар
12.07.2017 10:32 Відповісти
Сторінка 2 з 2