З початку року патрульними складено понад 46 тис. протоколів за керування напідпитку

"З початку року складено 46 тис. 270 протоколів про адміністративну відповідальність за керування транспортними засобами в нетверезому стані. Мінімум 10 тис. 200 гривень штрафу за кожен і майже 500 млн гривень до державної скарбниці", - повідомили в поліції.
Топ коментарі
А скільки з тих протоколів написані на прокурорів, сільських голів, суддів та мєнтів, соррі, пєнтів?
гаишная мразь стала на порядок жаднее чем раньше.
Это ж сколько ж домов могли построить старые ГАИшники...
https://www.youtube.com/watch?v=dllkJti3sYM