4608 відвідувачів онлайн

З початку року патрульними складено понад 46 тис. протоколів за керування напідпитку

харьков пьяный патрульные
Про це повідомили в патрульній поліції в коментарі 112.ua, передає Цензор.НЕТ.

"З початку року складено 46 тис. 270 протоколів про адміністративну відповідальність за керування транспортними засобами в нетверезому стані. Мінімум 10 тис. 200 гривень штрафу за кожен і майже 500 млн гривень до державної скарбниці", - повідомили в поліції.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Нардепи пропонують Раді зобов'язати водіїв проходити тест на тверезість і запровадити штрафи за керування у стані сп'яніння до 41 тисячі гривень
Топ коментарі
+5
Сколько протоколов в судах отменили, нет статистики?
показати весь коментар
11.07.2017 21:39 Відповісти
+1
І скільки з тих протоколів були написані в результаті побиття і заливання в рот жертві чекушки пальонки?
А скільки з тих протоколів написані на прокурорів, сільських голів, суддів та мєнтів, соррі, пєнтів?
показати весь коментар
11.07.2017 22:07 Відповісти
+1
а сколько протоколов составили мусора прячась по засадам и тупо пытаясь развести водителей? Где эта статистика?
гаишная мразь стала на порядок жаднее чем раньше.
показати весь коментар
11.07.2017 22:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
46 тыс. пьяных водителей за 6 мес. о чем это говорит? Это говорит о том, что закон хреновый и нашим водителям на него нас-ать. Бандодепутаты пишут хреновые законы в любой сфере и даже тут.Гнать их надо метлой из Рады.
показати весь коментар
11.07.2017 21:37 Відповісти
Граждане, смотрите, эталонная тупая *****!
показати весь коментар
11.07.2017 22:55 Відповісти
Сколько протоколов в судах отменили, нет статистики?
показати весь коментар
11.07.2017 21:39 Відповісти
Не факт, що розглядали 46000. Якась брехня.
показати весь коментар
11.07.2017 21:59 Відповісти
І скільки з тих протоколів були написані в результаті побиття і заливання в рот жертві чекушки пальонки?
А скільки з тих протоколів написані на прокурорів, сільських голів, суддів та мєнтів, соррі, пєнтів?
показати весь коментар
11.07.2017 22:07 Відповісти
а сколько протоколов составили мусора прячась по засадам и тупо пытаясь развести водителей? Где эта статистика?
гаишная мразь стала на порядок жаднее чем раньше.
показати весь коментар
11.07.2017 22:19 Відповісти
У тебя или машины нет или мозгов. Или того и другого.
показати весь коментар
11.07.2017 22:54 Відповісти
А сколько протоколов составлено на собственников дорог за ямы?
показати весь коментар
11.07.2017 22:22 Відповісти
А это 460 млн. грн. штрафов.
Это ж сколько ж домов могли построить старые ГАИшники...
показати весь коментар
11.07.2017 22:53 Відповісти
Алкотест. Дуете вы, а надуют вас
https://www.youtube.com/watch?v=dllkJti3sYM
показати весь коментар
11.07.2017 23:53 Відповісти
Алкашня скавчить знов про "бєспрєдєл"?! Треба штрафи ще підняти вдвічі, може так хоть декілька життів врятується.
показати весь коментар
12.07.2017 00:05 Відповісти