Бойовики за добу здійснили 21 обстріл, було зафіксовано БПЛА ворога, - штаб АТО

"Після 18 години незаконні збройні формування тричі били з гранатометів, великокаліберних кулеметів і 82 міліметрового міномету по Новоолександрівці. Також 10 мін бойовики випустили по Новотошківському. А близько 22 години під вогнем із великокаліберних кулеметів і гранатометів супротивника опинилися наші військові у Новозванівці та Станиці Луганській", - йдеться в повідомленні.
За даними штабу, на донецькому напрямку о 10 вечора злочинці вели вогонь із великокаліберних кулеметів по шахті Бутівка та 82 міліметрового міномету, гранатометів, стрілецької зброї по Авдіївці.
На маріупольському напрямку вночі ворог продовжив обстрілювати українські опорні пункти у Павлополі.
"Загалом 11 липня бойовики 21 раз застосовували зброю. Крім того, супротивник активізував повітряну розвідку наших позицій. У районах населених пунктів Донецький-Слов'яносербськ і Станиці Луганської українські військові зафіксували польоти ворожих безпілотних літальних апаратів", - зазначили в штабі.
Нагадаємо, 10 липня окупанти 22 рази відкривали вогонь по позиціях ЗС України.
Топ коментарі
ЭТО В ПЕРЛЫ !!! ЦЕНЗОРР ЖЖОТ !!!
Не дивуйтесь - зараз маса авторів і Адмінів сайтів - "особливо обдаровані" "гуманітарії" !!!
Не забуду, як за часів Азірова ведуча якихось новин (не пам'ятаю якої телеканалізації) "заспокоювала" українців новиною, що з Китаю до України вже вирушив корабель з АЖ 18 ТОНАМИ гречки !!!
абхазские патриоты активизировались....
Власти Абхазии назначили награду в миллион рублей за информацию о местонахождении убийц туриста из россеи
Житель масквы погиб от ножевых ран. Его жену и еще одну женщину с двумя детьми похитили, но потом их удалось освободить. Детали операции неизвестны.