Пашинський про прийняття змін до Держбюджету: "Поставлено крапку в епопеї з повернення народу України коштів, вкрадених Януковичем і його оточенням"

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав нардеп (НФ), глава комітету ВР з питань оборони і нацбезпеки Сергій Пашинський, передає Цензор.НЕТ.
"Сьогодні поставлено крапку в епопеї з повернення народу України коштів, вкрадених Януковичем та його оточенням. Впродовж двох років я та моя команда боролися з демагогами, популістами й просто дрібними корупціонерами за те, щоб ці гроші були повернені до Державного бюджету України. Ця нечисть заблокувала прийняття закону про спецконфіскацію. Втім, завдяки роботі Генпрокуратури, нам це вдалося. Незважаючи на блокаду, яку сьогодні влаштували в залі Верховної Ради "борці з корупцією", що завжди ставилися до цих коштів, як до власних, нам вдалося своєчасно прийняти зміни до Державного бюджету і розподілити їх. Як ми і обіцяли, 4,5 мільярди гривень додатково направили Збройним силам України, 800 мільйонів - прикордонникам, 1 мільярд гривень - Національній поліції та Нацгвардії, 4,5 мільярди - на сільську медицину і 1 мільярд - додатково на дороги. Звичайно, ці кошти не вирішать всіх проблем, але це перший і серйозний крок нашої реальної роботи, котру ми пообіцяли направити на розбудову нашої держави. Дякуємо всім, хто підтримував нас у цій запеклій і, дякувати Богові, успішній боротьбі", - заявив Пашинський.
Нагадаємо, вчора Рада внесла зміни до держбюджету на 2017 рік, збільшивши витрати на 41 мільярд (оновлено)
Топ коментарі
....... 
.....
а почему бы и нет?
твой шеф , пашинский уже стрелял...
и ему за это ничего...
вот трендит снова...
ты от лица какого народа тут глаголишь?
значит пашинский может одеть вышиванку и стрелять куда не попадя?
почему его не наказали за превышение власти?
то что он судимый не дает тебе право стрелять в него...
он был не вооружен...
это раз...
и бросаться на него с оружием противозаконно - это два...
и ты своими постами подтверждаешь, что есть граждане, а есть и более граждане...
А ЭТО НЕ ЗАКОННО!
ты это серьезно?
депутата , который придумал и пиарил несуществующий план шатун?
чтобы свои ЛИЧНЫЕ интересы протащить?
что бы себя любимого защитить?
ты в это веришь?
НУ КАК ЖИТЬ С ТАКИМ НАРОДОМ В ОДНОЙ СТРАНЕ?
Подробнее: http://www.newsru.com/world/14jul2017/peru.html
"Поставлена точка в эпопее с возвращения народу Украины средств, украденных Януковичем и его окружением. Теперь к разворовыванию их приступым мы, самые честные и порядочные коррупционеры"
40 млрд грн это нет даже 2млрд баксов,а тут плебсу подаётся мол всё забрали какие молодцы.
Так вот это сумма кодлы областного масштаба не более,а где ещё сотни млрд долларов украденного за эти годы?Правильно никто уже задавать вопросы и требовать от власти не будет
а когда вы, твари шоколадные, поставите точку в эпопее украденых вами денег, и возвращения их с офшоров?
В 2014-м по оценкам экспертов сумма украденного Януковичем была в районе 100 млд. долларов, из них вернули 3 млд., остальное Яныку на пенсию подарили?