4886 відвідувачів онлайн

Ворог 26 разів порушив перемир'я, застосував важку артилерію та заборонені міномети, - штаб

сау
Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-центру штабу АТО, опублікованому у Facebook.

Після 6-ї години вечора основну активність противника було зафіксовано на Маріупольському напрямку. З 82-міліметрових мінометів і гранатометів бойовики двічі били по Красногорівці. Селище Новотроїцьке обстріляли з озброєння БМП. А близько 23-ї години, вкотре демонструючи зухвале нехтування домовленостями про відвід важкого озброєння, наші позиції поблизу Широкиного потрапили під вогонь артилерії калібру 152 міліметри та гранатометів. Унаслідок цього обстрілу один український військовий зазнав поранення.

На Донецькому напрямку бандформування майже о 23 годині з танків били по шахті "Бутівка" та Невельському. Також по Невельському працював ворожий 120-міліметровий міномет. Українські опорні пункти в районі Авдіївки злочинці обстріляли з великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.
На Луганському напрямку бойовики застосовували гранатомети та стрілецьку зброю по селищам Малинівка, Жовте, Золоте, Станиця Луганська.
"Загалом за минулу добу ворог 26 разів порушив перемир'я", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: За минулу добу один український воїн загинув, ще один зазнав поранення, - штаб АТО
Топ коментарі
+4
Нарушили перемирие... Да с дерзким пренебрежением к договорённостям...
Забыли упомянуть в очередной раз, что обстреливали из с т р о г о запрещённого минсками договорённостями вооружения.
Штабистам бы в политику - с трибуны в Раде выступать, с такими вывертами.
Нарушением перемирия можно назвать то, что хоть недолго просуществовало, а так - его не было. Оно только воображаемое, и только с нашей стороны.
показати весь коментар
16.07.2017 09:05 Відповісти
+4
Порошенко обьявляє перемир'я за перемир'ям а чого ж не слідкує за його виконанням. Його стиль: сказав,наобіцяв і забув
показати весь коментар
16.07.2017 09:10 Відповісти
+3
Відповіли наші як і годиться !
показати весь коментар
16.07.2017 10:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Смерть кацапам-оккупантам !
показати весь коментар
16.07.2017 08:58 Відповісти
Нарушили перемирие... Да с дерзким пренебрежением к договорённостям...
Забыли упомянуть в очередной раз, что обстреливали из с т р о г о запрещённого минсками договорённостями вооружения.
Штабистам бы в политику - с трибуны в Раде выступать, с такими вывертами.
Нарушением перемирия можно назвать то, что хоть недолго просуществовало, а так - его не было. Оно только воображаемое, и только с нашей стороны.
показати весь коментар
16.07.2017 09:05 Відповісти
Порошенко обьявляє перемир'я за перемир'ям а чого ж не слідкує за його виконанням. Його стиль: сказав,наобіцяв і забув
показати весь коментар
16.07.2017 09:10 Відповісти
А чем ответили ВСУ?Пукалками 5,45?
показати весь коментар
16.07.2017 09:16 Відповісти
Відповіли наші як і годиться !
показати весь коментар
16.07.2017 10:08 Відповісти
нічим не відповили - новий командуючий АТО заборонив відкривати вогонь взагалі.
показати весь коментар
16.07.2017 11:00 Відповісти
Це "перемирие" вже четвертий рік без кінця і краю ...Хоронимо кращих людей,а всяка мерзота живе,відпочиває і процвітає.
показати весь коментар
16.07.2017 09:26 Відповісти
"Ворог" і "перемир"я" - несумісні.
показати весь коментар
16.07.2017 09:26 Відповісти
Так почему уважаемый Amber в сводках нашего правительства не звучат слова типа ,,Наши ВСУ решительно пресекли обстрелы сепаратистами наших воинов из запрещенного Минскими договоренностями оружия,,?Сводки нашего правительства скорее звучат как рекламный ролик об эфективности сепаратистского оружия и как отчет сепаратисам о принесенном ими ущербе.
показати весь коментар
16.07.2017 10:16 Відповісти
він тобі нічого не відповість. і ось чому -
Руководитель штаба АТО генерал-лейтенант Сергей Бессараб назвал освобождение оккупированных территорий Донбасса - «захватом вражеских территорий».
Среди прочего украинским силовикам запретили открывать огонь по противнику, проводить разведку, а также категорически запрещено продвигаться вперед и «захватывать вражескую территорию».

https://antikor.com.ua/articles/103694-komandujushchij_ato_nazval_osvobohdenie_donbassa__zahvatom_vraheskih_territorij
показати весь коментар
16.07.2017 11:02 Відповісти