Ворог 26 разів порушив перемир'я, застосував важку артилерію та заборонені міномети, - штаб

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-центру штабу АТО, опублікованому у Facebook.
Після 6-ї години вечора основну активність противника було зафіксовано на Маріупольському напрямку. З 82-міліметрових мінометів і гранатометів бойовики двічі били по Красногорівці. Селище Новотроїцьке обстріляли з озброєння БМП. А близько 23-ї години, вкотре демонструючи зухвале нехтування домовленостями про відвід важкого озброєння, наші позиції поблизу Широкиного потрапили під вогонь артилерії калібру 152 міліметри та гранатометів. Унаслідок цього обстрілу один український військовий зазнав поранення.
На Донецькому напрямку бандформування майже о 23 годині з танків били по шахті "Бутівка" та Невельському. Також по Невельському працював ворожий 120-міліметровий міномет. Українські опорні пункти в районі Авдіївки злочинці обстріляли з великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.
На Луганському напрямку бойовики застосовували гранатомети та стрілецьку зброю по селищам Малинівка, Жовте, Золоте, Станиця Луганська.
"Загалом за минулу добу ворог 26 разів порушив перемир'я", - йдеться в повідомленні.
Топ коментарі
Забыли упомянуть в очередной раз, что обстреливали из с т р о г о запрещённого минсками договорённостями вооружения.
Штабистам бы в политику - с трибуны в Раде выступать, с такими вывертами.
Нарушением перемирия можно назвать то, что хоть недолго просуществовало, а так - его не было. Оно только воображаемое, и только с нашей стороны.
Руководитель штаба АТО генерал-лейтенант Сергей Бессараб назвал освобождение оккупированных территорий Донбасса - «захватом вражеских территорий».
Среди прочего украинским силовикам запретили открывать огонь по противнику, проводить разведку, а также категорически запрещено продвигаться вперед и «захватывать вражескую территорию».
https://antikor.com.ua/articles/103694-komandujushchij_ato_nazval_osvobohdenie_donbassa__zahvatom_vraheskih_territorij