Гройсман пропонує перетворити аеропорт у Гостомелі на головну базу для лоукостів
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби уряду.
Про це він заявив у ході спеціальної наради з питань розвитку авіасполучення і ведення переговорного процесу з лоукост-перевізниками в понеділок.
Прем'єр додав, що залучення в Україну нових авіаперевізників, перш за все лоукостів, передбачає інтенсивний розвиток вітчизняних аеропортів - як міжнародних, так і регіональних, можливості яких використовуються нераціонально.
"Ми виступаємо за єдині правила (залучення авіакомпаній), в тому числі для лоукостів. При цьому у нас є різні аеропорти, є аеропортові термінали. Тож потрібна програма і нові правила залучення авіаперевізників",- сказав Глава Уряду.
Він підкреслив, що шлях залучення авіакомпаній тільки в найбільший в Україні міжнародний аеропорт "Бориспіль" (Київ) - зрозумілий. Але окрім "Борисполя" столиця, приміром, має ще два аеропорти - "Київ" (Жуляни) та Гостомель. І розвивати ці авіагавані також необхідно.
У цьому контексті Володимир Гройсман висловив ідею розвитку аеропорту "Гостомель", який сьогодні виконує функцію бази для літаків ГП "Антонов" та авіакомпанії "Авіалінії Антонова", і перетворення його на базовий аеропорт для лоукостів - в тому числі ірландського лоукост-перевізника"Ryanair". Прем'єр запропонував розробити проектну документацію розвитку аеропорту "Гостомель" із визначенням вартості всіх необхідних робіт.
"Ми зараз маємо ухвалити рішення, яке дозволить нам вирішити одразу декілька питань, серед яких - скасування будь-яких монополій в "Борисполі", залучення нових авіаперевізників та зниження вартості квитків для наших пасажирів", - сказав Володимир Гройсман.
За підсумками наради, його учасники вирішили продовжити політику активного залучення лоукостів в Україну - і не однієї компанії, а декількох, опрацювати в якості тимчасового рішення надання умов для лоукостів в аеропортах "Бориспіль" або "Київ" (Жуляни) строком на один рік, а за цей час перетворити аеропорт "Гостомель" в аеропорт для лоукост-перевізників. Окрім того, умовою залучення лоукостів має стати входження перевізників в регіональні аеропорти України.
"Тож надважливе завдання - напрацювати рішення з розвитку регіональних аеропортів", - сказав Володимир Гройсман.
Він підтвердив необхідність відновлення та завершення переговорів з "Ryanair" і доручив Міністерству інфраструктури України проінформувати інші авіакомпанії про умови залучення перевізників в Україну.
Як повідомлялося, Ryanair 10 липня оголосив про скасування запланованого входу в Україну після того, аеропорт "Бориспіль" порушив угоду, досягнуту в березні цього року в Мінінфраструктури з посадовими особами аеропорту і його нинішнім генеральним директором П.Рябікіним.
За словами головного комерційного директор (CCO) Ryanair Девіда О'Брайена (David O'Brien), "Бориспіль" вибрав захист авіакомпаній із високими тарифами, включаючи "Міжнародні авіалінії України" (МАУ), позбавляє українських споживачів і гостей країни доступу до низьких тарифів у Європі і широкої мережі маршрутів.
При цьому він висловив жаль, що аеропорт Львова став жертвою рішення "Борисполя".
За словами П.Рябікіна, Ryanair висуває до "Борисполюя" вимоги щодо польотів до Києва, які не відповідають українському законодавству
Вже сьогодні, в ході "круглого столу" на тему "Економіка лоукостів і аеропортів в Україні" П.Рябікін заявив, що рішення Ryanair про призупинення планованої програми польотів в Україну не є фактом її припинення.
"Вони призупинили свою програму польотів, це не означало їх припинення. Тому я скажу, що це форма продовження переговорів з компанією, треба до цього ставитися досить спокійно. Ми в робочому процесі, і всі переговори йдуть не за столом, а в форматі листування й уточнення деталей угоди", - повідомив він.
П.Рябікін зазначив, що проблемою в переговорах став той факт, що завчасно почали звучати деталі переговорів.
"Не повторюймо цих помилок. Ми обов'язково побачимо Ryanair", - резюмував він.
Крім того, раніше міністр інфраструктури України Володимир Омелян в ефірі телеканалу "Інтер" заявив, що переговори про початок роботи Ryanair можуть бути завершені протягом кількох тижнів, і висловив надію, що компанія почне роботу в Україні в поточному році.
Раніше, в п'ятницю, 14 липня міністр заявив про готовність провідної європейської авіакомпанії лоукоста Ryanair відновити переговори з Україною.
Про це він заявив у ході спеціальної наради з питань розвитку авіасполучення і ведення переговорного процесу з лоукост-перевізниками в понеділок.
Прем'єр додав, що залучення в Україну нових авіаперевізників, перш за все лоукостів, передбачає інтенсивний розвиток вітчизняних аеропортів - як міжнародних, так і регіональних, можливості яких використовуються нераціонально.
"Ми виступаємо за єдині правила (залучення авіакомпаній), в тому числі для лоукостів. При цьому у нас є різні аеропорти, є аеропортові термінали. Тож потрібна програма і нові правила залучення авіаперевізників",- сказав Глава Уряду.
Він підкреслив, що шлях залучення авіакомпаній тільки в найбільший в Україні міжнародний аеропорт "Бориспіль" (Київ) - зрозумілий. Але окрім "Борисполя" столиця, приміром, має ще два аеропорти - "Київ" (Жуляни) та Гостомель. І розвивати ці авіагавані також необхідно.
У цьому контексті Володимир Гройсман висловив ідею розвитку аеропорту "Гостомель", який сьогодні виконує функцію бази для літаків ГП "Антонов" та авіакомпанії "Авіалінії Антонова", і перетворення його на базовий аеропорт для лоукостів - в тому числі ірландського лоукост-перевізника"Ryanair". Прем'єр запропонував розробити проектну документацію розвитку аеропорту "Гостомель" із визначенням вартості всіх необхідних робіт.
"Ми зараз маємо ухвалити рішення, яке дозволить нам вирішити одразу декілька питань, серед яких - скасування будь-яких монополій в "Борисполі", залучення нових авіаперевізників та зниження вартості квитків для наших пасажирів", - сказав Володимир Гройсман.
За підсумками наради, його учасники вирішили продовжити політику активного залучення лоукостів в Україну - і не однієї компанії, а декількох, опрацювати в якості тимчасового рішення надання умов для лоукостів в аеропортах "Бориспіль" або "Київ" (Жуляни) строком на один рік, а за цей час перетворити аеропорт "Гостомель" в аеропорт для лоукост-перевізників. Окрім того, умовою залучення лоукостів має стати входження перевізників в регіональні аеропорти України.
"Тож надважливе завдання - напрацювати рішення з розвитку регіональних аеропортів", - сказав Володимир Гройсман.
Він підтвердив необхідність відновлення та завершення переговорів з "Ryanair" і доручив Міністерству інфраструктури України проінформувати інші авіакомпанії про умови залучення перевізників в Україну.
Як повідомлялося, Ryanair 10 липня оголосив про скасування запланованого входу в Україну після того, аеропорт "Бориспіль" порушив угоду, досягнуту в березні цього року в Мінінфраструктури з посадовими особами аеропорту і його нинішнім генеральним директором П.Рябікіним.
За словами головного комерційного директор (CCO) Ryanair Девіда О'Брайена (David O'Brien), "Бориспіль" вибрав захист авіакомпаній із високими тарифами, включаючи "Міжнародні авіалінії України" (МАУ), позбавляє українських споживачів і гостей країни доступу до низьких тарифів у Європі і широкої мережі маршрутів.
При цьому він висловив жаль, що аеропорт Львова став жертвою рішення "Борисполя".
За словами П.Рябікіна, Ryanair висуває до "Борисполюя" вимоги щодо польотів до Києва, які не відповідають українському законодавству
Вже сьогодні, в ході "круглого столу" на тему "Економіка лоукостів і аеропортів в Україні" П.Рябікін заявив, що рішення Ryanair про призупинення планованої програми польотів в Україну не є фактом її припинення.
"Вони призупинили свою програму польотів, це не означало їх припинення. Тому я скажу, що це форма продовження переговорів з компанією, треба до цього ставитися досить спокійно. Ми в робочому процесі, і всі переговори йдуть не за столом, а в форматі листування й уточнення деталей угоди", - повідомив він.
П.Рябікін зазначив, що проблемою в переговорах став той факт, що завчасно почали звучати деталі переговорів.
"Не повторюймо цих помилок. Ми обов'язково побачимо Ryanair", - резюмував він.
Крім того, раніше міністр інфраструктури України Володимир Омелян в ефірі телеканалу "Інтер" заявив, що переговори про початок роботи Ryanair можуть бути завершені протягом кількох тижнів, і висловив надію, що компанія почне роботу в Україні в поточному році.
Раніше, в п'ятницю, 14 липня міністр заявив про готовність провідної європейської авіакомпанії лоукоста Ryanair відновити переговори з Україною.
Топ коментарі
Аеродром КИЇВ (Антонов) внесений у збірники аеронавігаційної інформації України, Росії, у міжнародний збірник JЕРРЕ5ЕN. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 15.10.1992 року за № 678-р на аеродромі відкритий пункт пропуску через Державний кордон України для міжнародного повітряного сполучення. Аеродром призначений і придатний для виконання випробувальних, виробничих, транспортних (міжнародних і внутрішніх по Україні) польотів. Він експлуатується українськими та закордонними авіакомпаніями.
На аеродромі побудовані два закритих опалювальних ангари. Один площею 80х40 м і висотою 28 м, а другий - площею 96х104 м і висотою 40 м, які дозволяють виконувати регламентні й ремонтні роботи на повітряних судах будь-якого класу, у тому числі на літаках Ан-225, Ан-124, Боінг-747 і т.ін., у будь-який час року й доби. На аеродромі є навіс площею 132х104 м і висотою у верхній точці 32 м.
На територію аеродрому проведена залізниця, поблизу літакових стоянок побудована вантажно-розвантажувальна площадка, обладнана двома козловими кранами й з'їздною естакадою, що забезпечує вивантаження вантажів і техніки безпосередньо із залізничних вагонів або завантаження в них.
Чим Жуляни не вгодили? Навіщо нам ще третій аеропорт? Варшаві от 2 з головою вистачає...
Що заважає ще когось туди запросити? Не Раянейр.
И стоянка хорошая, и не нужно было по этажам ганять...
https://censor.net/news/448093/*****************************************************************************************************
Нарисуем только транш....
Там нет не подъездных дорог из Киева, нет инфраструктуры. Он был рассчитан, как испытательный аэродром Туполева. Пржде чем о чем то заявлять - пусть базарный барыга поедет в т.н. аэропорт посмотрит.
имеет.И в состоянии принимать самолеты,любого размера.Построить
терминал,таможню и все остальное-не проблема,было бы желание.И дорогу
нормальную сделать.И будет отличный аэропорт,не хуже Борисполя.А то и
лучше-к нему ж/д ветку тянуть легко,можно электропоезд пустить до ж/д
вокзала.
От вже ж ідіот з ідіотів!