5519 відвідувачів онлайн
9 764 51

Гройсман пропонує перетворити аеропорт у Гостомелі на головну базу для лоукостів

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби уряду.

Про це він заявив у ході спеціальної наради з питань розвитку авіасполучення і ведення переговорного процесу з лоукост-перевізниками в понеділок.

Прем'єр додав, що залучення в Україну нових авіаперевізників, перш за все лоукостів, передбачає інтенсивний розвиток вітчизняних аеропортів - як міжнародних, так і регіональних, можливості яких використовуються нераціонально.

"Ми виступаємо за єдині правила (залучення авіакомпаній), в тому числі для лоукостів. При цьому у нас є різні аеропорти, є аеропортові термінали. Тож потрібна програма і нові правила залучення авіаперевізників",- сказав Глава Уряду.

Читайте також: Омелян про заяву "Борисполя" щодо втрат від підписання контракту з лоукостом: Це було зроблено для того, щоб поставити хрест на договорі з Ryanair

Він підкреслив, що шлях залучення авіакомпаній тільки в найбільший в Україні міжнародний аеропорт "Бориспіль" (Київ) - зрозумілий. Але окрім "Борисполя" столиця, приміром, має ще два аеропорти - "Київ" (Жуляни) та Гостомель. І розвивати ці авіагавані також необхідно.

У цьому контексті Володимир Гройсман висловив ідею розвитку аеропорту "Гостомель", який сьогодні виконує функцію бази для літаків ГП "Антонов" та авіакомпанії "Авіалінії Антонова", і перетворення його на базовий аеропорт для лоукостів - в тому числі ірландського лоукост-перевізника"Ryanair". Прем'єр запропонував розробити проектну документацію розвитку аеропорту "Гостомель" із визначенням вартості всіх необхідних робіт.

"Ми зараз маємо ухвалити рішення, яке дозволить нам вирішити одразу декілька питань, серед яких - скасування будь-яких монополій в "Борисполі", залучення нових авіаперевізників та зниження вартості квитків для наших пасажирів", - сказав Володимир Гройсман.

За підсумками наради, його учасники вирішили продовжити політику активного залучення лоукостів в Україну - і не однієї компанії, а декількох, опрацювати в якості тимчасового рішення надання умов для лоукостів в аеропортах "Бориспіль" або "Київ" (Жуляни) строком на один рік, а за цей час перетворити аеропорт "Гостомель" в аеропорт для лоукост-перевізників. Окрім того, умовою залучення лоукостів має стати входження перевізників в регіональні аеропорти України.

"Тож надважливе завдання - напрацювати рішення з розвитку регіональних аеропортів", - сказав Володимир Гройсман.

Він підтвердив необхідність відновлення та завершення переговорів з "Ryanair" і доручив Міністерству інфраструктури України проінформувати інші авіакомпанії про умови залучення перевізників в Україну.

Дивіться: Автомобільний флешмоб "Зберегти Ryanair" відбувся у Львові. ВIДЕО

Як повідомлялося, Ryanair 10 липня оголосив про скасування запланованого входу в Україну після того, аеропорт "Бориспіль" порушив угоду, досягнуту в березні цього року в Мінінфраструктури з посадовими особами аеропорту і його нинішнім генеральним директором П.Рябікіним.

За словами головного комерційного директор (CCO) Ryanair Девіда О'Брайена (David O'Brien), "Бориспіль" вибрав захист авіакомпаній із високими тарифами, включаючи "Міжнародні авіалінії України" (МАУ), позбавляє українських споживачів і гостей країни доступу до низьких тарифів у Європі і широкої мережі маршрутів.

При цьому він висловив жаль, що аеропорт Львова став жертвою рішення "Борисполя".

За словами П.Рябікіна, Ryanair висуває до "Борисполюя" вимоги щодо польотів до Києва, які не відповідають українському законодавству

Вже сьогодні, в ході "круглого столу" на тему "Економіка лоукостів і аеропортів в Україні" П.Рябікін заявив, що рішення Ryanair про призупинення планованої програми польотів в Україну не є фактом її припинення.

Також читайте: "Маємо працювати далі. Я за Ryanair", - Клімкін про ситуацію з лоукостом

"Вони призупинили свою програму польотів, це не означало їх припинення. Тому я скажу, що це форма продовження переговорів з компанією, треба до цього ставитися досить спокійно. Ми в робочому процесі, і всі переговори йдуть не за столом, а в форматі листування й уточнення деталей угоди", - повідомив він.

П.Рябікін зазначив, що проблемою в переговорах став той факт, що завчасно почали звучати деталі переговорів.

"Не повторюймо цих помилок. Ми обов'язково побачимо Ryanair", - резюмував він.

Також читайте: "Бориспіль" відновлює переговори з Ryanair, - Рябікін

Крім того, раніше міністр інфраструктури України Володимир Омелян в ефірі телеканалу "Інтер" заявив, що переговори про початок роботи Ryanair можуть бути завершені протягом кількох тижнів, і висловив надію, що компанія почне роботу в Україні в поточному році.

Раніше, в п'ятницю, 14 липня міністр заявив про готовність провідної європейської авіакомпанії лоукоста Ryanair відновити переговори з Україною.
Топ коментарі
+16
"Крепкий хозяйственник" предлагает вкинуть еще кучу бабла в 3-й аэропорт, когда "Борисполь" и "Киев" полупустые стоят, я правильно все понял?
показати весь коментар
17.07.2017 16:24 Відповісти
+14
Скажите мордатому торгашу что этот аэропорт там сначала нужно построить.
показати весь коментар
17.07.2017 16:21 Відповісти
+14
Директор ринку, як завжди мислить масштабно та стратегічно, від ларька з м'ясом, до павільйону з фруктами. Кожному лоукосту, по особистому аеропорту.
показати весь коментар
17.07.2017 16:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Черкасскому тоже что то подбросьте или его уже разобрали на части
показати весь коментар
17.07.2017 16:08 Відповісти
Тому, который в Черкассах? Стоит, даже самолеты какие-то на поле тоже стоят.
показати весь коментар
17.07.2017 17:05 Відповісти
Надо второй в Днепре построить . Слишком дорого кофе стоит .
показати весь коментар
17.07.2017 16:11 Відповісти
А зачем он еще нужен? Новые Аны все равно практически не производятся.
показати весь коментар
17.07.2017 16:12 Відповісти
мы выступаем за единые правила ...сказал грося , а то что эти компании тем и отличаются от остальных , что у них свои правила и потому билеты в разы дешевле , то на это гросе наплевать
показати весь коментар
17.07.2017 16:12 Відповісти
Маленькая фигня : в Гостомеле нет аэропорта. Есть 1 (одна) полоса. И всё. Даже рулёжек нет. Это ЛИДБ, а не аэропорт.
показати весь коментар
17.07.2017 16:13 Відповісти
Можно подумать, что у Жулян намного лучше?
показати весь коментар
17.07.2017 16:37 Відповісти
Аеродром КИЇВ (Антонов) розташований у 25 км західніше Києва, у двох кілометрах західніше селища міського типу Гостомель. Аеродром має штучну злітно-посадочну смугу довжиною 3500 м і шириною 56 м, занесений до Державного реєстру аеродромів України (свідоцтво про реєстрацію №АР 09- 07), сертифікований по метеомінімуму 1- ої категорії посадки ІКАО з обома посадковими курсами, придатний до експлуатації вдень і вночі цілий рік. Світлотехнічне встаткування та система посадки (СП-80М) з посадковим курсом МКПОС=149° оглянуті по метеомінімуму 11 категорії ІКАО.

Аеродром КИЇВ (Антонов) внесений у збірники аеронавігаційної інформації України, Росії, у міжнародний збірник JЕРРЕ5ЕN. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 15.10.1992 року за № 678-р на аеродромі відкритий пункт пропуску через Державний кордон України для міжнародного повітряного сполучення. Аеродром призначений і придатний для виконання випробувальних, виробничих, транспортних (міжнародних і внутрішніх по Україні) польотів. Він експлуатується українськими та закордонними авіакомпаніями.
На аеродромі побудовані два закритих опалювальних ангари. Один площею 80х40 м і висотою 28 м, а другий - площею 96х104 м і висотою 40 м, які дозволяють виконувати регламентні й ремонтні роботи на повітряних судах будь-якого класу, у тому числі на літаках Ан-225, Ан-124, Боінг-747 і т.ін., у будь-який час року й доби. На аеродромі є навіс площею 132х104 м і висотою у верхній точці 32 м.
На територію аеродрому проведена залізниця, поблизу літакових стоянок побудована вантажно-розвантажувальна площадка, обладнана двома козловими кранами й з'їздною естакадою, що забезпечує вивантаження вантажів і техніки безпосередньо із залізничних вагонів або завантаження в них.
показати весь коментар
17.07.2017 16:49 Відповісти
Гостомель +
показати весь коментар
17.07.2017 16:14 Відповісти
Сдать территорию в аренду на 30 лет за пару гривен - ПУСТЬ ДЕЛАЮТ ЧТО ХОТЯТ ( строят и развивают согласно договору).
показати весь коментар
17.07.2017 16:14 Відповісти
Жуляни приймають ну може 50-60 рейсів щодня. І це зараз, коли купа чартерів у Туреччину і на Кіпр летить!

Чим Жуляни не вгодили? Навіщо нам ще третій аеропорт? Варшаві от 2 з головою вистачає...
показати весь коментар
17.07.2017 16:16 Відповісти
Власники Жулян не погодились на умови ірландців .
показати весь коментар
17.07.2017 16:18 Відповісти
Я то розумію, але Гройсман ж хоче заводити в Гостомель не один Раянейр. А в Жулянах якраз зараз більшість рейсів виконують малі авіакомпанії і лоукости типу Візейра.

Що заважає ще когось туди запросити? Не Раянейр.
показати весь коментар
17.07.2017 16:46 Відповісти
В Жулянах терминалы -ЧАСТНЫЕ. Они Иванющенко принадлежат. А Борисполь - ГОСУДАРСТВЕННЫЙ. И загружен на 25 процентов. Гостомель- вообще без терминалов, без какой либо инфраструтуры, без подьездных путей. Зачем государство должно еще дополнительно вкладывать в Гостомель, когда оно владеет недогруженным на 75 процентов Борисполем.
показати весь коментар
17.07.2017 19:39 Відповісти
Борисполь - это наша корова! Правда Гройся?
показати весь коментар
17.07.2017 16:18 Відповісти
Скажите мордатому торгашу что этот аэропорт там сначала нужно построить.
показати весь коментар
17.07.2017 16:21 Відповісти
Гройсман "забил" на законы и о своей "работе" не отчитался нигде.
показати весь коментар
17.07.2017 16:22 Відповісти
"Крепкий хозяйственник" предлагает вкинуть еще кучу бабла в 3-й аэропорт, когда "Борисполь" и "Киев" полупустые стоят, я правильно все понял?
показати весь коментар
17.07.2017 16:24 Відповісти
в а\п БориспИль и терминала Ф хватало с головой!
И стоянка хорошая, и не нужно было по этажам ганять...
показати весь коментар
17.07.2017 16:42 Відповісти
просто в Борисполе все земли бенины, кто же без его ведома разрешит там строить отели и стоянки. А до Гостомеля будет добираться одно "удовольствие"
показати весь коментар
17.07.2017 16:28 Відповісти
Директор ринку, як завжди мислить масштабно та стратегічно, від ларька з м'ясом, до павільйону з фруктами. Кожному лоукосту, по особистому аеропорту.
показати весь коментар
17.07.2017 16:29 Відповісти
Та шо там! Гостомелю - статус межгалактического хаба лоукостов!))))) Гройсман - жги!
показати весь коментар
17.07.2017 16:30 Відповісти
Теперь напоминает "ДОГОНЯЛКИ" ... Кто ПЕРВЫМ успеет "ЗАХОМУТАТЬ" Ryanair )))
https://censor.net/news/448093/*****************************************************************************************************
показати весь коментар
17.07.2017 16:30 Відповісти
Гройсман и Верховный Совет Украины устроили геноцид пенсионеров в стране!
показати весь коментар
17.07.2017 16:30 Відповісти
Если бы вы хоть чуть-чуть ознакомились с вопросом, то вы бы знали, что лоукостеры предпочитают захолустные аэропорты в радиусе 100 км от крупных городов....
показати весь коментар
17.07.2017 16:36 Відповісти
может кто-то объяснит, почему харьковский аэропорт не подходит? он не загружен даже на 30% пропускной способности((
показати весь коментар
17.07.2017 16:41 Відповісти
Тем что далеко от Киева
показати весь коментар
17.07.2017 17:47 Відповісти
Что нам стоит порт построить,
Нарисуем только транш....
показати весь коментар
17.07.2017 16:49 Відповісти
Хоть это и дешевле, но далеко не все могут пользоваться подобными услугами. Так как зарплата половины украинцев недалеко ушла от минимума, а цены все так же высоки, не возможности ни желания нету. Тогда смысл это было делать?
показати весь коментар
17.07.2017 16:50 Відповісти
Давно пора, а то эти лоукостеры губу раскатали на дорогую инфраструктуру...Во всей европе они со второсортных портов летают...
показати весь коментар
17.07.2017 16:51 Відповісти
Та ты шо?
показати весь коментар
17.07.2017 17:58 Відповісти
Если из Израиля полететь предположим в Мюнхен или Барселону, и т. д. То можно увидеть множество лоукостеров, летающих из крупных аэропортов Европы. Можете попробовать.
показати весь коментар
17.07.2017 19:50 Відповісти
Нет уж. Лучше вы с Беней и со своими ворами в Гостомель перебирайтесь.
показати весь коментар
17.07.2017 16:57 Відповісти
Гостомель это же в основном военный аэропорт, там военная часть есть или я не прав? я в конце 90-х там на экскурсию ездил, еще помню там Мрия стояла со снятыми движками
показати весь коментар
17.07.2017 16:59 Відповісти
Этот дебилоид знает, что там нет аэропорта в понимании пассажира/перевозчика?
показати весь коментар
17.07.2017 17:18 Відповісти
Какой такой аэропорт Гостомель ?
Там нет не подъездных дорог из Киева, нет инфраструктуры. Он был рассчитан, как испытательный аэродром Туполева. Пржде чем о чем то заявлять - пусть базарный барыга поедет в т.н. аэропорт посмотрит.
показати весь коментар
17.07.2017 17:46 Відповісти
В Борисполе тоже этого когда то не было,так же как и в Жулянах.Все это не проблема построить,было бы желание
показати весь коментар
17.07.2017 17:54 Відповісти
Для начала не плохо было бы построить нормальную дорогу в Гостомель.
показати весь коментар
17.07.2017 17:47 Відповісти
Давно надо было это сделать,тем более что статус Международного он уже
имеет.И в состоянии принимать самолеты,любого размера.Построить
терминал,таможню и все остальное-не проблема,было бы желание.И дорогу
нормальную сделать.И будет отличный аэропорт,не хуже Борисполя.А то и
лучше-к нему ж/д ветку тянуть легко,можно электропоезд пустить до ж/д
вокзала.Гройсман предлагает превратить аэропорт в Гостомеле в главную базу для лоукостов - Цензор.НЕТ 2782
показати весь коментар
17.07.2017 17:56 Відповісти
А на сколько удобно пассажирам будет? Сначала летишь с Днепра, Харькова, Одессы и т.д. в Борисполь, потом получаешь багаж и черти как добираешься до Гостомеля. (чем, как и сколько это займет времени?). Это да, это будет то еще "удовольствие". Но разве Гройсман об этом думает? Это вместо того, что бы всё было в Борисполе.
показати весь коментар
17.07.2017 17:58 Відповісти
Значит надо пустить ценускостера на внутренние маршруты с Днепра харькова Одессы и пусть летают до Гостомоле и Борисполь усохнет.
показати весь коментар
17.07.2017 19:04 Відповісти
Какой ещё Гостомель. Сам туда пусть едет всесте с Кабмином и чинушками летать .
показати весь коментар
17.07.2017 18:36 Відповісти
В самый раз, чего уж там. Ни дороги толком, ни аэропорта. Это ж скоко скиздить можно во имя народа, с ума просто сойти. Большая половина Борисполя не эксплуатируется, поэтому Гостомель в самый раз. Вывод очень прост - Рябикин круче Гноси. Проще аэропорт в Гостомеле построить, чем Рябикину под задницу дать.
показати весь коментар
17.07.2017 20:17 Відповісти
А как туда, в этот сраный Гостомель, добираться из Киева он не предлагает? Туда машиной ехать полтора часа, про общественный транспорт я вообще молчу. Да его просто нет! Автомобильной дороги нормальной тоже нет. В общем вообще нихера нет, кроме взлетной полосы. Вот пускай президентскую авиакомпанию туда отселит. И пускай они все оттуда летают. 😀😀😀
показати весь коментар
17.07.2017 21:15 Відповісти
Ну звісно, коли в Борисполі простоює 50% потужностей при наявності усієї інфраструктури, то треба відправляти лоукостів в Гостомель у чисте поле.
От вже ж ідіот з ідіотів!
показати весь коментар
18.07.2017 08:47 Відповісти
Гройсман предлагает превратить аэропорт в Гостомеле в главную базу для лоукостов - Цензор.НЕТ 2942
показати весь коментар
18.07.2017 11:54 Відповісти