США передадуть Україні патрульні катери Islands після навчань Sea Breeze, - контр-адмірал Тарасов

"Переговори перейшли на нижчий рівень, фактично рішення про передачу ухвалене й обговорюються деталі. Сподіваюся, що цей процес буде досить швидким, і ми ці катери отримаємо", - сказав Тарасов.
За його словами, Росія користується нагодою, коли поруч є сучасні кораблі країн НАТО, щоб відпрацьовувати на них агресивні дії.
"Вони (російські військові - КР) це роблять не тільки в інтересах підготовки своїх сил, але і з метою проведення можливих провокацій. Ми до цих провокацій готові, і навчання проведуться за планом, незважаючи на дії Чорноморського флоту Росії", - зазначив контр-адмірал.
Головною відмінністю навчань цього року став так званий "режим вільної гри". Заступник директора українського Центру досліджень армії, конверсії й роззброєння Михайло Самусь у ефірі програми пояснив, що цей режим «пов'язаний з можливістю комп'ютерного прогнозування розвитку ситуації, тому військові отримують вступні вже під час відпрацювання якихось елементів. Українські підрозділи отримали схвалення (від іноземних колег - КР) перш за все через те, що вони реально воюють, на відміну від інших країн, які беруть участь у цих навчаннях", - додав експерт.
Перевірка боєготовності Чорноморського флоту Росії стартувала 12 липня. Під час неї були виконані артилерійські й ракетні стрільби по повітряних і надводних цілях, розрахунки берегових ракетних комплексів "Бастіон" і "Бал" спільно з ракетними катерами ракетним ударом "вразили" кораблі умовного противника. Російські військові відпрацювали дії із завантаження техніки й особового складу у великі десантні кораблі, екіпажі мінно-тральних кораблів флоту виконали тралення фарватерів на мінно-небезпечних напрямках.
За два дні до російських навчань, 10 липня, в Одесі офіційно відкрили щорічні українсько-американські навчання "Сі Бриз-2017". У маневрах, які відбуваються на морі, в повітрі й на землі, беруть участь понад 3 тисячі військових з 16 країн.
З озброєння у катера є 25-мм гармата і два кулемети. У 2016 році два такі катери отримала Грузія.
Топ коментарі
С другой стороны - это опять американский нелеквид, то, что им не жалко.
Эти катера лет 5 назад пиндосы пытались модернизировать, но у них ничего не вышло, потому и отдают что не жалко.
Что сказать-то хотел, да не смог?
Может чуть-чуть умнее станешь.
Но вот только даже аналогам этих старых в Украине нет и еще лет 20 не будет... Это при условии, что Порошенко не пройдет на второй срок. Иначе - НИКОГДА не будет!
А будет весь флот - одна Гюрза в шоколаде.
Американцы увидели наш полный голяк после крымских событий и решили помочь.
А могли бы продать катера Болгарии, Румынии, еще кому-нибудь - за реальные доллары.
У нас наверное просто подарили, не спрашивая, хотим ли... Порошенке рожу перекосило и Ленинская кузня с горя в запой ушла на полгода...
Стреляют пенопластовыми пулями и снарядами.
Американцы бы прослезились и подарили бы свою лодчонку класса Лос-Анжелес.
Все равно они их выводят в резерв, а здесь она была бы очень кстати.
Севастопольский контингент приккуел бы не на шутку.
наш , родной.
Украина давно имела бы все необходимое оружие.
А русне их продаст "завод имени Ленина" Пораженко.
Вот такая правда о
турбинах Сименскатерах американцев.P.S. Прискорбно видеть в этой ветке, что 50% зрадофилов на самом деле чистокровная русня, думал нашего брата больше.