12728 відвідувачів онлайн

Спостерігачі спецмісії ОБСЄ зафіксували військову техніку на гусеничному ходу в окупованому Донецьку

обсе

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксували військову техніку бойовиків в окупованому Донецьку.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це LIGA.net повідомили в прес-службі місії.
Спостерігачі бачили 16 липня шість машин військового типу на гусеничному ходу, включаючи принаймні один МТ-ЛБ.

"У Петровському районі Донецька зафіксовані свіжі сліди, які, за оцінкою СММ, належали як мінімум двом танкам (T-72), приблизно в 3 км на північний захід від центру міста", - відзначили в прес-службі.

Також патруль місії бачив 12 БМП-1 терористів у селі Нова Мар'ївка, яке розташоване за 64 км південніше Донецька.
Як відомо "ДНР" і "ЛНР" - терористичні організації, які захопили за підтримки Російської Федерації частину Донецької та Луганської області України. Обидві організації створені, фінансуються і утримуються Росією, звідки, крім іншого, терористи отримують бойовиків, інструкторів, а також важку техніку, зброю, боєприпаси та паливо.
Топ коментарі
+6
Шахтеры с трактористами на пикник выезжали.
показати весь коментар
18.07.2017 08:55 Відповісти
+4
не фига себе... на гусеничном ходу... шо, честно? )
показати весь коментар
18.07.2017 08:56 Відповісти
+4
Путин по характеру - настоящий хохол!
- Почему?
- Всю Украину ему съесть не удалось, так он её понадкусывал
показати весь коментар
18.07.2017 08:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Шахтеры с трактористами на пикник выезжали.
показати весь коментар
18.07.2017 08:55 Відповісти
и два гуся... )
показати весь коментар
18.07.2017 08:58 Відповісти
Что делает наше СБУ, Генштаб? Где диверсионная работа на оккупированных территориях?Почему не разрушаются дороги ,мосты,скопления вражеской техники врага? Ждут пока эта техника будет убивать наших солдат? гнать нужно Муженка и не просто гнать ,а садить в тюрьму за такую работу и СБУ нихера не делает. У Пэдра все кадры хреновые были и есть.
показати весь коментар
18.07.2017 09:05 Відповісти
Весь генштаб напевно поїхав на прибирання хліба, адже зараз хлібне перемир'я.
показати весь коментар
18.07.2017 09:11 Відповісти
Як шкода, що усі кацапи, хто знає, як керувати нашою країною, уже працюють... чи таксистами, чи перукарями чи в ФСБ.....
показати весь коментар
18.07.2017 09:25 Відповісти
Минский договорняк в действии.
показати весь коментар
18.07.2017 16:59 Відповісти
не фига себе... на гусеничном ходу... шо, честно? )
показати весь коментар
18.07.2017 08:56 Відповісти
Та невже побачили??? По дороз1 в кабак?? Чи з кабака??? !
показати весь коментар
18.07.2017 09:49 Відповісти
не может быть, 3 года ничего не видели и вдруг,,,,?
показати весь коментар
18.07.2017 11:15 Відповісти
Путин по характеру - настоящий хохол!
- Почему?
- Всю Украину ему съесть не удалось, так он её понадкусывал
показати весь коментар
18.07.2017 08:58 Відповісти
Сепари катаються туди-сюди, а ці фіксують і всі "при дєлє".
показати весь коментар
18.07.2017 09:00 Відповісти
аби не війна, хтось вже був би в ростові.
показати весь коментар
18.07.2017 09:05 Відповісти
Наблюдатели спецмиссии ОБСЕ зафиксировали военную технику на гусеничном ходу в оккупированном Донецке - Цензор.НЕТ 4489
показати весь коментар
18.07.2017 09:03 Відповісти
Это ПЕРВЫЙ депутат раненный в жопу собственным шампуром в боевой обстановке !!! !
показати весь коментар
18.07.2017 09:53 Відповісти
Дело! --- придорожная пуля!! ( вспомните фильм "Зелёный фургон" )
показати весь коментар
18.07.2017 09:08 Відповісти
Но тут примчали санитары и ЗАФИКСИРОВАЛИ нас... (Высоцкий).
И что, теперь эта "зафиксированная" техника так и будет там стоять, пока не проржавеет?

Новости больше читать неохота -
Льется по кругу кипящая муть,
Всех, превращая в больных идиотов,
Правых на левых, пытаясь толкнуть.
Умными цифрами щедро кидаясь,
Сотни пророков твердят о своем.
Спички должны быть сухими и парус,
Может, когда-нибудь, мы развернем.
И, затаив на полжизни дыханье,
Внемлет усталый народ новостям.
Ох, как шикарно сменили названья!
Ах, как верны мы истлевшим костям!
Будет, надеюсь, начнем, ожидаем…
Завтра приблизится позавчера.
Слава Героям и смерть негодяям…
Ловко тусуют мозги шулера....
(стихотворение полностью: http://chtoikak.vsego.net/stihi/115-vsem-druzyam/897-pravda-na-tom-beregu Правда на том берегу )
показати весь коментар
18.07.2017 09:23 Відповісти
Правда-в тобі. Якщо ти вільна людина.
показати весь коментар
18.07.2017 09:30 Відповісти
Наблюдатели спецмиссии ОБСЕ зафиксировали предметы ,предположительно большой формы,предположительно зеленого цвета,предположительно на гусенечном ходу...Тфу, *****
показати весь коментар
18.07.2017 09:26 Відповісти
Да ну.. хотя бы "мотолыгу" опознали.
показати весь коментар
18.07.2017 10:38 Відповісти
Интересно, с чьего кармана кормятся эти каски? Ни дешевле ли запустить беспилотник, и мониторить округу? Два следа гунесичных они зафиксировали... Да тут чрез соц сети , в разы больше узнать можно..
показати весь коментар
18.07.2017 09:47 Відповісти
И что теперь?
показати весь коментар
18.07.2017 09:56 Відповісти
Честно, честно. Вот это да. Вот какие всё таки зрячие наблюдатели оказались. И зафиксировать смогли. Класс.
показати весь коментар
18.07.2017 10:45 Відповісти
Зафиксировали как её шахтеры выкопали из шахты?
показати весь коментар
18.07.2017 11:44 Відповісти