12857 відвідувачів онлайн
3 750 13

Суд відстрочив слухання за позовом Коломойського до НБУ і Кабміну про неправомірність націоналізації ПриватБанку

приватбанк
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Приватбанк" до націоналізації був фінансовою пірамідою, - НБУ

Таке рішення прийнято у відповідь на відповідне клопотання ФГВФО, представник якого заявив, що Фонд гарантування до теперішнього часу не отримав ні копії позовної заяви, ні постанови про відкриття судового провадження.
"Ми дізналися про те, що сьогодні буде слухання з реєстру. Тому в нас є клопотання про оголошення перерви в судовому засіданні", - сказав представник ФГВФО.
Суд заслухав інші сторони й погодився задовольнити клопотання Фонду.
Під час засідання суддя не уточнив дати наступного слухання.
Як повідомив керуючий партнер юрфірми "Астерс" Олексій Дідковський, який представляв у суді Нацбанк, претензії позивачів, хоч і не були заслухані під час засідання, в цілому зводяться до доказу неправомірності дій НБУ, а потім ФГВФО і Міністерства фінансів, щодо націоналізації ПриватБанку.
Представник НБУ вважає претензії позивача надуманими.
"Є звернення колишніх акціонерів про необхідну підтримку банку - лист від 16 грудня (лист колишніх акціонерів прем'єр-міністру - ІФ) - де це чітко й однозначно сформульовано, що і було потім проведено НБУ", - пояснив Дідковський.

Також читайте: Коломойський про реструктуризацію боргів "ПриватБанку": "Колишні власники беруть участь у переговорному процесі з реструктуризації своїх кредитів"

Як уточнив представник НБУ, всього зараз зареєстровано близько 75 позовів колишніх власників Приватбанку, або пов'язаних із ними осіб, до НБУ та інших держорганів. Разом із тим, додав він, ця цифра постійно зростає і незабаром може перевищити 100.
Топ коментарі
+7
а почему суд в Украине ?
кто поверит решению продажного суда подконтрольногахметову и порошенке ?
показати весь коментар
18.07.2017 17:13 Відповісти
+5
Что-то я думаю, что этот банк нам обойдется в два бюджета страны.
Когда пишут, что выплатить все с банка вкладчикам 90 миллиардов, А ВБУХАЛИ УЖЕ 180 МИЛЛИАРДОВ. Плюс еще суды разные.
Это блин идиотизм, и пирамиды, которых Мир не видал!!!
показати весь коментар
18.07.2017 17:20 Відповісти
+3
У Пети, и поскорее бы
показати весь коментар
18.07.2017 17:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
каламойский враг Украинского Народа хочет ублюдок опять отжать приватбанк у Народа .
показати весь коментар
18.07.2017 17:02 Відповісти
У Пети, и поскорее бы
показати весь коментар
18.07.2017 17:04 Відповісти
вот пэдя с гоней пусть покроют из своих непосильно нажитых...
работал себе банк,еак нет ...педе всё мало ...
беня души соевого !
показати весь коментар
18.07.2017 19:26 Відповісти
Суд отсрочил слушание по иску Коломойского к НБУ и Кабмину о неправомерности национализации ПриватБанка - Цензор.НЕТ 3778.....
показати весь коментар
18.07.2017 17:06 Відповісти
Суд отсТрочил по иску Коломойского...
показати весь коментар
18.07.2017 17:07 Відповісти
Суд отсрочил слушание по иску Коломойского к НБУ и Кабмину о неправомерности национализации ПриватБанка - Цензор.НЕТ 6323
показати весь коментар
18.07.2017 17:11 Відповісти
а почему суд в Украине ?
кто поверит решению продажного суда подконтрольногахметову и порошенке ?
показати весь коментар
18.07.2017 17:13 Відповісти
мало дал)))))))))
показати весь коментар
18.07.2017 17:18 Відповісти
Что-то я думаю, что этот банк нам обойдется в два бюджета страны.
Когда пишут, что выплатить все с банка вкладчикам 90 миллиардов, А ВБУХАЛИ УЖЕ 180 МИЛЛИАРДОВ. Плюс еще суды разные.
Это блин идиотизм, и пирамиды, которых Мир не видал!!!
показати весь коментар
18.07.2017 17:20 Відповісти
так вот же и вопрос: если не хватало всего 90 млрд , а вбухали 180 млрд. и вроде, как еще требуется, то куда делись эта разница в 90 млрд?

а некоторые порохоботы мне тут постоянно втирают, что беня все свои проблемы на петю и на плечи хрупкого украинского народа переложил.

ИМХО. в который раз повторюсь: я не ни в коем случае не считаю беню святым.
НО шоколадные разводят народ как лохов на уровне гос. пропаганды. и народ, в основной массе, еще и ведется на этот развод. даже многие кто против пети, все же проблемы привата видят именно в бене. а не в том, что шоколадные таким способом и банк у бени отжали, еще и бабло из бюджета такими суммами через приват выводят...
показати весь коментар
18.07.2017 19:02 Відповісти
А щеколадные барыги затем эту тему и закрутили.
показати весь коментар
18.07.2017 19:03 Відповісти
ПриватБанк ничего вкладчикам не выплачивал
Финансовые результаты ПриватБанка

3 кв 2016 Общий объем вкладов 195,889 млр.грн.
4 кв 2016 Общий объем вкладов 180,946 млр.грн.

1 кв 2017 Общий объем вкладов 191,960 млр.грн

куда делись два предыдущих вливания государства в Приват не известно,
обязательства банка перед вкладчиками не изменились, значит никаких выплат не было,
но деньги эти исчезли так как понадобилось третье вливание в 22 лярда
показати весь коментар
18.07.2017 20:50 Відповісти
P.S прошлогоднее вливания в Приват они записали на убыток,
3 кв. 2016 прибыль банка + 591 млн.грн.
4 кв 2016 прибыль банка - 135 309 млн.грн.
показати весь коментар
18.07.2017 20:58 Відповісти