За минулу добу двоє українських воїнів загинули, ще четверо були поранені, - штаб АТО

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-центру штабу АТО, опублікованому в Facebook.
Так, за даними штабу, внаслідок обстрілів наших опорних пунктів з мінометів та гранатометів неподалік селищ Зайцеве та Невельське загинули двоє військовослужбовців сил АТО.
Також повідомляється, що за вчорашній день ще четверо українських бійців були поранені.
Разом з тим, в прес-центрі АТО додали, що ввечері і вночі бойовики вкотре показали, що не бажають деескалації конфлікту: "Їхні провокації призводять до жертв як серед військовослужбовців ЗС України, так і мирного населення Донбасу".
Як повідомлялося раніше, 17 липня окупанти 17 разів відкривали вогонь по позиціях українських захисників.
Схиляю голову..
Пораненим хлопчикам скорішого одужання..
Хай закінчиться ця клята війна..