Найманці РФ обстріляли з міномета шахту "Бутівка", під Авдіївкою били з гранатомета і стрілецької зброї, - штаб АТО

Так близько 11:00, бойовики відкрили вогонь зі стрілецької зброї по домівках мирних жителів селища Зайцеве. В результаті обстрілу повністю згоріли три будинки.
Також на Донецькому напрямку бойовики близько 1 ночі з гранатомету і стрілецької зброї били по українських опорних пунктах неподалік Авдіївки. Вогнем у відповідь сили АТО примусили противника дотримуватись тиші. Крім того, дві міни калібру 82 міліметри бандити випустили по шахті Бутівка.
На Луганському напрямку стрілецька зброя ворога працювала неподалік селищ Кримське та Малинове.
Топ коментарі
А вы чего ждали?
Слушать с 1.40:
https://youtu.be/mrUqjoZj1Vg Випуск ТСН.19:30 за 22 липня 2017 року
Это не наёмники. Это - российско-фашистские оккупанты!