Телефонне шахрайство: у трьох жителів Хмельниччини за день виманили понад 25 тис. гривень

Перший випадок стався на Славутчині. Близько 16:38 години невстановлена особа зателефонувала до 41-річної жительки села Цвітоха. Під приводом розблокування картки дізналась її реквізити та зняла 2000 грн.
Другою постраждала 33-річна мешканка Хмельницька. До неї зателефонували о 18:07 годині і таким самим чином ошукали на 7800 грн.
Найбільшу суму грошей псевдопрацівникам банку "віддав" 37-річний житель Шепетівки. Близько 20:00 години до нього зателефонувала невстановлена особа, шахрайським шляхом дізналась реквізити картки і зняла з неї 15750 гривень.
Топ коментарі
Я українську банківську систему не знаю.
Про розрахунок без пін-коду - не правильно, так не повинно бути.
У нас є таке лише на кредитки і то - для маленьких сум (до 50 або 100 доларів, залежно від магазину). А на дебитні картки денний ліміт покупок 1000 доларів (як правило, то автоматично, не збільшують заради безпеки клієнта), але без пін-коду ніяк.
Скільки пробую в*їхати в картковий рахунок - не виходить.
Я працюю в банку, ми робимо перекази в Україну, тому мені цікаво.
Тут переказ іде через номер рахунку (або ще можна через електронку чи мобільний). А в інтернеті оплачуєш кредиткою.
Я так понимаю Лохи вся страна, что скидываемся нашей полиции на зарпалаты... это ее обязаность защищать граждан и ловить таких умняков...
эти уроды как раз разводят необразованные слои населения - пенсионеров у которых с новыми технологиями ничего не получиться уже... и сельское население, которое наше прекрасное государсво не может и не хочет обучить... сделать просто банальный урок по правилам использования всего этого добра.... сразу отвечу на закидон учиться нужно - задача населения села производить жратву, которую мы употребляем, а наша задача городского способствовать их безопасноти и обучению... - и это называется здоровое и нормальное общество... с распреднеление труда, а не алчное стадо эгоистов!
Ярослав а Вы к чемцу вопрос задали? знаете иеня лично. или так просто попали некому отписаться?
-Позвонив в службу безпекі банка 0 800 210 800 і дав цю інфу! Як думаете, піймають?