Терористи здійснили 14 обстрілів позицій ЗСУ в зоні АТО. На провокації ворога українські воїни оперативно відкривали вогонь, - штаб

За даними штабу, вчора після 18 години в зоні проведення АТО незаконні збройні формування активізували обстріли українських позицій.
Так, на луганському напрямку з гранатометів і мінометів бойовики двічі били по Кримському, Новоолександрівці, а з БМП - по Новозванівці.
На донецькому напрямку з гранатометів супротивник вів вогонь по наших опорних пунктах поблизу Кам'янки й на шахті Бутівка.
На маріупольському напрямку близько 20 години бандформування застосовували гранатомети і стрілецьку зброю по українських захисниках у районі Мар'їнки. Крім того, під гранатометним вогнем опинились і будинки мирних мешканців селища.
"На більшість провокацій ворога українські військові оперативно відкривали вогонь у відповідь. Загалом упродовж минулої доби незаконні збройні формування 14 разів порушили перемир'я", - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, 22 липня російські найманці 18 разів відкривали вогонь по позиціях українських воїнів.
Топ коментарі
Командир разведгруппы ДНР подорвался на гранате, чтобы не попасть в плен к украинцам, сообщает в своем блоге военкор Марина Харькова.
«Командир нашей группы разведчиков, позывной Князь, получил тяжелые ранения в ноги во время обстрела и решил остаться, чтобы группа прикрытия не погибла. Он отказался от того, чтобы люди рисковали, вынося его с задания, и дал команду к отходу. Когда его окружил враг, Александр взорвал под собой гранату».
Посмертно.
Ведь, если раньше с гордостью сообщали, что наши воины на провокации не поддавались, то как расценивать не менее радостное сообщение об оперативных ответках на эти провокации?
Теперь их, наверное, обвинят в срыве соглашений.