"Ніхто нічого не намагався на мене вдягти - ні електронний браслет, ні нашийник", - Поляков

Про це в коментарі "УП" повідомив прес-секретар Нацполіції Ярослав Тракало.
"Він був викликаний на 11:00 суботи в обласну поліцію Черкаської області для надягання вже запрограмованого електронного браслета стеження. Він не з'явився, працівники поліції разом з детективами НАБУ прочекали його до 14 годин", - сказав Тракало.
"На місце була викликана слідчо-оперативна група, яка зафіксувала цей факт. Копію документа отримали працівники НАБУ", - додав він.
У той же час прес-секретар зазначив, що викликом Полякова в поліцію займалося Національне антикорупційне бюро.
Пізніше в ефірі телеканалу "112 Украина" Поляков заявив, що ніхто не намагався вдягти на нього електронний браслет. Також він сказав, що виконуватиме рішення суду і внесе заставу самостійно, хоча йому пропонували допомогу друзі.
"Ніхто нічого не намагався на мене вдягти - ні електронний браслет, ні нашийник, і не звертався. Це ще один фейк, абсурд, який йде від НАБУ. Немає жодних питань до слідства, воно повинно бути, і я ходитиму як законослухняний громадянин на всі слідчі дії. Навіть заставу, хоча вона вкрай висока, проте я її все одно внесу. Мені запропонували більш ніж 20 друзів внести за мене гроші, але я принципово саме цю суму внесу з власної кишені, хоча це накладно", - сказав він.
Нагадаємо, 19 червня, співробітники НАБУ затримали за підозрою в одержанні хабара охоронця народного депутата Борислава Розенблата. Йдеться про суму в 200 тис. дол. За даними САП, хабар був для народних депутатів Борислава Розенблата й Максима Полякова, вони це заперечують і назвали те, що трапилося, "провокацією".
Топ коментарі
бываПОЛЯКОВЫВАлся[Зображення недоступне]
Подробнее на РБК:
http://www.rbc.ru/politics/24/07/2017/5975c4a69a7947d55fe5cdf9?from=main
кстати..какое весомое наследие оставили эти современные армии..? я так понимаю, они должны были быть отражением таких же современных и развитых сообществ..но впереди были лишь "тёмные века"..не кажется это странным..?
а остальные, не пойман - не вор.