Група інструкторів із Казанського вищого танкового командного училища РФ приїхала в окупований Донецьк, - ІС

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав координатор групи "Інформаційний спротив" (ІС), нардеп від "Народного фронту" Дмитро Тимчук.
"Задля формування в "1 АК ДНР" "окремої танкової бригади" (на базі 1 отб, м. Донецьк) прибула група інструкторів із Казанського вищого танкового командного училища (Казань, РФ). Основне завдання групи - проведення бойового злагодження розрізнених танкових підрозділів зі складу "1-го АК", а також команд найманців із РФ, укомплектованих особовим складом, які мають відповідні військово-облікові спеціальності (механік-водій, командир танка, навідник), які повинні увійти до складу формованої "бригади", -написав він.
Також Тимчук нагадав, що це вже не перший випадок участі представників зазначеного військового вишу з Казані в бойових діях на Донбасі: "Так, у 2014 році батьки 17 офіцерів і курсантів цього вишу заявили про загибель своїх дітей на Донбасі, а у 2015 році військова розвідка України ідентифікувала колишнього випускника Казанського танкового - майора ЗС РФ Кудінова Анатолія Анатолійовича, який воював проти ЗСУ у складі "2 омсбр" ("2 АК ЛНР", м. Луганськ) і був заступником начальника штабу бригади".
Топ коментарі
)))
1. Тема - От Джевелина хрен спрячетесь.
2.Как правильно запаковать себя перед боем. чтоб было удобно тркпной команде запихивать в передвижной крематорий.
Входили в города танками, где немцы их жгли пачками.
О чем Гудериан предупреждал.
"...Военнослужащий регулярной российской армии дал откровенное интервью о том, как воевал не за, а вместо "ополченцев", несмотря на том, что в Макеевке их предупредили - "70% за укропов".
Журналист http://www.novayagazeta.ru/society/67490.html Новой газеты Елена Костюченко взяла интервью у Доржи Батомункуева. Это российский солдат, 5 отдельная танковая бригада (Улан-Удэ), воинская часть № 46108, личный номер 200220, военный билет 2609999. После срочной службы в июне 2014 он заключил контракт на три года. Вскоре он очутился в Украине и был ранен.
Бурята ранило в боях за поселок Логвиново. Это была горловина так называемого Дебальцевского котла - ранним утром 9 февраля зачистила и замкнула рота спецназа ДНР (на 90% состоящая из россиян - организованных "добровольцев").
Танк Батомункуева подбили. Начался пожар, он с трудом выбрался наружу, начал кувыркаться в снегу, чтобы сбить пламя. Потом подъехали свои на БМП и забрали в госпиталь. Впоследствии перевезли в Донецк, где раненых посетил Иосиф Кобзон (Батомункуев это подтвердил):