8801 відвідувач онлайн
3 770 30

Дозвіл на зустріч консулів РФ із найманцем Агєєвим дадуть після проведення невідкладних слідчих дій, - СБУ

сбу
"... Російській стороні було повідомлено, що дозвіл на проведення зустрічі з Агєєвим службовими особами Генерального консульства РФ у Харкові буде надано після проведення невідкладних слідчих (розшукових) дій, про що російську сторону буде проінформовано додатково", - повідомляє прес-центр СБУ в середу, передає Цензор.НЕТіз посиланням на Інтерфакс-Україна.

Також читайте: Матір російського найманця Агєєва зустрілася з консулами РФ в Україні, - адвокат

Нагадаємо, Агєєва затримали українські військовослужбовці в Луганській області. Зараз його утримують у СІЗО в Старобільську.
В інтерв'ю українському телеканалу Агєєв заявив, що служить у Новочеркаську, в полку зв'язку та навчальному центрі Повітряно-космічних сил Росії. Він підтвердив, що в березні 2017 приїхав у Ростовську область і підписав контракт на службу в Збройних силах РФ. За його словами, він приїхав у свою частину, пробув там 4 дні, підписав контракт і буквально відразу був відправлений на Донбас.
Топ коментарі
+9
Тук-тук !!!!! Кто там????? Российские консулы!!! А шо вам треба? Поговорить хотим про судьбу Агеева!! А скiльки вас ?? Двое ! Ну от i "разговаривайте
показати весь коментар
26.07.2017 15:56 Відповісти
+6
Замечательно..
кстати, какова судьба не столь давно пойманных кацапских военных медиков..?
показати весь коментар
26.07.2017 15:49 Відповісти
+5
Дерзко .. - молодцы, научились отвечать на 4-й год Войны.... В стойло!! - известим, когда можно будет..
показати весь коментар
26.07.2017 15:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Встречу частичную. Этого Геева поделить на пять частей и дать встречу со второй и четвёртой частью.
показати весь коментар
26.07.2017 15:49 Відповісти
Думаю,что нужно в ответ требовать встречу с нашими заключенными в РФ. А просто предоставлять встречу нет смысла.
показати весь коментар
26.07.2017 15:59 Відповісти
Замечательно..
кстати, какова судьба не столь давно пойманных кацапских военных медиков..?
показати весь коментар
26.07.2017 15:49 Відповісти
...и тех заблуд, которых наши сцапали на Чонгаре..?
показати весь коментар
26.07.2017 15:53 Відповісти
как то тихо..
показати весь коментар
26.07.2017 15:57 Відповісти
Отож...
показати весь коментар
26.07.2017 16:02 Відповісти
пока селезенку зашьют...
показати весь коментар
26.07.2017 15:50 Відповісти
И... через 20-ть лет...
показати весь коментар
26.07.2017 15:51 Відповісти
Следственные действия поручить бойцам Торнадо.
показати весь коментар
26.07.2017 15:52 Відповісти
Не.. ПС Те оставят в одних трусиках...
показати весь коментар
26.07.2017 16:00 Відповісти
Дерзко .. - молодцы, научились отвечать на 4-й год Войны.... В стойло!! - известим, когда можно будет..
показати весь коментар
26.07.2017 15:52 Відповісти
Хоть бы отпетушарили этого Агеева,а то отпустят на рашу как ни в чем небывало,и не сомневаюсь,шо даже обмен не будет.
показати весь коментар
26.07.2017 15:53 Відповісти
Он уже и сам наверняка не хочет. думает что лучше в Украине пересидеть, целее будет. Вот его предшественника Ерофеева уже нет в живых.
показати весь коментар
26.07.2017 15:55 Відповісти
правильно, ато консули і цього чма натаскають, як грушників, воно і так верзе чорті шо, гуманітарій задрипаний, шкода що і цю халяву обміняють, є надія, що його теж грохнуть, як єрофєєва і алєксандрова, припхався убивати-то здохни, ушльопок кацапський
показати весь коментар
26.07.2017 15:53 Відповісти
Странно что этим ихтамнетом заинтересовлись консулы. Схемку гибридную разыгрывают? Будут обращаться, жаловаться, скулить к мировому сообществу?
показати весь коментар
26.07.2017 15:54 Відповісти
Контора прогрессирует. Есть поддержка извне, и наши стали агрессивнее. Посмотрим, чем это всё закончится.
показати весь коментар
26.07.2017 15:54 Відповісти
То ли дело - в раше...Вышинский уже обзавидовался, гнусы вы рашисткие...
показати весь коментар
26.07.2017 16:04 Відповісти
Чего-то консулы зашевелились, иль признали, что они здесь есть. Да и мамашу принимали на высшем уровне. К чему бы это.
показати весь коментар
26.07.2017 15:55 Відповісти
Тук-тук !!!!! Кто там????? Российские консулы!!! А шо вам треба? Поговорить хотим про судьбу Агеева!! А скiльки вас ?? Двое ! Ну от i "разговаривайте
показати весь коментар
26.07.2017 15:56 Відповісти
Этапять!!! Зачед!!!
показати весь коментар
26.07.2017 16:01 Відповісти
Консула этого на входе обыскать надо.
А то стрельнет из нагана, а потом уйдет в несознанку.
)))
показати весь коментар
26.07.2017 15:58 Відповісти
или чаем угостит с плутонием..
показати весь коментар
26.07.2017 16:36 Відповісти
===https://censor.net/news/449146/mid_rf_trebuet_dopustit_konsulov_k_zaderjannomu_naemniku_ageevu..===

Перевод - Украина ТРЕБУЕТ не мешать ей проводить следственные действия ....

)))) ПРОКАТИЛИ ....
показати весь коментар
26.07.2017 16:02 Відповісти
А с нашими тоже так носятся?
показати весь коментар
26.07.2017 16:34 Відповісти
http://www.kievpravda.com/news/43751 В сети высмеяли фото Добкина на крестном ходе

Ахах не ну а что, надо как то рейтинги заробатывать)))
показати весь коментар
26.07.2017 17:07 Відповісти
пипец,уже наемником стал,СБУ-вы в своем уме?Агеев военнослужащий рашки или не?
показати весь коментар
26.07.2017 18:07 Відповісти
Вот незадача, консул хотел гееву ,вазелина принести для совершения "неотложных следственный действий" теперь придется действия в сухую совершать, ничё доблестный контрактник выдержит мамка на свидание смазку может оставила