Всі екс-"беркутівці" в справі Майдану і побиття журналістів Громадського не з'явилися на суд у Харкові, - адвокат Закревська
Як інформує Цензор.НЕТ, про це в Фейсбуці повідомила адвокат сімей Небесної сотні Євгенія Закревська.
Закревська написала: "Сьогодні на засідання у справі харківських беркутівців (Гончаренко, Бєлов, Ріяко, Костюк щодо епізоду вбивств та побиття у Кріпосному 18.02.2014, а також щодо нападу на журналістів Громадського в Пісочіні в січні 2015-го року) не з'явились обвинувачувані. Ніхто. Те, що Гончаренко і Костюк втікли ще в квітні 2017-го, відомо давно. Але Бєлов і Ріяко також не з'явилися вже вдруге. В минулому засіданні судді винесли постанову щодо їх примусового приводу. Але виконати привід не змогли. Їх не має за місцем проживання.
Засідання перенесли аж на 19.09.
При цьому судді не стали розглядати клопотання про зміну запобіжного заходу і дозвіл на затимання Гончаренка і Костюка, які вже 2,5 місяці як перетнули кордон із РФ через відсутність у засіданні Бєлова і Ріяка... Дивна позиція...
PS: завтра в Дніпровському суді по вул. Сергієнка на 14-00 буде засідання в іншій справі щодо Харківських беркутів - щодо тортур на колонаді ст. Динамо 19-го січня. Там схожа ситуація - двоє обвинувачуваних Мастега Войлоков втікли. Хандрикін - не з'являється".
Закревська написала: "Сьогодні на засідання у справі харківських беркутівців (Гончаренко, Бєлов, Ріяко, Костюк щодо епізоду вбивств та побиття у Кріпосному 18.02.2014, а також щодо нападу на журналістів Громадського в Пісочіні в січні 2015-го року) не з'явились обвинувачувані. Ніхто. Те, що Гончаренко і Костюк втікли ще в квітні 2017-го, відомо давно. Але Бєлов і Ріяко також не з'явилися вже вдруге. В минулому засіданні судді винесли постанову щодо їх примусового приводу. Але виконати привід не змогли. Їх не має за місцем проживання.
Засідання перенесли аж на 19.09.
При цьому судді не стали розглядати клопотання про зміну запобіжного заходу і дозвіл на затимання Гончаренка і Костюка, які вже 2,5 місяці як перетнули кордон із РФ через відсутність у засіданні Бєлова і Ріяка... Дивна позиція...
PS: завтра в Дніпровському суді по вул. Сергієнка на 14-00 буде засідання в іншій справі щодо Харківських беркутів - щодо тортур на колонаді ст. Динамо 19-го січня. Там схожа ситуація - двоє обвинувачуваних Мастега Войлоков втікли. Хандрикін - не з'являється".
Топ коментарі
Нах нам ТАКИЕ судьи???!!!!
А саме головніше, что до його складу пройде одіозний суддя ніби-то-снайпер Мамалуй Олексій, що під час подій 2014 року у Харкові позбавив приміщень Правий сектор, що розташовувся у приміщеннях Просвітина Римарській, а потім переховувався "на передовій".
теперь больны...
Ожидаете триумфального возвращения кацапья недобитого?
По-друге, рішення МамалуЯ про виселення "Просвіти" з орендованих приміщень не мало ніякого відношення до майдану чи ПС - у просвіти була величезна заборгованість по орендний платі. Доречі, це його судове рішення повністю законне, пройшло два оскарження і встояло, і зараз воно не скасовано, в силі, отже підлягає виконанню.
По-трете, Мамалуй відвоював снайпером дві мобілізації, бився в Донецькому аеропорту, тричі нагороджений.
А хто ти такий, паскудо?
Мабудь, сепар?