"Київавтодор" пропонує дозволити велосипедистам рухатися виділеними смугами для громадського транспорту

Громадський транспорт по місту Києву рухається із середньою швидкістю 20 км/год, тому ділити з ними смугу менш ризиковано, ніж їхати на велосипеді в потоці автомобілів, середня швидкість якого становить близько 60 км/год. Така практика існує в США, Франції, Англії, Бельгії, Румунії, зазначають у компанії.
"На сьогодні Департамент превентивної діяльності Національної поліції України, на запит комунальної корпорації "Київавтодор", погодив як експеримент облаштування велосипедних доріжок по виділеній смузі для громадського транспорту на таких вулицях: бульв. Дружби Народів, просп. Валерія Лобановського, Чоколівський бульв., вул. Вадима Гетьмана, вул. Олександра Довженка, вул. Олени Теліги, просп. Степана Бандери, Московський міст, просп. Генерала Ватутіна, бульв. Перова, просп. Визволителів, вул. Будівельників та просп. Миру", - йдеться в повідомленні.
Велосипедисти зможуть рухатися по виділеній смузі для громадського транспорту після установлення відповідних технічних засобів організації дорожнього руху.
Топ коментарі
А як це ви кеме,виянили?
-Я йому осикового кілка у серце встромив,а він взяв і вмер !!
В США, Франції, Англії і Бельгії НЕМАЄ МАРШРУТОК!
І Великобританії зараз не буває, буває The United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland або просто The UK) Great Britain давно ніхто не вживає
І так, погугліть всесвітньо відому британську автопередачу Top gear, там один із сюжетів якраз посвятили велосипедистам у великих містах і дозволу їм їздити на полосах для громадського транспорту. Дуже показово, особливо на фоні двоповерхових лондонських автобусів.
І це у Британії, де велосипедисти правил дотримуються. А у нас вони навіть пішки по зебрі пройти не можуть, ведучи велик...
Без сомнений Виталик может ехать на лисапеде 60 и более, но нельзя же из-за него арифметику ломать.
Или общественный транспорт будет гуськом плестись со вслед за каким -нибудь пенсионером велосипедистом?
А оказывается в Киеве там еще и паркуются ...
------------------------------------------------------------
Что это за транспорт такой?
На тротуарах паркуют, на трамвайных путях паркуют, а на велодорожках не будут?