США висловили Росії "розчарування і протест" у зв'язку з рішенням про скорочення дипломатів

"Ми висловили наше глибоке розчарування і протест", - сказала заявила представник Держдепу Хізер Ноєрт. Протест був заявлений в ході п'ятничних телефонних переговорів держсекретаря США Рекса Тіллерсона і глави МЗС РФ Сергія Лаврова, а також у ході зустрічі посла США в РФ Джона Теффта та заступника голови російського зовнішньополітичного відомства Сергія Рябкова.
Нагадуємо, 28 липня, МЗС РФ зажадав до 1 вересня скоротити число дипломатичних і технічних співробітників посольства США в Москві і в генконсульствах в Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі та Владивостоці до 455 осіб. Крім того, з 1 серпня посольству США в Москві заборонено користуватися дачею в Срібному бору і складськими приміщеннями на Дорожній вулиці в Москві.
Держдеп США не уточнив, скільки саме дипломатів повинні покинути РФ, але, як повідомляє The Washington Post, йдеться про декілька сотень чоловік.
Рішення Москви надійшло після того, як Сенат США переважною більшістю голосів проголосував за оновлений пакет обмежувальних штрафних заходів щодо Росії, Ірану і Північної Кореї.
Топ коментарі

ps. А ник у вас какой...
Почему не https://censor.net/user/396381?
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
А кіко було без скорочення? Якби по 10 на диппредставництво, то вистарчає, але багато сотень це якось дивно. Нє, ну шо вони там всі роблять? Доплачувати за те що працюють у хліві?(ну, Депардьє сказав)