4945 відвідувачів онлайн

США висловили Росії "розчарування і протест" у зв'язку з рішенням про скорочення дипломатів

госдеп
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на DW.

"Ми висловили наше глибоке розчарування і протест", - сказала заявила представник Держдепу Хізер Ноєрт. Протест був заявлений в ході п'ятничних телефонних переговорів держсекретаря США Рекса Тіллерсона і глави МЗС РФ Сергія Лаврова, а також у ході зустрічі посла США в РФ Джона Теффта та заступника голови російського зовнішньополітичного відомства Сергія Рябкова.

Також читайте: Екс-міністр друку РФ Лесін був забитий до смерті битами, і за цим стоять Кремль і Путін, - BuzzFeed

Нагадуємо, 28 липня, МЗС РФ зажадав до 1 вересня скоротити число дипломатичних і технічних співробітників посольства США в Москві і в генконсульствах в Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі та Владивостоці до 455 осіб. Крім того, з 1 серпня посольству США в Москві заборонено користуватися дачею в Срібному бору і складськими приміщеннями на Дорожній вулиці в Москві.

Держдеп США не уточнив, скільки саме дипломатів повинні покинути РФ, але, як повідомляє The Washington Post, йдеться про декілька сотень чоловік.

Читайте також: Трамп заявляє, що Росія була проти нього на виборах-2016

Рішення Москви надійшло після того, як Сенат США переважною більшістю голосів проголосував за оновлений пакет обмежувальних штрафних заходів щодо Росії, Ірану і Північної Кореї.
Топ коментарі
+32
США выразили России "разочарование и протест" в связи с решением о сокращении дипломатов - Цензор.НЕТ 8803
показати весь коментар
29.07.2017 18:00 Відповісти
+20
Холодна війна 2.0, рашка впевнено йде курсом сесесера, залишилось ще цапів в тягнути в тотальну гонку озброєнь
показати весь коментар
29.07.2017 17:59 Відповісти
+20
У воронежа и так новая беда
США выразили России "разочарование и протест" в связи с решением о сокращении дипломатов - Цензор.НЕТ 4874
показати весь коментар
29.07.2017 18:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Кому сцыкотно? небось самой рассии?
ps. А ник у вас какой...
Почему не https://censor.net/user/396381?
показати весь коментар
29.07.2017 19:50 Відповісти
дратує..Нікалаша...
показати весь коментар
29.07.2017 20:11 Відповісти
несерьезно*
показати весь коментар
29.07.2017 20:16 Відповісти
Ну то де відповідь на моє питання?
показати весь коментар
29.07.2017 20:30 Відповісти
И как дипломаты теперь будут там без фекальных сталогмитов, без петуха из говна, пропадут в своей пиндоссии
показати весь коментар
29.07.2017 19:46 Відповісти
Нагадуємо, 28 липня, МЗС РФ зажадав до 1 вересня скоротити число дипломатичних і технічних співробітників посольства США в Москві і в генконсульствах в Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі та Владивостоці до 455 осіб. Джерело: https://censor.net/n449607
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
А кіко було без скорочення? Якби по 10 на диппредставництво, то вистарчає, але багато сотень це якось дивно. Нє, ну шо вони там всі роблять? Доплачувати за те що працюють у хліві?(ну, Депардьє сказав)
показати весь коментар
29.07.2017 19:53 Відповісти
Трамп обязан подписать билль в течение 10 дней. Если он его не подпишет, то Закон вступает в силу АВТОМАТИЧЕСКИ. Если Трамп наложит на этот Закон вето, то Конгресс США 2/3-ми двух Палат может преодолеть вето и ввести Закон в действие без согласия Президента. Учитывая, что Закон принят в Конгрессе и Сенате США практически Абсолютным большенством, Трамп ни при каких обстоятельствах даже не попытается хотя бы вякнуть о праве вето. Вето станет его крышкой гроба. Поэтому, максимум в течение 10 дней, после принятия Закона в Сенате, ВСЕ станет на свои места. Хотя, думаю Закон будет подписан Трампом значительно раньше этого срока. В этом вопросе Трамп связан по рукам и ногам ТРИЖДЫ. Т.о. можно говорить, что Закон - практически подписан. Но, для надежности... Подождем чуть-чутьСША выразили России "разочарование и протест" в связи с решением о сокращении дипломатов - Цензор.НЕТ 3711))
показати весь коментар
29.07.2017 22:12 Відповісти
Сторінка 2 з 2