33 451 170

На нових польських паспортах планують зобразити Меморіал орлят у Львові

мемориал орлят. орлята
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна", в травні була створена група експертів, які розробили 26 графічних малюнків для нового документа. Наразі затверджені 13 ескізів, серед них - Меморіал орлят у Львові.

Читайте також: У Львові евакуювали півсотні людей із "замінованого" найстарішого в місті готелю

Меморіал орлят - польський військовий меморіал у Львові. "Орлята" - це учасники боїв проти Західноукраїнської народної республіки (1918-1919 р) і проти більшовиків (1920 р). Вони були поховані на "Кладовищі захисників Львова", яке становить частину Личаківського кладовища.
Топ коментарі
+50
Размещайте, а потом в паспортах будет виза Украиньі с портретом Степана Бандерьі.
показати весь коментар
29.07.2017 20:06 Відповісти
+45
Цвинтар на пачпорт, креативненько нічого не скажеш
показати весь коментар
29.07.2017 20:07 Відповісти
+28
Не смогут смирится, что Львов это - украинский город.
Да, Львов определённое время был под властью Речи Посполитой.
Но украинский он гораздо больше времени, чем польский. И главное, Львов был основан галицким (украинским) князем Данилой Романовичем середине 13 века. И в 1272 году город стал столицей Галицко-Волынского княжества, в дальнейшем также был столицей Королевства Руси.
То есть Львов, по любым канонам, это исторически украинский город!
показати весь коментар
29.07.2017 20:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
А, що заважає українським бізнесменам у Нью-Йорку придумати щось типу Horivka Peremushl Ukranized.
показати весь коментар
29.07.2017 20:54 Відповісти
А какие там достопримечательности в Холме, достойные изображения на украинских паспортах?
показати весь коментар
29.07.2017 20:20 Відповісти
Только хотел написать про эту водку
показати весь коментар
29.07.2017 20:21 Відповісти
не нравиться мне эти акценты, Не хочет Польша изобразить на паспорте упавший самолет Качинського под Смоленском? или памятник на месте падения ,нет? А чего?
показати весь коментар
29.07.2017 20:22 Відповісти
Можно Кремль. Почему нет? Поляки там были.
показати весь коментар
29.07.2017 20:29 Відповісти
У них свой Кремль есть в центре Варшавы...
показати весь коментар
29.07.2017 20:49 Відповісти
ну , есть , , наверное , , а шо нам до обложки на паспортах поляков ? , , им делать некуй , пусть малюют шо хотят .,,,
показати весь коментар
30.07.2017 13:29 Відповісти
кто там не был , вплоть до царицы - портомойки, обозной шлюхи.
показати весь коментар
29.07.2017 21:07 Відповісти
Что за царица такая?
показати весь коментар
29.07.2017 21:10 Відповісти
А вы про катьку не слыхали?
показати весь коментар
29.07.2017 21:20 Відповісти
Слыхал, но она всё-же больше в Питере обитала.
показати весь коментар
29.07.2017 21:29 Відповісти
Где она только не обитала , и в кремле, и в питере ,и под обозом у солдат.
показати весь коментар
29.07.2017 21:35 Відповісти
Ну, "понеслась душа в рай!...". И Кремли перемешали, и "Катек". Скавронскую с Ангальт-Цербстской спутали... Вы ещё туда, для компании, Екатерину Сванидзе приплетите... И "царицу Тамару"... А почему Тамару? Так она тоже любила, говорят, с мужиками путаться... Даже наш князь у неё в постели побывал... Мстислав Удалой...
показати весь коментар
30.07.2017 15:36 Відповісти
Уважаемый, мы не называли фамилий ,но то что вы блеснули интеллектом - заметили.
показати весь коментар
30.07.2017 15:45 Відповісти
Пусть изображают.Львов под Автро -Угорщиной 150 лет находился - может и в Австрии начнут изображать )).Нам от етого ни холодно и не жарко.За ту красоту в которую Львов превратили -они, а не Ми им спасибо.....Ми можем год во Львове МУСОР не убирать...за ето НАМ ПОЗОР.
показати весь коментар
29.07.2017 20:23 Відповісти
Основатель города Лева - галицко-волынский князь Даниил Романович Галицкий, который и дал название городу в честь своего сына Льва.

Московия под татарами сколько столетий пробыла? Не даром Кремль - татарское слово.
показати весь коментар
30.07.2017 06:14 Відповісти
мне не жалко
показати весь коментар
29.07.2017 20:28 Відповісти
точно , , пусть хоть путина / трампа / ленина фотку на свои паспорта лепят , , мну пофиг ,,,
показати весь коментар
30.07.2017 13:30 Відповісти
В 80-х в Нью-Йорке тоже мусор не убирали, так нам теперь перед голландцами извиняться ибо такое удачное место выбрали?
показати весь коментар
29.07.2017 20:30 Відповісти
а львовский общественный туалет не хотите на своем паспорте- пшеки подлые?
показати весь коментар
29.07.2017 20:34 Відповісти
Заметь, мемориал на "Кладбище защитников Львова", люди погибшие в боях против Западноукраинской народной республики (1918-1919 г.)
Кого и от кого они там во Львове защищали
Ну, и чем они отличаются от москалей
показати весь коментар
30.07.2017 13:27 Відповісти
Перемышль - город, который в свое время был полностью украинским. Впервые он упоминается еще в 981 году, и входил в состав Киевской Руси. Из-за своего приграничного расположения на протяжении столетий этот населенный пункт переходил из рук в руки, пока Советская власть окончательно не передала его Польше.
В начале двадцатого века украинцы (православные и греко-католики) составляли примерно треть от населения этого города, основанного еще в древнерусские времена, и бывшего частью так называемой Червоной Руси. Здесь действовала украинская гимназия, Украинский народный дом, украинские церкви, товарищества, землячества, культурные и политические организации. Украинская жизнь в этом городе, как пишут историки, была развита сильнее, чем в более ополяченном Львове
Теперь Перемышль это Польша, и никто не заикается, что нужно выставить претензии полякам за украинский город Перемышль...

Выглядело бы дикостью, если бы в украинских паспортах появились, например изображение Перемышльской церкви, построенной в качестве православного храма местной украинской общины. Который был отобран у украинцев и передан полякам, которые назвали его Католическим собором Девы Марии и Иоанна Крестителя.
На новых польских паспортах планируют изобразить Мемориал орлят во Львове - Цензор.НЕТ 212
показати весь коментар
29.07.2017 20:44 Відповісти
Помістити на українськи паспорти мапу Великої України зразка 1918 року - з Перемишлем , Холмом , Берестею , Білгородом і Воронежем ...
показати весь коментар
29.07.2017 21:15 Відповісти
Заграва від палаючих пуканів із заходу і зі сходу було б таким що опівночі можна було б читати газету )))
показати весь коментар
29.07.2017 23:26 Відповісти
Так ото ж - і на освітленні можна було б зекономити ...
показати весь коментар
30.07.2017 13:34 Відповісти
А наша власть уже ротик открыла для отсасывания польских х*ев,или все таки хоть раз в жизни народ послушает и пошлет польшу после такого на х*й?
показати весь коментар
29.07.2017 20:47 Відповісти
Они походу хотят страну распродать. Одну часть кацапам, вторую полякам, лишь бы мы их не поубивали.
показати весь коментар
29.07.2017 20:49 Відповісти
А если и мы вспомним и потребуем ?На новых польских паспортах планируют изобразить Мемориал орлят во Львове - Цензор.НЕТ 7388
показати весь коментар
29.07.2017 21:01 Відповісти
То утрёмся.
показати весь коментар
29.07.2017 21:06 Відповісти
Конечно. С этой мафиозной властью мы можем только присмыкаться и продаваться. То кацапам, то пшекам.
показати весь коментар
29.07.2017 21:08 Відповісти
Ни дай Бог будет польская агрессия, нужно будет идти сразу не поляк убивать, а тупо все СБУ,просто все в нолик , это они ответственные.
показати весь коментар
29.07.2017 21:04 Відповісти
Головне знати, кого вбивати, щоб не наплутати...
показати весь коментар
29.07.2017 22:53 Відповісти
тебе ватнику - польская агрессия будет на пользу
показати весь коментар
30.07.2017 04:40 Відповісти
Это должно мотивировать становиться уже нормальным государством, а не помойкой третьего мира, чтобы миллионы украинцев не ехали в Пшекию на заработки. А то каждая собака со всех углов норовит гавкнуть.
показати весь коментар
29.07.2017 21:05 Відповісти
На паспортах днр-лнр,буде зображене ростовське кладовище
показати весь коментар
29.07.2017 21:05 Відповісти
на фоне гроба с ******
показати весь коментар
30.07.2017 13:31 Відповісти
Соотношение умных людей и идиотов в любой нации примерно одинаковое... Главное, чтобы идиоты не смогли занять в этой нации лидирующее положение... России это не удалось...
показати весь коментар
29.07.2017 21:07 Відповісти
А в Украине типа удалось, что ставила российских граждан на гос. посты?
показати весь коментар
29.07.2017 21:10 Відповісти
их витек а не Украина ставила.
показати весь коментар
29.07.2017 21:30 Відповісти
Поляки тогда выиграли войну и отстояли Львов. Потом был этот чертов акт Молотова-Риббентропа и кацапские оккупанты.
показати весь коментар
29.07.2017 21:27 Відповісти
"отстояли" - слово не подходит для оккупантов....
показати весь коментар
29.07.2017 21:42 Відповісти
отстоять можно только свой город.. Львов не Польский город..
показати весь коментар
29.07.2017 22:47 Відповісти
Не відстояли, а окупували. В 1919. А потім було майже 20 років полонізації і сегрегації.
показати весь коментар
29.07.2017 22:49 Відповісти
Біля цього меморіалу треба повісити банер, де будуть написані слова Єжи Гедройця, польського морального авторитета:
"Полякам треба змиритись з тим, що Вільнюс є литовським, а Львів - українським, і позбавившись фантомних болей вільно крокувати у майбутнє..."
показати весь коментар
29.07.2017 21:31 Відповісти
Повісити банер так, щоб разом з мемориалом орлят він потрапив до польських пашпортів
показати весь коментар
29.07.2017 21:33 Відповісти
раша-воровайка показала всему миру КУДА ведут фантомные боли!! а шлЮхетские дибилы ни как не поймут, гонор фимозный в моск давит))
показати весь коментар
29.07.2017 22:20 Відповісти
Тогда немцам надо в своём паспорте- Кёнигсберг.
Японцам Курилы
Финам Карелию
показати весь коментар
29.07.2017 21:51 Відповісти
Кацапам - Польщу у пашпорт. Поляки 250 років були під російським царатом. І лише завдяки військам УНР під Варшавою були розбиті війська червоних.
Цікаво, а чому поляки не хочуть почипити у свій пашпорт могили 30 тис. польських офіцерів, що зариті у Смоленську? Ще й літак з президентом і усією польською елітою? Що була теж постріляна, але вже на землі?
показати весь коментар
29.07.2017 22:05 Відповісти
Думай що пишеш. Львів не польське місто. Тоді він був під польською окупацією.
показати весь коментар
29.07.2017 22:51 Відповісти
поляки считают его польским
показати весь коментар
29.07.2017 23:20 Відповісти
А кацапи вважають Варшаву кацапською і що? ))) Людям властиво помилятись.
Імперськість у пшеків чухається.
показати весь коментар
29.07.2017 23:23 Відповісти
Цвинтар на паспорті? Оптимістичненько так. Може накаркають собі?
показати весь коментар
29.07.2017 22:07 Відповісти
поляки постоянно нас провоцируют. Достали!
показати весь коментар
29.07.2017 22:49 Відповісти
та нехай хоч єгипетську піраміду намалюють або сузір,я волойоба,пох.
показати весь коментар
29.07.2017 23:43 Відповісти
І що з того?
Що за новина? Хай малюють хоч чорта лисого у себе, але до нас не присіпуються!
показати весь коментар
29.07.2017 23:47 Відповісти
А ці ' орлята' - справді тренд у польщі- чи така собі надумана дурня?
показати весь коментар
29.07.2017 23:50 Відповісти
Автору новини- тре' дать посилання на історичну подію, чи власний коментар.
показати весь коментар
29.07.2017 23:53 Відповісти
На новых польских паспортах планируют изобразить Мемориал орлят во Львове - Цензор.НЕТ 1812

Ничего не напоминает?
http://www.milnavigator.com/didi-voyuvali-abo-vijna-yaku-ukra%D1%97nciv-zastavili-zabuti/
показати весь коментар
30.07.2017 00:11 Відповісти
"Діди воювали, або війна, яку українців заставили забути"

http://www.milnavigator.com/didi-voyuvali-abo-vijna-yaku-ukra%D1%97nciv-zastavili-zabuti/
показати весь коментар
30.07.2017 00:12 Відповісти
На новых польских паспортах планируют изобразить Мемориал орлят во Львове - Цензор.НЕТ 6964
показати весь коментар
30.07.2017 00:23 Відповісти
Нічого дивного, ситуація з Волинськими подіями все більше нагадує лохокост

Поляки стали европейскими евреями, или Миром правят деньги

http://www.polska-kaliningrad.ru/home/10-newsfrompoland/5190-polyaki-stali-evropejskimi-evreyami-ili-mirom-pravyat-dengi
показати весь коментар
30.07.2017 00:48 Відповісти
За підрахунками Інституту національної пам'яті України, за три роки
у Польщі зруйнували або осквернили 15 українських пам'ятників, в Україні - 4
польських, усіх їх відновили коштом
української сторони, у той час як у Польщі не відновили
жоден.http://www.bbc.com/ukrainian/news-40025957
Поки не позбавляться кляті імперці такого ставлення до українців, ні на яке паритетне співробітництво хай не
сподіваються. Тому: НАКУЙ імперських орлят з української землі!
показати весь коментар
30.07.2017 02:34 Відповісти
ты думаешь что памятники поритили поляки или украинцы - не гони бот, проплаченные кремлядями придурки
показати весь коментар
30.07.2017 04:44 Відповісти
Мінкульт Польщі це також проплачені кремлядями придурки, о ідіоте?Мінкульт Польщі: демонтаж пам'ятника УПА біля Перемишля був
законним

П'ятниця, 28 квітня 2017 https://censor.net/news/438228/********************************************************************************** пшло нх безідейний мінстецевий задроте з москалячою щелепою, не здатний вивчити мову землі, яка тебе, гниду годує. Подивися скільки в тебе друзів (аж цілих 8, як і рівень твого інтелекту) і в мене! І хто з нас троль, недоумкувате?
показати весь коментар
30.07.2017 15:03 Відповісти
Ну во, тепер той пам'ятник взірвуть і з обох боків буде страшенний тріск пуканів та воплі - фощисти лішают історіческого наслєдія. **** ви тут робили, європроститутки? Німці так само защіщалі дярєвні в Орловской області, або той же Даньоцк, але бояться навіть Кенігсберг десь зобразити, а курви нічого не соромляться. Ті ж самі кацапи, тільки в масці демократії. Нашим треба розпустити чутки що влада Польщі причетна до смоленського інциденту. Хай там між собою трохи погризуться. Шакали Європи(с)
показати весь коментар
30.07.2017 07:59 Відповісти
"Орлята" - это участники боев против Западноукраинской народной республикиСкольких украинцев они расстреляли?
показати весь коментар
30.07.2017 09:26 Відповісти
Сторінка 2 з 2