На нових польських паспортах планують зобразити Меморіал орлят у Львові

Меморіал орлят - польський військовий меморіал у Львові. "Орлята" - це учасники боїв проти Західноукраїнської народної республіки (1918-1919 р) і проти більшовиків (1920 р). Вони були поховані на "Кладовищі захисників Львова", яке становить частину Личаківського кладовища.
Топ коментарі
Московия под татарами сколько столетий пробыла? Не даром Кремль - татарское слово.
Кого и от кого они там во Львове защищали
Ну, и чем они отличаются от москалей
В начале двадцатого века украинцы (православные и греко-католики) составляли примерно треть от населения этого города, основанного еще в древнерусские времена, и бывшего частью так называемой Червоной Руси. Здесь действовала украинская гимназия, Украинский народный дом, украинские церкви, товарищества, землячества, культурные и политические организации. Украинская жизнь в этом городе, как пишут историки, была развита сильнее, чем в более ополяченном Львове
Теперь Перемышль это Польша, и никто не заикается, что нужно выставить претензии полякам за украинский город Перемышль...
Выглядело бы дикостью, если бы в украинских паспортах появились, например изображение Перемышльской церкви, построенной в качестве православного храма местной украинской общины. Который был отобран у украинцев и передан полякам, которые назвали его Католическим собором Девы Марии и Иоанна Крестителя.
"Полякам треба змиритись з тим, що Вільнюс є литовським, а Львів - українським, і позбавившись фантомних болей вільно крокувати у майбутнє..."
Японцам Курилы
Финам Карелию
Цікаво, а чому поляки не хочуть почипити у свій пашпорт могили 30 тис. польських офіцерів, що зариті у Смоленську? Ще й літак з президентом і усією польською елітою? Що була теж постріляна, але вже на землі?
Імперськість у пшеків чухається.
Що за новина? Хай малюють хоч чорта лисого у себе, але до нас не присіпуються!
Ничего не напоминает?
http://www.milnavigator.com/didi-voyuvali-abo-vijna-yaku-ukra%D1%97nciv-zastavili-zabuti/
http://www.milnavigator.com/didi-voyuvali-abo-vijna-yaku-ukra%D1%97nciv-zastavili-zabuti/
Поляки стали европейскими евреями, или Миром правят деньги
http://www.polska-kaliningrad.ru/home/10-newsfrompoland/5190-polyaki-stali-evropejskimi-evreyami-ili-mirom-pravyat-dengi
у Польщі зруйнували або осквернили 15 українських пам'ятників, в Україні - 4
польських, усіх їх відновили коштом
української сторони, у той час як у Польщі не відновили
жоден.http://www.bbc.com/ukrainian/news-40025957Поки не позбавляться кляті імперці такого ставлення до українців, ні на яке паритетне співробітництво хай не
сподіваються. Тому: НАКУЙ імперських орлят з української землі!
законним
П'ятниця, 28 квітня 2017 https://censor.net/news/438228/********************************************************************************** пшло нх безідейний мінстецевий задроте з москалячою щелепою, не здатний вивчити мову землі, яка тебе, гниду годує. Подивися скільки в тебе друзів (аж цілих 8, як і рівень твого інтелекту) і в мене! І хто з нас троль, недоумкувате?