Тіллерсон: Нові санкції проти РФ - це сильне бажання американського народу бачити, що Росія робить кроки для поліпшення відносин

"Майже одностайне голосування за законодавство про санкції в Конгресі відображають сильне бажання американського народу бачити, що Росія робить кроки для поліпшення відносин зі Сполученими Штатами. Ми сподіваємося, що між нашими двома країнами буде співробітництво з основних глобальних питань і ці санкції більше не знадобляться", - сказав він.
Тіллерсон додав, що США будуть тісно співпрацювати з союзниками, щоб в Росії, КНДР та Іран чітко зрозуміли послання Заходу.
Нагадаємо, 25 липня Палата представників Конгресу США проголосувала за законопроект, який передбачає додаткові санкції відносно Росії, Ірану і КНДР. Сенат слідом за Палатою представників схвалив цей закон. Щоб документ набув чинності, його має підписати президент США Дональд Трамп.
Топ коментарі
Знаток русской души - Рекс Тиллерсон
Європа якась розбалансовано- роздратована?(
Ну не впорались, з ким не буває?
Мінськом давно усі підтерлись
Треба рухатись далі!
Мог бы конечно не надеяться, что победа сама упадет к ногам Хиллари, и действовать решительно. Опять-таки рейтинги подвели. Нельзя верить рейтингам. В любом случае США даже Трампон пойдет на пользу.
бабама у нас - хоробріший за Трампа чи твої дєрьмократи не вважали за потрібне єго заставлять, ліберастична смердюча дешовка https://censor.net/user/326949?
Таке псевдо треба заслужить!
А ви не тягнете, шановний(
Імхо
ЛЮБИТЕ
кататьсяВЛАЗИТЬ В ЧУЖИЕ СТРАНЫ - ЛЮБИТЕ исаночки возитьСАНКЦИИ ПОЛУЧАТЬ Народная мудростьи потом ЗА ПОРБЕРИК!!!
либерастикам далеко до него
а бизнес следовал за ней