У Росії немає стільки американських дипломатів, скільки хоче вислати Путін, - екс-посол США в РФ Макфол

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це він написав у соцмережі, коментуючи заяву президента Росії Володимира Путіна про те, що стільки американців з дипустанов повинні перестати працювати в РФ.
"У нас немає 755 американських дипломатів у Росії", - написав він.
На зауваження журналіста Ендрю Рота про те, що багато хто з цих співробітників - допоміжний персонал, а не дипломати, Макфол згадав: "Коли я був там, у нас не було стільки американців у всьому посольстві".
Нагадаємо, 28 липня МЗС РФ зажадав до 1 вересня скоротити кількість дипломатичних і технічних співробітників посольства США в Москві і в генконсульствах в Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі та Владивостоці до 455 осіб. Крім того, з 1 серпня посольству США в Москві заборонено користуватися дачею в Срібному бору і складськими приміщеннями на Дорожній вулиці в Москві.
Держдеп США не уточнив, скільки саме дипломатів повинні будуть покинути РФ, але, як повідомляє The Washington Post, йдеться про кілька сотень осіб.
Рішення Москви винесли після того, як Сенат США переважною більшістю голосів проголосував за оновлений пакет обмежувальних штрафних заходів щодо Росії, Ірану і Північної Кореї.
Сортувати:
Правила форума Рада форумчан
Сторінка 2 з 2
1 2
Игорь Д
показати весь коментар
31.07.2017 15:55 Відповісти Мені подобається 5 Посилання Александр Маргадон
показати весь коментар
31.07.2017 18:19 Відповісти Мені подобається 1 Посилання Сторінка 2 з 2
1 2
· https://www.facebook.com/psb4ukr/photos/a.1108757702519717.1073741828.1108699519192202/1538299116232238/?type=3 15 год ·
ПИСЬМО КСЕНИИ СОБЧАК ОТ ЦЕНТРА МИРОТВОРЕЦ
Твоя страна уже три года воюет с народом Украины, а сегодня ваш ***** запретил вам пользоваться VPN, чтобы вы вообше стали тупым быдлом, читающим только то, что вам разрешат.
КСЮХА, НЕ БУДЬ МЕДИА6…., ЗАПИШИ ОБРАЩЕНИЕ К *****, КАК ТЫ ЭТО СДЕЛАЛА НЕСКОЛЬКО МЕСЯЦЕВ НАЗАД, ОБРАЩАЯСЬ К НАШЕМУ ПРЕЗИДЕНТУ ПО ПОВОДУ ОРГАНИЧЕНИЯ ДОСТУПА К ПРОПАГАНДЕ ИЗ ТВОЕЙ СТРАНЫ ЧЕРЕЗ ОК и VK.