12074 відвідувача онлайн

У Росії немає стільки американських дипломатів, скільки хоче вислати Путін, - екс-посол США в РФ Макфол

макфол
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це він написав у соцмережі, коментуючи заяву президента Росії Володимира Путіна про те, що стільки американців з дипустанов повинні перестати працювати в РФ.
"У нас немає 755 американських дипломатів у Росії", - написав він.
На зауваження журналіста Ендрю Рота про те, що багато хто з цих співробітників - допоміжний персонал, а не дипломати, Макфол згадав: "Коли я був там, у нас не було стільки американців у всьому посольстві".

Нагадаємо, 28 липня МЗС РФ зажадав до 1 вересня скоротити кількість дипломатичних і технічних співробітників посольства США в Москві і в генконсульствах в Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі та Владивостоці до 455 осіб. Крім того, з 1 серпня посольству США в Москві заборонено користуватися дачею в Срібному бору і складськими приміщеннями на Дорожній вулиці в Москві.
Держдеп США не уточнив, скільки саме дипломатів повинні будуть покинути РФ, але, як повідомляє The Washington Post, йдеться про кілька сотень осіб.
Рішення Москви винесли після того, як Сенат США переважною більшістю голосів проголосував за оновлений пакет обмежувальних штрафних заходів щодо Росії, Ірану і Північної Кореї.
Топ коментарі
+36
пусть порадуют кооператив озерки - вышлют из сша 755 родственников-жен-детишек высокопоставленных расеян)) лавровых, чуркиных детей..
показати весь коментар
31.07.2017 11:22 Відповісти
+28
https://www.facebook.com/psb4ukr/?hc_ref=ARS3y1KyXxFgBYh4VoskcURfUrdZm2895jZ6aA0L88n2X8pzTia28R_7IbMVtsQKhMc&fref=nf Миротворець

· https://www.facebook.com/psb4ukr/photos/a.1108757702519717.1073741828.1108699519192202/1538299116232238/?type=3 15 год ·

ПИСЬМО КСЕНИИ СОБЧАК ОТ ЦЕНТРА МИРОТВОРЕЦ

Твоя страна уже три года воюет с народом Украины, а сегодня ваш ***** запретил вам пользоваться VPN, чтобы вы вообше стали тупым быдлом, читающим только то, что вам разрешат.

КСЮХА, НЕ БУДЬ МЕДИА6…., ЗАПИШИ ОБРАЩЕНИЕ К *****, КАК ТЫ ЭТО СДЕЛАЛА НЕСКОЛЬКО МЕСЯЦЕВ НАЗАД, ОБРАЩАЯСЬ К НАШЕМУ ПРЕЗИДЕНТУ ПО ПОВОДУ ОРГАНИЧЕНИЯ ДОСТУПА К ПРОПАГАНДЕ ИЗ ТВОЕЙ СТРАНЫ ЧЕРЕЗ ОК и VK.
показати весь коментар
31.07.2017 11:26 Відповісти
+24
щаас песков скажет, "откуда американцы могут знать, сколько у них дипломатов в ватастане?"
показати весь коментар
31.07.2017 11:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
31.07.2017 15:55 Відповісти
Старый асиметричный дрочер Онотоле... Мы услышали тебя. План Онотоле - это шедевр,
показати весь коментар
31.07.2017 18:19 Відповісти
Сторінка 2 з 2