10859 відвідувачів онлайн
5 391 21

Президент Польщі Дуда ветував два закони, через які виникли протести в суспільстві

польша президент анджей дуда
Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в твіттері польського президента.

"На підставі статті 122 розділу 5 конституції президент Анджей Дуда передав закони про Національну судову раду і Верховний суд на повторний розгляд сеймом", - йдеться в тексті повідомлення.

У Польщі з 21 липня тривають акції протесту, пов'язані з тим, що опозиція побоюється виникнення залежності судової системи від правлячої партії в результаті ухвалення цих законів.
Раніше повідомлялося, що Польща відповіла на запуск ЄС санкцій процедури через судову реформу.
Топ коментарі
+6
Маладца поляки!!!
показати весь коментар
31.07.2017 17:33 Відповісти
+4
А Пете похер на народ, на его мнение. Не ветирует антинародные законы а наоборот спешит их подписывать, сколько бы протестов не было.
показати весь коментар
31.07.2017 17:35 Відповісти
+4
И когда это народ в Украине выходил после Майдана 2013-2014 гг с протестом/поддержкой какого-то закона?
показати весь коментар
31.07.2017 17:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Маладца поляки!!!
показати весь коментар
31.07.2017 17:33 Відповісти
А Пете похер на народ, на его мнение. Не ветирует антинародные законы а наоборот спешит их подписывать, сколько бы протестов не было.
показати весь коментар
31.07.2017 17:35 Відповісти
И когда это народ в Украине выходил после Майдана 2013-2014 гг с протестом/поддержкой какого-то закона?
показати весь коментар
31.07.2017 17:40 Відповісти
ніколи
показати весь коментар
31.07.2017 17:42 Відповісти
Увы... Теперь дополнительный вопрос - почему никто из "заменителей Пети" не призывал к этому?
показати весь коментар
31.07.2017 17:44 Відповісти
показати весь коментар
31.07.2017 17:51 Відповісти
васе пэ чота приснилось...
показати весь коментар
31.07.2017 17:44 Відповісти
І у ві сні він пукнув.
показати весь коментар
31.07.2017 17:47 Відповісти
да поляки канечно сволочные но у них надеюсь нет НАШ ФиНГАЛ (НФ) или Бабтисты Аджея Дуды (БПП) по нашему???!!! как у Зраде...
показати весь коментар
31.07.2017 17:54 Відповісти
Спокій в державі важливіший за політичні інтереси. Вірно зробив.
показати весь коментар
31.07.2017 17:34 Відповісти
звісно що вірно...навіщо дразнити ...европейців.... а тепер дружно..його партія буде долати вето... і все гаразд...))
показати весь коментар
31.07.2017 17:41 Відповісти
Хай долає, як зможе- на те вона і демократія.
показати весь коментар
31.07.2017 17:45 Відповісти
Туск хвоста накрутил
показати весь коментар
31.07.2017 17:55 Відповісти
Та какие протесты общества? Евросоюз начал процедуру внедрения санкций против поляндии вот дудка и включил заднюю.
показати весь коментар
31.07.2017 17:40 Відповісти
Ну, конечно, бегом все на диваны...
показати весь коментар
31.07.2017 17:41 Відповісти
Зато нашему народу все нравится, а тарифы так вообще вершина счастья.
показати весь коментар
31.07.2017 17:44 Відповісти
Кажіть за себе.
показати весь коментар
31.07.2017 17:46 Відповісти
да пока протестов нет...система субсидий работает.,зарплаты повышаются,пенсии тоже грозят поднять.
никто не верит в зраду всемогущую...или шатуны неубедительны
показати весь коментар
31.07.2017 17:46 Відповісти
Субсидии ваще-то летом отменили... вы долго просидели в холодильнике?
показати весь коментар
31.07.2017 17:52 Відповісти
ты нефкурседела...тебя опять сикелёв обманул.коварный
показати весь коментар
31.07.2017 17:58 Відповісти
Польский президент - лидер своего народа.
показати весь коментар
31.07.2017 17:50 Відповісти