9030 відвідувачів онлайн

МЗС направило ноту протесту в МЗС РФ у зв'язку з візитом Медведєва в окупований Крим

крым затулин мид автономия

Міністерство закордонних справ України висловило протест і направило ноту протесту в МЗС РФ у зв'язку з візитом російської делегації на чолі з прем'єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим в окупований Крим 4 серпня.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу МЗС.
"Українська сторона вважає згаданий візит та інші т.зв. "поїздки" російських посадовців до тимчасово окупованих Автономної Республіки Крим та м.Севастополь грубим порушенням державного суверенітету і територіальної цілісності України, цинічним і демонстративним нехтуванням російською стороною загальновизнаними нормами міжнародного права, у тому числі Статутом ООН, резолюціями Генеральної Асамблеї ООН "територіальна цілісність України" A/Res/68/262 від 27 березня 2014 року, "Стан з правами людини в Автономній Республіці Крим та м.Севастополь" A/Res/71/205 від 19 грудня 2016 року, а також зобов'язаннями за двосторонніми і багатосторонніми договорами, сторонами яких є Україна і Росія", - йдеться у коментарі МЗС.
МЗС України заявляє, що вся відповідальність за ці та інші порушення покладається на Російську Федерацію як державу-окупанта відповідно до норм міжнародного права, її посадових осіб, а також незаконні т.зв. "органи кримської влади" та їх представників, які ухвалюють незаконні рішення та вчиняють протиправні дії.
Топ коментарі
+8
мразь, тянетца к мрази
показати весь коментар
04.08.2017 20:09 Відповісти
+7
Вот таких номеров сегодня, как на крайнем авто (это пункт пропуска Чонгар, въезд в Крым, прямо сейчас), на трассе до Мелитополя - прорва, просто поток. Ну, ****, дамбасы устале к концу недели, едуть отдыхнуть у Скрым. Суки.
МИД направил ноту протеста в МИД РФ в связи с визитом Медведева в оккупированный Крым - Цензор.НЕТ 3587
показати весь коментар
04.08.2017 20:05 Відповісти
+6
Воно кацап. Колись тут паскудило під ніком "андрій смицький". Деактивовано за пости з образами пам'яті полеглих воїнів ЗСУ. Хай не вводить Вас в оману його українська мова.
показати весь коментар
04.08.2017 20:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Взагалі то - кожного дня до Криму в'їзджають десятки тисяч людей, минуючи українські пункти пропуску................ і - що????????????
показати весь коментар
04.08.2017 19:55 Відповісти
Ой, нулёвка : " десятки тысяч каждый день"? Транспорта не хватит . Не смеши мои тапочки
показати весь коментар
04.08.2017 20:05 Відповісти
Воно кацап. Колись тут паскудило під ніком "андрій смицький". Деактивовано за пости з образами пам'яті полеглих воїнів ЗСУ. Хай не вводить Вас в оману його українська мова.
показати весь коментар
04.08.2017 20:10 Відповісти
фсе, Трампу хана!!!
Россияне разлюбили Дональда Трампа, выяснил ВЦИОМ
Если в марте к президенту США положительно относились 38%, то теперь только 18. Доля тех, кто относится отрицательно, выросла в несколько раз - до 29%.
http://echo.msk.ru/news/2031236-echo.html

показати весь коментар
04.08.2017 20:27 Відповісти
"в'їзджають", "минуючи". Де тут укр. мова?
показати весь коментар
04.08.2017 22:19 Відповісти
Та нема там української мови , подивіться на побудову речень-суто кацапська ( за в'їжджають та "минуючи"- оминаючи взагалі не варто казати).
показати весь коментар
05.08.2017 06:25 Відповісти
А "інфа" "цензора" про більше як 300 тис. щомісяця - як тобі, "не нульовка"???............
показати весь коментар
04.08.2017 20:11 Відповісти
а в загалі, скільки ***** вилізало пузіків пацанов ніхто не знає - і що!....
показати весь коментар
04.08.2017 20:06 Відповісти
згоден гарне діло. а тепер назвіть тих народних депутатів верх.зради які мають майно в криму і їздять туди відпочивати. що з ними робити ? чи одів вишиванку і одразу тобі індульгенція ? чи як ?
показати весь коментар
04.08.2017 19:56 Відповісти
Та нудно дімону на мацкве,от вого і вирішило хоч кудись прошвирнутись.Бо ні в яку ж другу нормальну країну не запрошують,а так до крисчан навідається,скаже,що бабла немає,в морі засраному поплаває,як гімно,так,гляди,і день пройде.Можна і знову на мацкву,до пахана.Хоч трохи розвіється...
показати весь коментар
04.08.2017 20:02 Відповісти
А может не ноту протеста- а открыть уголовное дело ? Вон в материале выше кому-то грозит 15 дет за незаконное посещение Крыма. А Медведев что не человек? или кишка тонка у нашей ГПУ?
показати весь коментар
04.08.2017 20:04 Відповісти
Что МИД скажет о визите Саакашвилли в Польшу?
показати весь коментар
04.08.2017 20:04 Відповісти
зачем?
показати весь коментар
04.08.2017 20:06 Відповісти
нечего им сказать. они опростоволосились.
показати весь коментар
04.08.2017 20:07 Відповісти
Вот таких номеров сегодня, как на крайнем авто (это пункт пропуска Чонгар, въезд в Крым, прямо сейчас), на трассе до Мелитополя - прорва, просто поток. Ну, ****, дамбасы устале к концу недели, едуть отдыхнуть у Скрым. Суки.
МИД направил ноту протеста в МИД РФ в связи с визитом Медведева в оккупированный Крым - Цензор.НЕТ 3587
показати весь коментар
04.08.2017 20:05 Відповісти
мразь, тянетца к мрази
показати весь коментар
04.08.2017 20:09 Відповісти
пускай собирают по больше информации о военных базах кацапов в крыму за этим они и едут туда, это нам на руку
показати весь коментар
04.08.2017 20:30 Відповісти
да пусть едет...может опять шо прикольное ляпнет... давай димон, жги - в Крыму можно говорить все, что в голову стукнет...
показати весь коментар
04.08.2017 20:06 Відповісти
Он скутеру грозяться 8 років впаяти.....А дімон вже рецидивіст -другий раз в Крим незаконно свою дупу приволікає.То що йому 16 років заочно дадуть?
показати весь коментар
04.08.2017 20:18 Відповісти
Понравилось ему прикалываться над убогими. Еще одно селфи снимет и порвет весь интернет.
показати весь коментар
04.08.2017 20:06 Відповісти
Пора бы МИДу уже знать, что срала Параша на ихние ноты. А айфончик пускай ездит себе на здоровье. Пускай радует крысчан хорошим настроением.
показати весь коментар
04.08.2017 20:08 Відповісти
недимон уже заслужил себе шину на шею и канистру бензина
показати весь коментар
04.08.2017 20:10 Відповісти
ответ кацапов на санкции США
-------------
Специалисты Института питания РАМН, обнаружили ДНК человека в колбасе подмосковного «Мортаделя»
Не припомню таких случаев в последнее время. Честно говоря, это нечто из ряда вон выходящее», - заявил сотрудник ФИЦ питания.
Образцы взяты на территории производства компании в Подмосковье.
показати весь коментар
04.08.2017 20:13 Відповісти
животные едят животных ... заповедник дебилов
показати весь коментар
04.08.2017 20:18 Відповісти
а что? надо на себе подобных кацапов присаживать.Чего их с дамбаса без пользы в козломордию камазами волокти? А так на колбасу пойдут! собак на всех не хватает,а ихтамнетов дохлых -хоть греблю гати!
показати весь коментар
04.08.2017 20:20 Відповісти
Ждем новых перлов от клоуна
показати весь коментар
04.08.2017 20:28 Відповісти
МИД направил ноту протеста в МИД РФ в связи с визитом Медведева в оккупированный Крым - Цензор.НЕТ 1578
показати весь коментар
04.08.2017 20:42 Відповісти
Все эти ноты до одного места. Они бы еще написали в Спортлото. Не МИД, а шаражкина контора. В нормальной стране уже было бы обращение в ООН с просьбой о созыве внеочередного заседания совета безопасности по поводу криминальной деятельности руководства одной из стран, входящих в состав ООН.
показати весь коментар
04.08.2017 20:55 Відповісти
Все пох ! гному как и рашке все равно звиздец !!! МИД направил ноту протеста в МИД РФ в связи с визитом Медведева в оккупированный Крым - Цензор.НЕТ 7716