Вічний вогонь у Києві знову залили цементом, а посередині поставили хрест. ВІДЕО (оновлено)
За даними правоохоронців, інцидент стався 20 листопада.
Зазначається, що Вічний вогонь залитий цементом, а посередині невідомі вандали поставили хрест.
На цей момент детальнішої інформації у поліції немає. Зараз правоохоронці з'ясовують усі обставини інциденту.
Пізніше в поліції уточнили, повідомлення про те, що по вулиці Лаврській у Парку Вічної Слави невідомі загасили Вічний вогонь, заливши його бетоном, надійшло сьогодні близько 7 години ранку.
Слідчі встановлюють усі обставини події та осіб, причетних до неї. Поліція також перевіряє наявність записів камер відеоспостереження. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.
Нагадаємо, це вже не перший подібний випадок у Києві. Так, 7 листопада на лінію 102 надійшло повідомлення від перехожого чоловіка, який зауважив, що біля Могили Невідомого солдата Вічний вогонь залитий цементом.
Як повідомлялося, поліція Києва порушила кримінальну справу за фактом "наруга над місцем поховання" після того, як Вічний вогонь у парку Слави залили цементним розчином.
вандали то днр і лнр .
вандали- це ті хто захопив Україну після перевороту 1917 року у Сравсії... а потім робив Геноцид над українцями вбивши до 35 млн.українців.
вандал -то є маршал сравсії жуков який ненавидів українців, і видавав українцям зброю-по цеглині в руки щоб воювати за Дніпро....німці з ума зходити від гори тіл українців що падали під кулиметним вогнем... ОСЬ ВОНИ -ВАНДАЛИ