9221 відвідувач онлайн
10 440 20

Серед людей, які були в епіцентрі ракетного удару РФ по Одесі, є норвезькі дипломати. ФОТОрепортаж

Серед людей, які були в епіцентрі російського ракетного обстрілу Одеси ввечері 31 січня були норвезькі дипломатичні представники.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський, інформує Цензор.НЕТ.

"Російський ракетний удар по Одесі, по історичному центру міста. Попередньо – балістика. Абсолютно свідомий удар російських терористів. На щастя, обійшлося без жертв", - зазначив він.

Водночас є постраждалі, їм надано допомогу.

"Серед людей, які були в епіцентрі удару, зокрема й норвезькі дипломатичні представники. Зараз зʼясовуються всі обставини удару. Робимо все, щоб допомогти людям", - додав голова держави.

Обстріл РФ Одеси 31 січня: в епіцентрі удару були норвезькі дипломати
Обстріл РФ Одеси 31 січня: в епіцентрі удару були норвезькі дипломати
Обстріл РФ Одеси 31 січня: в епіцентрі удару були норвезькі дипломати
Обстріл РФ Одеси 31 січня: в епіцентрі удару були норвезькі дипломати

Раніше повідомлялося, що в Одесі пролунали вибухи на тлі повітряної тривоги.

Російські загарбники вдарили ракетами по історичному середмістю Одеси.

Топ коментарі
+20
Пора Норвегії викинути на ринок 3 000 000 барелів нафти дешевої.............. Це найкраща відповідь пуйлу!
показати весь коментар
31.01.2025 23:03 Відповісти
+17
кацапи руйнують Україну а США мито підіймають КАНАДІ , сюр по повній
показати весь коментар
31.01.2025 23:13 Відповісти
+15
А ще як варіант - надати порт для українського судна, яке було б носієм дронів для удару по аеродрому Алєнья (він там близько)...
показати весь коментар
31.01.2025 23:18 Відповісти

Завантаження...