5017 відвідувачів онлайн

Окупанти розпочали мобілізацію у Маріуполі, - Андрющенко. ФОТО

рф,мобілізація

В окупованому Маріуполі розпочали мобілізацію чоловіків-бюджетників.

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, інформує Цензор.НЕТ.

"Мобілізація в Маріуполі почалась. Військомат вже відправив першу партію чоловіків-бюджетників на проходження військової комісії задля призову (закреслено) мобілізації", - розповів він.

Окупанти розпочали мобілізацію у Маріуполі, - Андрющенко 01

Топ коментарі
+30
Шкода тих справжніх українців, хто не зміг звідти виїхати. І "вітаю" тих уродів, які дочекалися "узкогоміра" - прийшов час здохнути за імперію, по іншому не буває.
показати весь коментар
08.05.2023 09:52 Відповісти
+27
а жители давбаса так хотели переждать
показати весь коментар
08.05.2023 09:51 Відповісти
+15
Міста нема, а військомат вже є..
показати весь коментар
08.05.2023 09:48 Відповісти

Завантаження...