Окупанти розпочали мобілізацію у Маріуполі, - Андрющенко. ФОТО

В окупованому Маріуполі розпочали мобілізацію чоловіків-бюджетників.
Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, інформує Цензор.НЕТ.
"Мобілізація в Маріуполі почалась. Військомат вже відправив першу партію чоловіків-бюджетників на проходження військової комісії задля призову (закреслено) мобілізації", - розповів він.
Топ коментарі
+30 Джон Зойдберг #328773
показати весь коментар
08.05.2023 09:52 Відповісти Посилання +27 Вольный Каменьщик #566019
показати весь коментар
08.05.2023 09:51 Відповісти Посилання +15 Сергей Хитушко #551363
показати весь коментар
08.05.2023 09:48 Відповісти Посилання 