Експрем’єр Британії Джонсон прибув до Львова. ФОТО
Експрем’єр Великої Британії Борис Джонсон прибув до Львова.
Про це повідомив у фейсбуці мер Львова Андрій Садовий, інформує Цензор.НЕТ.
"Вітаємо великого друга України Бориса Джонсона у Львові", - написав він.



Якщо б він залишився на своїй посаді Прем'єр-Міністра Великобританії ще б один рік, то певне ще в цьому 2023 році армія пітьми була б розгромлена і викинута за межі визнаних кордонів України.
І хто небуть, видайте садовому куЗдюм, щоб не ганьбив Україну.