У Києві ліквідовано конвертаційний центр з обігом понад 282 млн грн. ФОТОрепортаж
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.
У рамках розслідування кримінального провадження, внесеного в ЄРДР за ч.3 ст.212 КК України, було встановлено групу осіб, які надавали підприємствам реального сектору економіки послуги з формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.
Для ведення незаконної діяльності зловмисники зареєстрували низку транзитних і фіктивних підприємств, які закуповували сільгосппродукцію у сільгоспвиробників за готівку без відображення в податковому та бухгалтерському обліку.
Для того, щоб надати операціям з придбання сільгосппродукції законного характеру здійснювалося оформлення надходження продукції на адресу підприємств-експортерів від підконтрольних СГД, які в свою чергу формували податковий кредит від підприємств-імпортерів за винагороду в 5%. Таким чином фігуранти шляхом здійснення маніпуляцій з товарною номенклатурою проводили пересортування товарів на даних СГД та документально оформляли реалізацію сільськогосподарської продукції на адресу підконтрольних компаній - експортерів за винагороду в 10-12%.
Загальний обсяг проконвертованих грошових коштів з використанням реквізитів транзитно-конвертаційних підприємств становив понад 282 млн грн.
Під час проведення санкціонованих обшуків в офісних приміщеннях і автомобілях фігурантів було вилучено 19 печаток підконтрольних підприємств, 7 печаток підприємств-нерезидентів, 7 кліше підписів, первинні фінансово - господарські документи підприємств - нерезидентів і їхні реєстраційні документи, чорнові записи.
Тривають слідчі дії.


що, не вилучали ?
то де ваші хвален міліони ?????