Посольство Росії в Берліні пікетували на захист кримських татар. ФОТОрепортаж
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, ініціатор та організатор пікету - Форум російськомовних європейців. Один із його лідерів - російський соціолог, який живе в Німеччині, Ігор Ейдман - розповів про те, що акцію планували давно.
"Ми, хоч нас і небагато, вважаємо своїм обов'язком показати, звичайно, не російському посольству, якому наплювати, а німцям, які бачать нас, що ситуація безпрецедентна, про неї не можна забувати; тему потрібно постійно порушувати, зокрема у переговорах із російською владою, та вимагати звільнення політичних в'язнів кримськотатарських, звільнення Криму від російської окупації та припинення національних репресій проти кримськотатарського народу", - сказав Ейдман.
Двоюрідний брат Бориса Нємцова називає те, що відбувається з кримськими татарами, "абсолютно безпрецедентною, навіть для нашого важкого і жорстокого часу, ситуацією повзучого геноциду", коли націю позбавили всіх її законних прав, які вона має за всіма міжнародними конвенціями, зокрема про захист прав корінних народів.
"Цілий народ у Європі зазнає національної дискримінації: людей викрадають, убивають, знаходять потім їхні спотворені трупи; людей саджають до в'язниці за політичні переконання, людям забороняють фактично навіть культурно-спортивні заходи - "все сприймається російською окупаційною владою і російської охранкою як спроби сепаратизму, спроби відокремити Крим від Росії, незаконно при цьому захоплений", - говорить Ейдман.
А Європа, Німеччина неначе не помічають, підкреслює експерт. "Це абсолютно обурлива тема, яку необхідно порушити, ткнути ситих европейців у те, що відбувається у них під носом", - пояснює він, чому Форум російськомовних європейців вирішив організувати пікет.
Сам Форум російськомовних європейців організувався у серпні-вересні і зареєстрований наприкінці минулого року. Крім його членів, в акції взяли участь українські та німецькі активісти.









У Шария на канале - спгодеяшний роли3 показывает, что они ни одного татарина в глаза не втдели и тупые, как пробки.
У Шария на канале - спгодеяшний роли3 показывает, что они ни одного татарина в глаза не втдели и тупые, как пробки.