Посольство Росії в Берліні пікетували на захист кримських татар. ФОТОрепортаж

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, ініціатор та організатор пікету - Форум російськомовних європейців. Один із його лідерів - російський соціолог, який живе в Німеччині, Ігор Ейдман - розповів про те, що акцію планували давно.

"Ми, хоч нас і небагато, вважаємо своїм обов'язком показати, звичайно, не російському посольству, якому наплювати, а німцям, які бачать нас, що ситуація безпрецедентна, про неї не можна забувати; тему потрібно постійно порушувати, зокрема у переговорах із російською владою, та вимагати звільнення політичних в'язнів кримськотатарських, звільнення Криму від російської окупації та припинення національних репресій проти кримськотатарського народу", - сказав Ейдман.

Двоюрідний брат Бориса Нємцова називає те, що відбувається з кримськими татарами, "абсолютно безпрецедентною, навіть для нашого важкого і жорстокого часу, ситуацією повзучого геноциду", коли націю позбавили всіх її законних прав, які вона має за всіма міжнародними конвенціями, зокрема про захист прав корінних народів.

"Цілий народ у Європі зазнає національної дискримінації: людей викрадають, убивають, знаходять потім їхні спотворені трупи; людей саджають до в'язниці за політичні переконання, людям забороняють фактично навіть культурно-спортивні заходи - "все сприймається російською окупаційною владою і російської охранкою як спроби сепаратизму, спроби відокремити Крим від Росії, незаконно при цьому захоплений", - говорить Ейдман.

А Європа, Німеччина неначе не помічають, підкреслює експерт. "Це абсолютно обурлива тема, яку необхідно порушити, ткнути ситих европейців у те, що відбувається у них під носом", - пояснює він, чому Форум російськомовних європейців вирішив організувати пікет.

Сам Форум російськомовних європейців організувався у серпні-вересні і зареєстрований наприкінці минулого року. Крім його членів, в акції взяли участь українські та німецькі активісти.

Посольство Росії в Берліні пікетували на захист кримських татар 01
Посольство Росії в Берліні пікетували на захист кримських татар 02
Посольство Росії в Берліні пікетували на захист кримських татар 03
Посольство Росії в Берліні пікетували на захист кримських татар 04
Посольство Росії в Берліні пікетували на захист кримських татар 05
Посольство Росії в Берліні пікетували на захист кримських татар 06
Посольство Росії в Берліні пікетували на захист кримських татар 07
Посольство Росії в Берліні пікетували на захист кримських татар 08
Посольство Росії в Берліні пікетували на захист кримських татар 09

Топ коментарі
+4
Гарну справу роблять.
показати весь коментар
13.01.2018 17:01 Відповісти
+1
Молодцы,уважаю. Это намного лучше и полезнее, чем всякие парады секс меньшинств, на которые уже никто особо и не обращает внимания. Но много резонанса от этого стояния к сожалению нет. Unter den Linden хоть и центральная улица, но обычно полупустая - немцы обычно по выходным дома сидят.
показати весь коментар
13.01.2018 17:12 Відповісти
+1
Укринформ
показати весь коментар
13.01.2018 17:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Гарну справу роблять.
показати весь коментар
13.01.2018 17:01 Відповісти
Хто вам сказав?
показати весь коментар
13.01.2018 17:27 Відповісти
Укринформ
показати весь коментар
13.01.2018 17:29 Відповісти
Не схожі вони на татарів...
показати весь коментар
13.01.2018 17:31 Відповісти
Посольство Росії в Берліні пікетували на захист кримських татар - Цензор.НЕТ 5603
показати весь коментар
13.01.2018 17:31 Відповісти
чтоб быть человеком не обязательно быть татарином !
показати весь коментар
13.01.2018 23:22 Відповісти
Молодцы,уважаю. Это намного лучше и полезнее, чем всякие парады секс меньшинств, на которые уже никто особо и не обращает внимания. Но много резонанса от этого стояния к сожалению нет. Unter den Linden хоть и центральная улица, но обычно полупустая - немцы обычно по выходным дома сидят.
показати весь коментар
13.01.2018 17:12 Відповісти
Пикетировать посольство.... Нехорошо... Не по-европейски. А вот сжечь - это да! Только надо проконтролировать, чтобы кацапы не успели из окон повыпрыгивать. Конечно, можно и лайт-версию (ну, типа, пожурить) - залить их фекалиями, но, блин, Unter den Linden - это не Тверская..
показати весь коментар
13.01.2018 17:52 Відповісти
А мне больше нравятся когда бабы с голыми сиськами бегают с плакатами и лозунгами.Тут и татарки могли бы постараться,ради такого дела.
показати весь коментар
13.01.2018 18:20 Відповісти
Кацап детектед
показати весь коментар
13.01.2018 18:50 Відповісти
Мокшанцам это не дойдет. Они не по-ихнему не понимают.
показати весь коментар
13.01.2018 18:58 Відповісти
Глубоко до задницы. Лучше Бундестаг пикетировать, чтобы еврогеи очнулись, наконец, от сна разума. Вообще, шокируют немцы, которые, вроде, пережили нацизм на собственной шкуре и должны лучше, чем кто бы то ни было другой понимать, что это такое. А они с фашистами торгуют и всё санкции с них силятся снять. В голове не укладывается. Мысли такие закрадываются: жаль, что в 1945 году всё обошлось одним Дрезденом...
показати весь коментар
14.01.2018 01:38 Відповісти
Это наша еврейская либеросекта в Берлине. Оставшиеся не у дел в России, да и в Германии нах никому не нужны, потому что пахать не хотят, живут на социал и надяются гранты какие нибудь заработать. Посмотрите на эту рвань!
У Шария на канале - спгодеяшний роли3 показывает, что они ни одного татарина в глаза не втдели и тупые, как пробки.
показати весь коментар
16.01.2018 13:53 Відповісти
Это наша еврейская либеросекта в Берлине. Оставшиеся не у дел в России, да и в Германии нах никому не нужны, потому что пахать не хотят, живут на социал и надяются гранты какие нибудь заработать. Посмотрите на эту рвань!
У Шария на канале - спгодеяшний роли3 показывает, что они ни одного татарина в глаза не втдели и тупые, как пробки.
показати весь коментар
16.01.2018 14:06 Відповісти