П'яний водій із пасажирами злетів у кювет у Вінницькій області: двоє загиблих, троє травмованих. ФОТОрепортаж
Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби ГУ НП у Вінницькій області.
За даними поліції, за кермом автомобіля "БМВ" був 22-річний житель одного з сіл Чечельницького району. У його крові виявлено 1,55 проміле алкоголю.
Попередньо встановлено, що водій не впорався з керуванням, виїхав за межі проїжджої частини дороги та зіткнувся з деревом.
Унаслідок аварії двоє пасажирів іномарки, хлопці - у віці 18 і 19 років, зазнали смертельних тілесних ушкоджень.
Також тілесних ушкоджень зазнали ще троє пасажирів цього ж автомобіля, 21-річний хлопець і дівчата - у віці 19 і 23 року.
Водія затримано в процесуальному порядку, вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.
Слідчим відділом поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило загибель кількох осіб). За таке правопорушення передбачено до 10 років позбавлення волі.
Автомобіль поміщено на майданчик тимчасового утримання транспортних засобів. Зараз призначено проведення низки експертиз. Триває слідство.





Доля знаходить того, кому треба Директору на килим стати.
в 22 мозгів немає
Ті хто сідаюсь у автомобіль з п'яним водієм нічим не краще від нього саомго так як розділяють з ним п'яну їзду. А тим хто вижив може буде урок на майбутнє - алкоголь там джерело підвищеної небезпеки не сумісні.
Ну а по поводу деревьев скажу так, ехал как-то в сильный снегопад с Хмельницкого в Киев. И в тех местах где дорога идет через поле, становится абсолютно понятно, зачем нужны деревья. Там где их небыло, дорога пропадала, причем пропадала от слова ВООБЩЕ.