10375 відвідувачів онлайн

П'яний водій із пасажирами злетів у кювет у Вінницькій області: двоє загиблих, троє травмованих. ФОТОрепортаж

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби ГУ НП у Вінницькій області.

За даними поліції, за кермом автомобіля "БМВ" був 22-річний житель одного з сіл Чечельницького району. У його крові виявлено 1,55 проміле алкоголю.

Попередньо встановлено, що водій не впорався з керуванням, виїхав за межі проїжджої частини дороги та зіткнувся з деревом.

Унаслідок аварії двоє пасажирів іномарки, хлопці - у віці 18 і 19 років, зазнали смертельних тілесних ушкоджень.

Пяний водій із пасажирами злетів у кювет у Вінницькій області: двоє загиблих, троє травмованих 01

Також тілесних ушкоджень  зазнали ще троє пасажирів цього ж автомобіля, 21-річний хлопець і дівчата - у віці 19 і 23 року.

Водія затримано в процесуальному порядку, вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Пяний водій із пасажирами злетів у кювет у Вінницькій області: двоє загиблих, троє травмованих 02

Слідчим відділом поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило загибель кількох осіб). За таке правопорушення передбачено до 10 років позбавлення волі.

Пяний водій із пасажирами злетів у кювет у Вінницькій області: двоє загиблих, троє травмованих 03

Автомобіль поміщено на майданчик тимчасового утримання транспортних засобів. Зараз призначено проведення низки експертиз. Триває слідство.

Пяний водій із пасажирами злетів у кювет у Вінницькій області: двоє загиблих, троє травмованих 04
Фото: прес-служба ГУ НП у Вінницькій області.

Топ коментарі
+7
Снизить скорость до 40...
показати весь коментар
15.01.2018 13:39 Відповісти
+5
Ну тепер він піде трохи побуде у вязниці Пьяный водитель с пассажирами слетел в кювет в Винницкой области: двое погибших, трое травмированных - Цензор.НЕТ 8043
Ті хто сідаюсь у автомобіль з п'яним водієм нічим не краще від нього саомго так як розділяють з ним п'яну їзду. А тим хто вижив може буде урок на майбутнє - алкоголь там джерело підвищеної небезпеки не сумісні.
показати весь коментар
15.01.2018 13:49 Відповісти
+4
Ездят....миллионы ездят трезвыми....
показати весь коментар
15.01.2018 13:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І знову БМВ.
Доля знаходить того, кому треба Директору на килим стати.
показати весь коментар
15.01.2018 13:29 Відповісти
Баварские Моторные Заводы! ..а я уж подумал, (5 пассажиров ) что баварцы бусики стали клепать...
показати весь коментар
15.01.2018 13:33 Відповісти
Жаль что не сам селюк сыграл в ящик!! Да дай Бог теперь не скоро залезет за руль!!
показати весь коментар
15.01.2018 13:33 Відповісти
мл....!!! и шо теперь!!!! поднять штрафы до миллиона гривен?????
показати весь коментар
15.01.2018 13:34 Відповісти
Снизить скорость до 40...
показати весь коментар
15.01.2018 13:39 Відповісти
нет, млять, на полгода-год штрафы отменить и снять ограничение скорости, чтобы анатолегов со свободными чалавегами поубавилось.
показати весь коментар
15.01.2018 13:56 Відповісти
нет, увеличить скорость действия алкоголя до 10 сек, чтоб алкаш не успел тронуться с места.. П'яний водій із пасажирами злетів у кювет у Вінницькій області: двоє загиблих, троє травмованих - Цензор.НЕТ 8407
показати весь коментар
15.01.2018 13:58 Відповісти
колядували...
в 22 мозгів немає
показати весь коментар
15.01.2018 13:41 Відповісти
Ездят....миллионы ездят трезвыми....
показати весь коментар
15.01.2018 13:46 Відповісти
П'яний водій із пасажирами злетів у кювет у Вінницькій області: двоє загиблих, троє травмованих - Цензор.НЕТ 9346
показати весь коментар
15.01.2018 14:37 Відповісти
Бухие были все......
показати весь коментар
15.01.2018 13:45 Відповісти
Пассажиры не видели шо едут с пьяным?
показати весь коментар
15.01.2018 13:46 Відповісти
Ну тепер він піде трохи побуде у вязниці Пьяный водитель с пассажирами слетел в кювет в Винницкой области: двое погибших, трое травмированных - Цензор.НЕТ 8043
Ті хто сідаюсь у автомобіль з п'яним водієм нічим не краще від нього саомго так як розділяють з ним п'яну їзду. А тим хто вижив може буде урок на майбутнє - алкоголь там джерело підвищеної небезпеки не сумісні.
показати весь коментар
15.01.2018 13:49 Відповісти
То-то и оно, что "трохи".
показати весь коментар
15.01.2018 14:51 Відповісти
А вдоль дороги, вместо гасящих скорость кустов или отбойников, садим деревья. Это, наверно, чтоб не оставлять шансов нерадивым или зазевавщимся водителям и их пассажирам.
показати весь коментар
15.01.2018 13:49 Відповісти
не знаю на сколько это правда но говорят мол от жары асфальт защищают....мля в Италии 10 лет за рулём вдоль автобанов нет деревьев вообще а жара здесь не та что в Украине?
показати весь коментар
15.01.2018 13:57 Відповісти
Отбойник по сторонам должен быть 100%
Ну а по поводу деревьев скажу так, ехал как-то в сильный снегопад с Хмельницкого в Киев. И в тех местах где дорога идет через поле, становится абсолютно понятно, зачем нужны деревья. Там где их небыло, дорога пропадала, причем пропадала от слова ВООБЩЕ.
показати весь коментар
15.01.2018 14:45 Відповісти
какой ты умный ....
показати весь коментар
15.01.2018 16:11 Відповісти
Евробляхер 100%.
показати весь коментар
15.01.2018 13:57 Відповісти
AA nomera
показати весь коментар
15.01.2018 14:38 Відповісти
жалко только дерево, в этом замесе оно единственное невиновное
показати весь коментар
15.01.2018 13:57 Відповісти
Как такое могло произойти если БМВ не на еуробляхах и тем более не ехал со скоростью 60км/час ? Рехвормы соевого ОПГ рулят.
показати весь коментар
15.01.2018 13:59 Відповісти
Ты кацап и в этой теме умудрился насрать!
показати весь коментар
15.01.2018 14:24 Відповісти
Так этот пьяный дебилизм осточертел, что единственное, что можно сказать - неубиваемые покрышки делают у БМВ...
показати весь коментар
15.01.2018 14:07 Відповісти
Никого не жалко
показати весь коментар
15.01.2018 14:35 Відповісти
Коли в цій державі буде порядок на дорогах ?
показати весь коментар
15.01.2018 15:30 Відповісти
Природний відбір
показати весь коментар
15.01.2018 15:46 Відповісти
....таких НЕ ЖАЛКО !!!! я в 22 даже о копейке не мечтал . це воши .
показати весь коментар
15.01.2018 16:09 Відповісти
Однажды ехал из Львова в Хмельницкий. Снежок немного присыпал дорогу, вся дорога белая и только в моём направлении след от Жигуля. Я по этому следу еду, след начал уходить вправо к кювету, я подровнял машину и притормозил. Метров 8 за кюветом след появился, я смотрю по следу куда он идёт. С левой стороны растут высокие кусты вдоль дороги, с правой стороны чистое поле и одно толстое дерево. Стоит красный Жигуль мордой в то единственное дерево и четыре мужика вокруг ходят. Метр вправо, метр влево и поехал бы в поле, но обязательно попадается дерево, даже если оно одно в пределах видимости в две стороны. Такое впечатление, что деревья притягивают к себе машины.
показати весь коментар
15.01.2018 16:40 Відповісти