Напівпорожній зал Ради й дорога сумка Рибчинського - день роботи ВР 17 січня. ФОТОрепортаж
День роботи ВР 17 січня в об'єктиві парламентського кореспондента Цензор.НЕТ.
Робота ВР. За трибуною - голова робочої групи Іван Вінник, який представляє законопроект про деокупацію Донбасу
Валерія Заружко з РПЛ, яка склала присягу нардепа лише 7 грудня 2017 року
Фракція БПП
Спікер Андрій Парубій та перший віце-спікер Ірина Геращенко.
Розмова глави фракції "Самопомочі" Олега Березюка і віце-спікера Оксани Сироїд
Ігор Алексєєв із БПП з колегою
Віктор Пинзеник з БПП і Олександра Кужель з "Батьківщини"
Оксана Корчинська з РПЛ
Олександр Бригинець з БПП
Олег Ляшко з жінкам-колегами по фракції - Валерією Заружко та Оленою Кошелєвою
Фігурант "бурштинової справи" Максим Поляков з колегою
Жестикуляція нардепів
Євген Рибчинський із сумкою для ноутбука вартість близько 700 євро
Гаджети нардепів
Івану Віннику, який представляє законопроект про деокупацію Донбасу, щось доводили за допомогою ноутбука
Порожній зал ВР
Євген Рибчинський, Роман Романюк і Борислав Розенблат
Геннадій Кривошея з "НФ" в оточенні колег
Депутатські ніжності
Фракція "Самопомочі"
Традиційно напівпорожній зал























Хіба у нашій Раді радяться? У ній з народу тільки дражняться.
У ній з народу тільки дрочаться. І роблять все, що їм захочеться.
І ніби не дбають про власнії гроші, на користь країни все, на...
І кожен окремо як янгол хороший. То звідки ж та купа гівна?!
Україні потрібна парламентська республіка з поцріотами!!!!!!!!!!!
Ну ті колоРади,що влаштували смітник в маріїнському..
энергией к пожиранию государственных запасов.
Они лоснятся от жира и спокойно ничего не делают целых четыре года, пока опять пробьет
час и из куколки вылупится сверкающая всеми цветами радуги бабочка.
Нужно быть уж очень доверчивыми дурнями,чтобы связывать себе руки определенными правилами игры, в то время как сам партнер в любую минуту готов наплевать на всякие правила, когда они для него невыгодны. /А.Гитлер/
Тут Крещение на носу... и Днепр недалеко... так может того?
больше 200 неголосовавших за поправки в закон о деоккупации Донбасса...
а гыбчинские бандюги еще те...