Підпільний цех з переробки бурштину ліквідовано в Житомирі. Вилучено понад 100 кг каменю, - прокуратура. ФОТО
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.
Під час досудового розслідування встановлено, що особи, причетні до незаконного видобутку бурштину на території Овруцького району, займаються обробкою дорогоцінних каменів у підпільному цеху в Житомирі.
За клопотанням, погодженим Коростенською місцевою прокуратурою, слідчим суддею Овруцького райсуду було ухвалено постанову про проведення обшуку в підпільному цеху. За участю працівників регіонального Управління захисту економіки і Головного управління Нацполіції був проведений санкціонований обшук в одному з гаражів гаражного кооперативу на околиці Житомира, у якому був обладнаний і діяв підпільний цех.
У ході обшуку виявлено та вилучено понад 100 кг бурштину, виготовлені та готові до реалізації вироби з дорогоцінних каменів, а також устаткування для його обробки.
У зведеннях правоохоронних органів дедалі частіше з'являється інформація про затримання оптових скупників бурштину.


Так сделайте его легальным, идиоты вы, кретины и подлецы
- Вы слышали, Мойша вчера открыл на Дерибасовской ювелирный магазин!
- Да? И шо, поплыл навар?
- Да не! Сработала сигнализация, и за ним приехали…
Янтарь - красивый камень,светлый...
Он словно солнышко сияет!
Но для иных - он клад заветный,
Как у рабов... свободу забирает!
на канифоль действительно похож, особенно не обработанный