6 249 4

Автобус із пасажирами з'їхав з автодороги на залізничне полотно на Волині. ФОТО

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДСНС.

 "19 січня в 00:37 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про те, що з автошляху поблизу села Дерно Ківерцівського району з’їхав рейсовий автобус із пасажирами та опинився на коліях залізничного переїзду. У салоні автобуса міжнародного сполучення, що курсував з Києва до Гданська (Польща), перебувало 53 людини", - сказано в повідомленні.

До місця події були направлені рятувальники трьох підрозділів ДСНС: Аварійно-рятувальної частини загону спецпризначення, 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Ківерці та місцевої пожежної охорони селища Олика. До аварійно-рятувальних робіт залучено 3 одиниці великогабаритної спеціальної пожежно-рятувальної техніки.

Автобус із пасажирами зїхав з автодороги на залізничне полотно на Волині 01

Постраждалих унаслідок надзвичайної події немає. Наслідки автопригоди не вплинули на розклад руху потягів.

Коментувати
Сортувати:
при этом оторвали бампер? Автобус с пассажирами съехал с автодороги на железнодорожное полотно на Волыни - Цензор.НЕТ 5528
показати весь коментар
19.01.2018 10:08 Відповісти
Лысая резина и шофер-идиот основные причины таких дтп.
показати весь коментар
19.01.2018 10:09 Відповісти
"після чого він продовжив рух за маршрутом" с оторванным бампером...
показати весь коментар
19.01.2018 11:27 Відповісти
Якщо гарно придивитися, то можна побачити що ця частина відкидається на спеціальних кронштейнах.
показати весь коментар
19.01.2018 17:24 Відповісти