Автобус із пасажирами з'їхав з автодороги на залізничне полотно на Волині. ФОТО
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДСНС.
"19 січня в 00:37 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про те, що з автошляху поблизу села Дерно Ківерцівського району з’їхав рейсовий автобус із пасажирами та опинився на коліях залізничного переїзду. У салоні автобуса міжнародного сполучення, що курсував з Києва до Гданська (Польща), перебувало 53 людини", - сказано в повідомленні.
До місця події були направлені рятувальники трьох підрозділів ДСНС: Аварійно-рятувальної частини загону спецпризначення, 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Ківерці та місцевої пожежної охорони селища Олика. До аварійно-рятувальних робіт залучено 3 одиниці великогабаритної спеціальної пожежно-рятувальної техніки.
Постраждалих унаслідок надзвичайної події немає. Наслідки автопригоди не вплинули на розклад руху потягів.
