Бойова операція в Одесі триває, поліцейські штурмують приміщення, в якому переховувався злочинець, - Князєв. ФОТО
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Facebook написав глава Національної поліції України Сергій Князєв.
"О 15.30 в Одесі працівники карного розшуку затримували розшукуваного злочинця, який при затриманні вчинив озброєний опір. Поранено трьох поліцейських. На підмогу прибув наряд патрульної поліції і вступив у вогневий бій зі злочинцем. Під час опору стрілок був знешкоджений. Наразі бойова операція в Одесі триває. Поліцейські штурмують приміщення, в якому переховувався злочинець, та яке веде в одеські катакомби.
Медики борються за життя правоохоронців".
Як повідомлялося раніше, на вулиці Новосельського в Одесі сталася стрілянина.
Топ коментарі




сколько их, "Берию" один тут мне рассказал пристрелили, то была Берия, кто успел убежать?
Дзержинский?, Ежов, что вспомнила, ммм сичас погуглю кто там был ещё, кто там ещё
кроме застреленного (пристреленного) бандюковича
погиб и случайный прохожий или жилец дома - не понятно
(но не коп)
лучше дайте ссылку где прочли что там
Внаслідок стрілянини в Одесі поранення дістали четверо осіб, загинули двоє.
Про це 19 січня повідомила прес-служба МВС.
в другом варианте - раненный гражданский вроде бы таксит
а второй убитый - соучастник преступника им же и убитый???
поэтому, я тоже ничего не знаю.
подождем... может как-то ...сгруппируют всю информацию и ... выдадут на гора...
Чтоб безопасно было в народ стрелять. Как Пашинский.
Будь у людей оружие это лысое чмо никогда бы не достало ствол.
---------------------------------------
будь у людей оружие- он бы тебя первым пристрелил за отказ дать сигарету или семки, ты бы и достать свое оружие не успел бы
Ты в контру что ли переиграл?