Одна людина загинула, ще двох госпіталізовано внаслідок вибуху в житловому будинку на Київщині, - ДСНС. ФОТОрепортаж
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба ДСНС.
Загинула 1 особа та 2 осіб госпіталізовано до лікарні (жінку з опіками шиї та обличчя і чоловіка з гіпертонічним кризом).
У чотирьох квартирах вибухом зруйновано стіни і перекриття між 1 та 2 поверхами. Усі мешканці будинку тимчасово відселені до родичів і сусідів.
О 7 год. 10 хв. 24 січня підрозділами ДСНС пожежу ліквідовано. Тривають роботи з розбирання уламків даху і перекриття будинку.
До робіт залучено 17 од. техніки та 61 особу, зокрема від ДСНС 12 од. техніки та 56 осіб особового складу.
Сортувати:
Правила форума Рада форумчан
Артм Воронцов
показати весь коментар
24.01.2018 08:42 Відповісти Мені подобається 0 Посилання Alexsei Borisov
показати весь коментар
24.01.2018 13:20 Відповісти Мені подобається 0 Посилання Огусто
показати весь коментар
24.01.2018 09:06 Відповісти Мені подобається 0 Посилання 


