8627 відвідувачів онлайн
2 819 3

Одна людина загинула, ще двох госпіталізовано внаслідок вибуху в житловому будинку на Київщині, - ДСНС. ФОТОрепортаж

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба ДСНС.

Загинула 1 особа та 2 осіб госпіталізовано до лікарні (жінку з опіками шиї та обличчя і чоловіка з гіпертонічним кризом).

Одна людина загинула, ще двох госпіталізовано внаслідок вибуху в житловому будинку на Київщині, - ДСНС 01

У чотирьох квартирах вибухом зруйновано стіни і перекриття між 1 та 2 поверхами. Усі мешканці будинку тимчасово відселені до родичів і сусідів.

О 7 год. 10 хв. 24 січня підрозділами ДСНС пожежу ліквідовано. Тривають роботи з розбирання уламків даху і перекриття будинку.

Одна людина загинула, ще двох госпіталізовано внаслідок вибуху в житловому будинку на Київщині, - ДСНС 03

До робіт залучено 17 од. техніки та 61 особу, зокрема від ДСНС 12 од. техніки та 56 осіб особового складу.

Одна людина загинула, ще двох госпіталізовано внаслідок вибуху в житловому будинку на Київщині, - ДСНС 04
Фото: прес-служба ДСНС

Коментувати
Сортувати:
люди не грейтесь газовыми плитами!!!
показати весь коментар
24.01.2018 08:42 Відповісти
людей убила, покалечила, забрала жилье, ненасытная быдлоылита, выставившая европейские цены, своему нищему населению
показати весь коментар
24.01.2018 13:20 Відповісти
Від дому залишилась тільки адреса.
показати весь коментар
24.01.2018 09:06 Відповісти