"Нужденним треба допомагати": активісти в Запоріжжі закидали гривнями депутата від "Опоблоку", яка отримала матдопомогу як малозабезпечена. ФОТО+ВІДЕО
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, інцидент стався 31 січня на сесії Запорізької міськради, коли депутати голосували за включення до порядку денного низки питань, які передбачають виділення матеріальної допомоги малозабезпеченим жителям Запоріжжя на лікування та інші цілі.
Кілька активістів, підійшовши до робочого місця Гальчинської з криками "Нужденним треба допомагати" закидали депутата та її стіл купюрами номіналом 1 гривня.
"Депутат Запорізької міськради Зінаїда Гальчинська отримала матдопомогу з бюджету, купила машину! Вирішили влаштувати грошовий дощ, бо "нужденним" треба допомагати!", - написав активіст Денис Нечепоренко.
Ситуація з отриманням Гальчинською матеріальної допомоги та придбанням автомобіля стала відома після того, як прокуратура викрила, що депутат не внесла придбаний автомобіль у декларацію за 2017 рік.



ах...ты...***** ты... крашенная
(к/ф)
теперь вылечится и будет как новенькая.
Поможем чем можем!
С миру по нитке,голому депутату рубашку!
Люди! Не проходите мимо! Помогите нуждающемуся депутату!
Заранее спасибо
Такую нищую, на кладбище встречал, в савецькие времена, каждый день попрошайничала возле входа, иногда бросал пятак. Вечером возвращаясь домой, увидел такое, что чуть не свалился...
Наша старушка в "рабочей" одежде подходит а машине Волга - 24-ка с кунгом типа скорой, чёрного света и садится за руль... Раньше, я думал машина директора.
Машина редкая и позже я заметил, куда она заворачивала, слава богу рядом! Подъехала к дому, выскочила в "робе" нищая, гараж открыть... Домяра 2-х этажный особняк 20 на 20 метров не меньше, в савецькие то времена, рядом каменный гараж, забор каменный 2 метра и т.д. ...
После этого, даю только тем кто зарабатывает, певцам и музыкантам, если достойны...
КТо то же ее выбрал в качестве депутата. Пусть бы те и скидывались ей на мат. помощь.
Видишь несправедливость - говори об этом,не молчи!
Накормили бы бедолагу.
Но нельзя, ее ж народ избрал...
2009 рік - Хряко-зек Яйцепадович отримує у ВР матдопомогу - 1 500 000 грн !!!!!!!!!
2010 рік - Це й же Хряко-зек витрачає на артистів на своєму дні народження 1 500 000 дол. !!!!!!!