11628 відвідувачів онлайн
12 472 28

Вантажний потяг зійшов із рейок в Одеській області, рух у напрямку Одеса - Київ призупинено. ФОТО

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на відділ комунікації поліції Одеської області.

Аварія сталася на залізничному перегоні біля села Путилівка Великомихайлівського району.

Вантажний потяг зійшов із рейок в Одеській області, рух у напрямку Одеса - Київ призупинено 01

Попередньо встановлено, що машиніст поїзда перевищив допустиму швидкість руху, внаслідок чого вантажний потяг зійшов з рейок, при цьому 12 вагонів лягли на бік, ще у 12-ти відірвало ходову частину.

"На місці аварії хімічних і вогненебезпечних речовин не виявлено", - підкреслює поліція.

Вантажний потяг зійшов із рейок в Одеській області, рух у напрямку Одеса - Київ призупинено 02

В даний час рух поїздів у напрямку Одеса - Київ призупинено.

Топ коментарі
+12
Ничего, Омельян гиперлуп достроит и заживем...
показати весь коментар
03.07.2018 19:23 Відповісти
+12
И при этом полным безстыдством выглядит вздор Омеляна при HyperLoop....
В стране НЕТ нормального подвижного состава, нет пассажирских вагонов с кондиционерами и туалетами, есть псевдоавикомпании с трижды списанными самолетами, а балаболы насмехаются над страной. Бездарная, потешная, вороватая "власть" и тут показала свою бездарность.
показати весь коментар
03.07.2018 19:24 Відповісти
+2
Не хе рово машиніст «превисив скорость». Хоча швидше за все або колія винна, або вагони. За весь час роботи машиністом жодного схода через перевищення швидкості не було. Було одне по Камєнской, але там через відмову гальм. Картина була приблизно такою ж, а швидкість, яку набрав поїзд на уклоні була здається 140. Так що причина в цьому сході сумнівна тому взнаю в машиністів
показати весь коментар
03.07.2018 19:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ничего, Омельян гиперлуп достроит и заживем...
показати весь коментар
03.07.2018 19:23 Відповісти
А вагончики кому належать - РЖД?
показати весь коментар
03.07.2018 19:23 Відповісти
партизанен - хотите сказать?
показати весь коментар
03.07.2018 19:40 Відповісти
Якщо кацапам то водітЄль вагонАФ наш чЄлАвЄк...
показати весь коментар
03.07.2018 21:37 Відповісти
И при этом полным безстыдством выглядит вздор Омеляна при HyperLoop....
В стране НЕТ нормального подвижного состава, нет пассажирских вагонов с кондиционерами и туалетами, есть псевдоавикомпании с трижды списанными самолетами, а балаболы насмехаются над страной. Бездарная, потешная, вороватая "власть" и тут показала свою бездарность.
показати весь коментар
03.07.2018 19:24 Відповісти
"https://www.segodnya.ua/ukraine/otrezali-golovy-i-vyrezali-serdce-eks-boec-rasskazal-o-nechelovecheskih-pytkah-********-rf-1149717.html Отрезали головы и вырезали сердце ": экс-боец рассказал о нечеловеческих пытках военными РФ
Экс-боец батальона "Донбасс" Дмитрий Кулиш рассказал о пытках в российском плену, когда был схвачен во время выхода из Иловайска. Об этом он говорил на брифинге, где также присутствовали глава МИД Павел Климкин, председатель СБУ Василий Грицак, передает "Еспресо.TV". По его словам, в плену у боевиков украинские военные оказались из-за нарушения российскими офицерами договоренности. "В августе 2014 года, во время выхода из Иловайска, наше подразделение Нацгвардии попало в плен. Мы четко видели российские вооруженные подразделения, которые воевали с ними, нанесли им тяжелые потери, брали их в плен, а потом сами оказались у них в плену из-за неравенства сил. Нарушив наши личные договоренности с офицерами российской армии, когда мы сложили оружие, русские офицеры передали нас безоружных к террористическим военным группировкам ОРДЛО. Все пытки, которые мы испытали - пытки, голод, избиения - все, что мы видели в плену ОРДЛО, вся вина лежит на российских войсках - именно они нас туда передали", - сказал Кулиш. Он рассказал, какие зверства происходили в плену, и что делали оккупанты с ними. По его свидетельствам, доходило до вырезания сердца. "Не все вернулись из плена. Есть случаи отрезания голов людям, которые на видео были живы, есть случаи снятия кожи и много еще зверств, которые можем подтвердить лично те, кто там находился. В 2014 году нашего бойца батальона "Донбасс" российские наемники привязали в Донецке тросом к грузовому автомобилю, таскали на тросе, а затем вырезали сердце, чему есть подтверждение - фото и видеофиксация тех событий", - добавил экс-доброволец. Как рассказывал бывший узник так называемой "ЛНР" Эдуард Неделяев, под пытками люди менялись кардинально. "В основном, избивают кулаками, резиновыми палками, пытают током. Машинка есть, производящая электричество. Цепляют один контакт к наручникам, другой либо к ушам, либо к гениталиям, начинают вращать и бить током". В марте в ООН сообщили о пытках и нечеловеческом отношении к пленным на Донбассе. После масштабного обмена пленниками 27 декабря 2017 года сотрудники миссии опросили 64 человека по обе стороны линии разграничения. Бывшие пленники рассказали о сексуальном насилии, пытках и избиениях."
показати весь коментар
03.07.2018 19:27 Відповісти
Как всегда виноват стрелочник
показати весь коментар
03.07.2018 19:32 Відповісти
Ой, Мамма Мия! Серьезная авария. Ну, пока нет дождя, надо срочно спасать, то, что можно ещё спасти. Пока- можно. Одновременно, надо ведь и дорогу как-то открывать. А как это совместить? Короче- полный капец.
показати весь коментар
03.07.2018 19:36 Відповісти
Мда, бригаді добряче дістанеться за перевищення швидкості.
показати весь коментар
03.07.2018 19:57 Відповісти
Мало імовірно щоб машиніст перевищив швидкість. А якщо і перевищив, то або двіженці не видали попередження про дорожні роботи, а колійники щось робили таке, що можна було їхати не більше 15 або 25, він їхав 80. Не виключаю, що забув (бо інколи попередження, які видають машиністу про зниження швидкості бувають на двох листках мєлкім почерком), але імовірність такого дуже мала
показати весь коментар
03.07.2018 20:04 Відповісти
Не хе рово машиніст «превисив скорость». Хоча швидше за все або колія винна, або вагони. За весь час роботи машиністом жодного схода через перевищення швидкості не було. Було одне по Камєнской, але там через відмову гальм. Картина була приблизно такою ж, а швидкість, яку набрав поїзд на уклоні була здається 140. Так що причина в цьому сході сумнівна тому взнаю в машиністів
показати весь коментар
03.07.2018 19:58 Відповісти
Дозволена швидкість вантажного потяга - 80
показати весь коментар
03.07.2018 20:06 Відповісти
.....ахренеть !!!! там вроде этот участок пару-тройку лет назад РЕМОНТИРОВАЛИ (((((???
показати весь коментар
03.07.2018 20:20 Відповісти
ушатать 24 вагона это НАДО постараться !!! омеляна ПРЕСУЮТ !!
показати весь коментар
03.07.2018 20:22 Відповісти
Кажуть що зараз, коли на залізниці відбуваються транспортні події,в телеграмах вимагають на дошках інструктажу публікувати схеми форматом не менше ніж А3.Найбільш досвідчені залізничники стверджують:потрібно на форматі не менше ніж А2 ! Кажуть як так зпобити,то на залізниці транспортних подій взагалі не буде.Може мають рацію?!
показати весь коментар
03.07.2018 20:23 Відповісти
Дурня. А якщо сход через те що відвалилася букса в вагоні яка там буде схема? Це якщо проїзд машиністом червоного та в складній ситуації, може схема щось дасть. Я знаю залізницю років 60 і були аварії і на жаль будуть
показати весь коментар
03.07.2018 20:29 Відповісти
Мій знайомий стверджує,що справа саме в форматі схеми на дошці інструктажу...
показати весь коментар
03.07.2018 20:36 Відповісти
Схема аварії це три лінії з квадратиками і декілька стрілок. Для чого мені машиністу схема аварії, де машиніст заснув на червоний? Чим вона поможе? Або отут - яка схема, якщо допустимо відвалилася шейка осі? Всі ці схеми типова канцелярщина від безпомічності. Того начальника який цей наказ видав визве вище керівництво а він скаже, що намі разработани дополнітєльниє мєри по обєспєчєнію бєзопасності двіжєнія поєздов, коториє ісключают в будушєм ... і т д. На х ті схеми і інша требуха? Все це вже було. Давно зроблено аналіз причин аварій і ці причини знає навіть початківець - сон, чужий сигнал за свій, невірне управління гальмами і т д. Це що стосується машиністів. У колійників свій перелік, у вагонників свій і т д.
показати весь коментар
03.07.2018 21:26 Відповісти
Десь щось зрозумів...Але ж всі знайомі залізничники чомусь дуже підкреслюють необхідність схем на форматі не менше А2...
показати весь коментар
03.07.2018 21:35 Відповісти
Добре, лінії з квадратиками то не складно,а стрілки то вектори зусиль?
показати весь коментар
03.07.2018 21:42 Відповісти
В кожній аварії свої. Зазвичай, це відстані. Наприклад, якщо машиніст невірно керував гальмами, то покажуть, на якій відстані від світлофора почав гальмувати, який гальмівний шлях і т д. На локомотиві ж є прилад який пише параметри - координату, швидкість, управління гальмами, покази світлофора, час. За цією стрічкою картина події відновлюється точно. До речі всі стіни кімнати де висять всі ті схеми, накази і інші папери цими паперами обвішані і де вони будуть вішати майже метрові плакати? Він же ж не один на жаль. Когось убило струмом - плакат, аварія - плакат, не загальмував локомотив і він сам покотився - плакат )). Я не говорю що схеми не потрібні зовсім. Але вони не панацея
показати весь коментар
03.07.2018 21:59 Відповісти
Складнувато,як для мене.Але залізничники підкреслюють чомусь саме необхідність збільшення формата...
показати весь коментар
03.07.2018 22:13 Відповісти
Насправді все дуже просто і все було би зрозуміло якби ви з вашим знайомим поряд з ним пройшли підготовчі процедури до поїздки, побачили стрічку реєєстратора (зазвичай називають скоростємєр).
показати весь коментар
03.07.2018 22:42 Відповісти
3 года назад так же лежали зелёные под апостолово тогда причиной был модернизированый триангель лопнула распорка и подосная тяга упала
показати весь коментар
03.07.2018 22:56 Відповісти
В Україні поменшало на одного зернотрейдера, але з'явився новий постачальник добрив.
показати весь коментар
03.07.2018 23:13 Відповісти
І метлома
показати весь коментар
04.07.2018 06:10 Відповісти
интересно какая допустимая скорость у этого металлолома если он на ходу рассыпается
показати весь коментар
04.07.2018 16:58 Відповісти
ЯВНО ФСБЭШНЫЕ ЧЕРТИ !!!
показати весь коментар
05.07.2018 00:39 Відповісти