Старший держінспектор митного поста на Одещині брав хабарі за пропуск через кордон вантажівок із фруктами, його "дохід" щодня перевищував 20 тис. грн, - СБУ. ФОТОрепортаж
Про це пише Цензор.НЕТ із посиланням на facebook-сторінку СБУ.
"Правоохоронці встановили, що посадовець вимагав від громадян гроші за переміщення через державний кордон транспортних засобів із вантажем фруктів без належного митного оформлення. Оперативники спецслужби задокументували, що "тіньова каса" коштів, отриманих унаслідок незаконної діяльності, становила понад двадцять тисяч гривень щодня", - йдеться в повідомленні.
Співробітники СБУ затримали зловмисника згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час одержання чергового "траншу" - 7 тисяч гривень.
У відомстві зазначають, що питання про оголошення затриманому про підозру у вчиненні злочину за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України та обрання міри запобіжного заходу вирішується. Тривають слідчо-оперативні дії для притягнення до відповідальності інших посадових осіб, причетних до протиправних дій. Зазначається, що операція з викриття зловмисника проводилася спільно з прокуратурою.







На страны Евросоюза приходятся 70% украинского экспорта древесины
Заказуха чистой воды
Пы.Сы. Матиос - один из нескольких тысяч таких паразитов на шее налогоплательщиков, которые создали себе систему безнаказанности и опять вытирают ноги об народ!
Как там
Бухгалтер звонит таможеннику:
- Сидоров, ты чего за зарпалтой уже второй месяц не являешься...
Мне что гоняться за тобой?
- Ни фига себе?Так мне еще и зарплата положена?
Во какая неожиданность!