15692 відвідувача онлайн
12 261 24

Американські військові склали сержантські іспити на базі у Львівській області, - Міноборони. ФОТОрепортаж

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони, особливістю є те, що всю підготовку та своєрідні іспити, які як правило відбуваються лише на території США, вони проходили та складали на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, що на Львівщині.

"Кандидат на складання сержантського іспиту має щонайменше три, а то й чотири роки прослужити на початкових солдатських ланках. Зарекомендувати себе в реальних діях, бути фізично витривалим та головне мати високий рівень інтелектуальної підготовки (так зване IQ). Все визначається спеціальними тестами, де результати підробити просто неможливо.

Саме складання іспиту триває три тижні. Підготовка до нього займає ще кілька місяців. За цей час кандидати на сержантські нашивки мають скласти іспити з тактичної, вогневої, медичної, психологічної, спеціальної підготовки, а також з психології керування колективом і умінням бути лідером навіть в складних умовах, коли люди виснажені морально і фізично. Складання іспиту триває майже цілодобово і вдень, і вночі. Це зроблено для того, щоб люди відчули і фізичну та моральну виснаженість, зрозуміли відчуття голоду, злості та багато інших емоцій, які потрібно вміти тамувати в собі, щоб бути командиром за будь-яких обставин.

"Ми переконані, що успіх в бою будь-якої західної або американської армії забезпечать саме сержанти, тож подібні курси в нас відбуваються постійно. Докладаємо великих зусиль, щоб незалежно від того, в якій точці світу відбуваються курси, вони  були підготовлені та проведені на високому рівні. Навчальна база в Україні дозволяє нам провести ці іспити на дуже якісному рівні", — розповів бригадний сержант-майор Марк Менор.

Американські військові склали сержантські іспити на базі у Львівській області, - Міноборони 01
Американські військові склали сержантські іспити на базі у Львівській області, - Міноборони 02
Американські військові склали сержантські іспити на базі у Львівській області, - Міноборони 03
Американські військові склали сержантські іспити на базі у Львівській області, - Міноборони 04

Американські військові склали сержантські іспити на базі у Львівській області, - Міноборони 05
Американські військові склали сержантські іспити на базі у Львівській області, - Міноборони 06
Американські військові склали сержантські іспити на базі у Львівській області, - Міноборони 07

Топ коментарі
+20
путєноїдам на цій гілці треба дуже довго, завзято й голосно скиглити.
показати весь коментар
15.07.2018 19:28 Відповісти
+14
Це зрада зрадная. Порошенко виноват....)))
Не то что "курка мира" Юля - "...Ни один танк не должен выйти из казармы, ни один солдат не должен поднять оружие..."
Юля по привычке - задрала юбку, и стала раком перед Плешивой кремлевской собакой.
А так конечно, Порошенко плохой - его же Путин не любит)))
показати весь коментар
15.07.2018 19:38 Відповісти
+12
Ща вату порвёт!

Держись, пЭдик басурин!
показати весь коментар
15.07.2018 19:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
путєноїдам на цій гілці треба дуже довго, завзято й голосно скиглити.
показати весь коментар
15.07.2018 19:28 Відповісти
Ща вату порвёт!

Держись, пЭдик басурин!
показати весь коментар
15.07.2018 19:35 Відповісти
Американские военные сдали сержантские экзамены на базе во Львовской области, - Минобороны - Цензор.НЕТ 1702
показати весь коментар
15.07.2018 19:37 Відповісти
Це зрада зрадная. Порошенко виноват....)))
Не то что "курка мира" Юля - "...Ни один танк не должен выйти из казармы, ни один солдат не должен поднять оружие..."
Юля по привычке - задрала юбку, и стала раком перед Плешивой кремлевской собакой.
А так конечно, Порошенко плохой - его же Путин не любит)))
показати весь коментар
15.07.2018 19:38 Відповісти
Кацапо-орда, тушите пердаки в ведрах со льдом.))
показати весь коментар
15.07.2018 19:49 Відповісти
Умение бегать Михуилу потом пригодилось. А Порошенко пятый год Украину "сдает".
показати весь коментар
15.07.2018 19:54 Відповісти
Звідки він так ?
З Абхазії, чи з Південної Осетії?
показати весь коментар
15.07.2018 20:53 Відповісти
красавы..
показати весь коментар
15.07.2018 20:29 Відповісти
ого! сьогодні на всіх каналах ********* покажуть негра який танцював на бетері!
показати весь коментар
15.07.2018 20:34 Відповісти
від цих фоток в кацапії станеться така детонація тунгускій мєтєаріт відпочиває
показати весь коментар
15.07.2018 20:37 Відповісти
Скоро центр керування американським військами буде перенесено в Україну.
показати весь коментар
16.07.2018 00:07 Відповісти
Сдача экзамена длится почти круглосуточно и днем, ​​и ночью. Это сделано для того, чтобы люди почувствовали и физическую и моральную усталость, чувство голода, злости и многие другие эмоции, которые нужно уметь подавлять в себе, чтобы быть командиром при любых обстоятельствах", Источник: https://censor.net/p3076680

Любопытным бы было кино, в котором традиционный для американских военных фильмов садист-инструктор гоняет подчиненных, приговаривая: "Это тебе не какой-то сраный Форт Брагг, штат Северная Каролина. Это Украина, детка!"
показати весь коментар
16.07.2018 00:49 Відповісти
Цікаво, чого могли навчитися американці в цьому совку?
показати весь коментар
16.07.2018 08:04 Відповісти
\\\\\\\\"Ми переконані, що успіх в бою будь-якої західної або американської армії забезпечать саме сержанти, тож подібні курси в нас відбуваються постійно. Докладаємо великих зусиль, щоб незалежно від того, в якій точці світу відбуваються курси, вони були підготовлені та проведені на високому рівні. Навчальна база в Україні дозволяє нам провести ці іспити на дуже якісному рівні", - розповів бригадний сержант-майор Марк Менор. Джерело: https://censor.net/p3076680\\\\\\\

показати весь коментар
16.07.2018 09:04 Відповісти