Американські військові склали сержантські іспити на базі у Львівській області, - Міноборони. ФОТОрепортаж
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони, особливістю є те, що всю підготовку та своєрідні іспити, які як правило відбуваються лише на території США, вони проходили та складали на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, що на Львівщині.
"Кандидат на складання сержантського іспиту має щонайменше три, а то й чотири роки прослужити на початкових солдатських ланках. Зарекомендувати себе в реальних діях, бути фізично витривалим та головне мати високий рівень інтелектуальної підготовки (так зване IQ). Все визначається спеціальними тестами, де результати підробити просто неможливо.
Саме складання іспиту триває три тижні. Підготовка до нього займає ще кілька місяців. За цей час кандидати на сержантські нашивки мають скласти іспити з тактичної, вогневої, медичної, психологічної, спеціальної підготовки, а також з психології керування колективом і умінням бути лідером навіть в складних умовах, коли люди виснажені морально і фізично. Складання іспиту триває майже цілодобово і вдень, і вночі. Це зроблено для того, щоб люди відчули і фізичну та моральну виснаженість, зрозуміли відчуття голоду, злості та багато інших емоцій, які потрібно вміти тамувати в собі, щоб бути командиром за будь-яких обставин.
"Ми переконані, що успіх в бою будь-якої західної або американської армії забезпечать саме сержанти, тож подібні курси в нас відбуваються постійно. Докладаємо великих зусиль, щоб незалежно від того, в якій точці світу відбуваються курси, вони були підготовлені та проведені на високому рівні. Навчальна база в Україні дозволяє нам провести ці іспити на дуже якісному рівні", — розповів бригадний сержант-майор Марк Менор.







Держись, пЭдик басурин!
Не то что "курка мира" Юля - "...Ни один танк не должен выйти из казармы, ни один солдат не должен поднять оружие..."
Юля по привычке - задрала юбку, и стала раком перед Плешивой кремлевской собакой.
А так конечно, Порошенко плохой - его же Путин не любит)))
З Абхазії, чи з Південної Осетії?
Любопытным бы было кино, в котором традиционный для американских военных фильмов садист-инструктор гоняет подчиненных, приговаривая: "Это тебе не какой-то сраный Форт Брагг, штат Северная Каролина. Это Украина, детка!"